SUNİ ÇİM

Suni Çim Hakkında Bilmediklerinizi Bu Makalede Öğrenebilirsiniz.

17 Ekim, 14:10

Günümüzde suni çim ürününün kullanım alanı bir hayli gelişmekte olup, son sitem teknolojiyle üretilmesi de kullanıcıların yüksek performans sağlamasına yardımcı olmaktadır. Bugün otellerden profesyonel halı sahalarına ve konutların balkon ile bahçe düzenlemelerine varana dek kullanılmakta olan suni çim fiyatları, aslında kullanımdan alınacak verim hesap edildiğinde oldukça uyguna gelmektedir. Şöyle ki, müstakil bir eviniz var ve genişçe bir kapalı balkona sahipsiniz diyelim. Bu balkonun zeminine yaptıracağınız suni çim uygulaması ile her mevsimde yeşili görmüş ve huzurlu bir yaşam alanı elde etmiş olursunuz.

Aynı zamanda yaz kış sorunsuz kullanacağınız suni çim ürününü bahçeniz için tasarlatabilir ve özellikle çocuklarınız için sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Doğal çimde kış aylarında çeşitli sorunlar yaşamak mümkündür. Sert hava şartlarından etkilenen doğal çim, oluşturduğu kayganlığın yanı sıra su birikmesi ve boşluk oluşması gibi olumsuzluklar da teşkil etmektedir. Ayrıca yazın güneşten renginin sararması da günümüzde tüketmekte olan doğal kaynakları arasında olan çimin bakımını bir hayli zorlaştırmaktadır. Düşünüldüğünde suni çim fiyatları pahalı gelse de bilinmelidir ki, doğal çimin bakımı suni çim fiyatını neredeyse ikiye katlamakta ve bu masraf sürekli olarak yapılması gereklidir.

Nurteks Suni Çim Fiyatları

Oysaki, uygulama alanına uygun şekilde döşenen suni çim, bir kereye mahsus cebinizden para çıkmasına neden olur ve uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım hakkını sizlere verir. Dolayısıyla suni çim fiyatları konusunda yapacağınız araştırmayı uzman firmalar arasında yaparsanız, ilerleyen dönemde maddi zarara uğramamış olursunuz. Çünkü piyasa üzerinde sayısız firmanın bulunması, her birinin kalite üretim yaptığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle kaliteli ürün temin edebilmeniz adına www.nurteks.com.tr web sitesine giriş yapmanızı ve firmanın geçmişini incelemenizi tavsiye ederiz. Site üzerinde profesyonel halı sahalarına dahi hizmet vermiş olan firma, her alanda yüksek verim alabileceğiniz uygulamayı tarafınıza sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Suni Çim Üreticisi Nurteks

Doğal çim güneşte renk değiştirir ve yağmurlu havalarda üzerinde su birikmesi, boyunun uzaması, çukurların oluşması ve kayganlığının artması gibi çeşitli olumsuzluklar teşkil etmesinden dolayı, sürekli olarak maliyetli bir bakım gerektirmektedir. Futbol, tenis sahaları, oteller, yürüyüş parkurları gibi kullanımın yoğun olduğu alanlarda, kullanıcılara kolaylık açısından üretilen suni çim, alt kısmı dolgulu üst kısmı ise polietilen ve polipropilen ipliklerle işlenerek üretilmektedir. Bu noktada en yüksek kalite oranında suni çim üreterek müşterilerine çeşitlilik sunan suni çim üreticisi nurteks, ürettiği ürünle doğal çimin sağladığı avantajların üstünde verim yakalamaktadır.

Şöyle ki, bugün doğa olaylarından büyük ölçüde etkilenerek kullanıcısına sıkıntı yaratan doğal çim, özellikle futbol sahalarında günlük 3 saatin dışında kullanıma müsait olmamaktadır. Oysaki, sunu çimin yüksek kalite standartlarıyla üretilmiş olması, yaz kış fark etmeden yoğun kullanıma uygun olmaktadır. Çünkü suni çim üreticisi nurteks firması, üretmiş olduğu ürüne kullanım alanına göre özellik katmakta olup, kullanıcılara istediği performansı sunmaktadır. Futbol sahalarında futbolcuya ve topa yeterli düzeyde sıçrama desteğinin sağlanması, kayganlığın azaltılmış olması, yüksek emicilik gücü sayesinde yağmurlu hava şartlarından etkilenmemesi gibi pek çok önemli özelliklerle üretilen suni çimin, günümüzde kullanım alanları git gide artmaktadır.