Toptan Halı

Toptan Halı Desenleri

Toptan halı desenleri sınırsızdır. Dilediğiniz herhangi bir renk ve desen seçebilirsiniz. Bu, bir yandan iyi bir şey. Ancak seçenek çok olduğu için karar vermek çok zor olabilir.

Ancak seçenek çok olduğu için karar vermek çok zor olabilir. Çünkü halıyı kullanacağınız yerin nasıl bir yer olduğu, ne kadar trafiğe maruz kaldığı düşünülmelidir. Ayrıca ortamın ne büyüklükte olduğu, daha büyük mü daha samimi mi göstermek istediğiniz de düşünülmesi gereken kriterler arasındadır. Neyse ki ihtiyaçlarınıza uygun doğru halıyı seçmek için izleyebileceğiniz adımlar bulunmaktadır. Çünkü bununla ilgili bir makalemiz var. Doğru halıyı seçmek için bir rehbere ihtiyacınız varsa yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Halı nerede kullanılacak?

Dürüst olalım. Duvardan duvara halılar kullanılan ipliğe göre pahalı olabilmektedir. Ancak çok fazla iplik çeşidi var. Bundan dolayı ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için size en uygun olan halıyı seçebilirsiniz.

Halı seçiminde profesyonel bir bakış açısıyla yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin. Size yardım etmek için buradayız.

Otel Halısı

Halıyı kullanacağınız yere göre sahip olması gereken özellikleri değişebilmektedir.

Örneğin otel içinse daha kaliteli iplik almayı düşünmelisiniz. Çünkü müşterilerinize sunacağınız bir imajınız bulunuyor. Ayrıca otel halılarında yoğun bir trafik olacaktır. Çünkü insanlar gün boyu koridorlarda gelip gidecek.

Yani kalitesiz otel halısı kullanırsanız otel halınız ucuz görünecektir. Ayrıca kısa süre içinde kullanılmaz hale gelecektir. Bundan dolayı otelinizde yüksek iplikli ve kaliteli halı kullanmalısınız. Halının kolay temizlenebilme özelliği olması daha iyi olacaktır. Çünkü otel halıları çok sık kirlenebilecek halılardır. Özellikle yemek salonlarında, konaklanan odalarda yerlere sık sık bir şeyler dökülme olasılığı yüksektir. Ne kadar kolay temizlenebilirse ve leke ne kadar hızlı temizlenirse o kadar iyi olacaktır. Duvardan duvara halının çıkmayan lekelerden dolayı kirli görünmesi, otelinize gelecek kişilerin kafasında kötü bir imaj yaratır. Bundan dolayı lekelendiğinde o lekeyi tutmayan, kolay temizlenebilen bir halı kullanılması kilit bir noktadır.

Cami Halıları

Cami halıları, otel halılarına benzer. Çünkü camilerin de trafiği yüksektir. Önemli olan nokta, cami halılarının ipliğinin kalın olmasıdır. İnsanlar, halının üzerinde oturmakta ve ibadet etmekte olduğu için halının sıcak tutması gerekmektedir. Bu yüzden halı koruyucu olmalıdır. Isı yalıtımına sahip olmalıdır.

Camiler genellikle büyük yerlerdir. Ayrıca, geniş bir açık alana sahiptirler. Bu sayede halının ortası için yuvarlak bir şekil seçebilirsiniz. Hatta herhangi bir desen seçebilirsiniz. Çünkü ortam zaten geniş bir açık alana sahip olduğu için daha büyük veya daha küçük görünmesi bir sorun yaratmayacaktır.

Toptan Halı Üreticileri

Nurteks halı firması olarak dünyanın her yerine toptan halı ihraç etmekteyiz. Projenin nerede olduğu önemli değil. Ayrıca, projeniz için doğru halıyı ve uygun bütçeyi alacağınızı garanti ediyoruz.

Halı Satışı

Halı satın almak karmaşıktır çünkü çok sayıda döşeme şirketi vardır.
Ayrıca iplik çeşitlerini bilmeyen birisi için seçim yapmak giderek zorlaşmaktadır.

Şu sorular aklınızdan geçebilir:
Aralarındaki farkı nasıl bilebilirim?
Ve desenler sınırsız mı? Sınırsız bir alanda bir deseni nasıl seçebilirim?

Aklınızda bu sorular varsa, bizi aramaktan çekinmeyin! > 0850 241 11 85

Ancak, seçim yapmak yine de o kadar zor olmak zorunda değil. Bu süreci sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu formu doldurup bize gönderebilirsiniz. 2 gün içinde sizinle iletişime geçeceğiz!

Halılar Hakkında Gerçekler:

  • Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız düzenli olarak temizlemeniz gerekmektedir.
  • Kalın halıların diğerlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kalın halı kullanmak her zaman iyi değildir.
  • Yoğun trafik alanları için; kolay temizlenebilme gibi özelliklerine göre Duvardan Duvara halı tercih etmek daha doğru olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Call Now Button