Suni Çim Halı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Suni çim üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun çim halı ürününü üretiyoruz.

Suni Çim Halı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Suni çim halı seçimi yapmadan önce, hangi alanda kullanılacağının belirlenmesi gerekmektedir. Alanı belirlendikten sonra, çim halı ürünlerini kalitesine ve kullanılacak duruma göre seçeriz. Suni çim, birçok alanda kullanılabilmektedir.

Dekoratif Çim Halı Seçimi

Dekoratif sentetik çim halı, farklı alan için kullanıma uygun bir suni çim ürünüdür. Suni çim halı ürünleri dekoratif olarak; havuz kenarları, balkonlar, otel, restoran içleri ve terasları gibi birçok iç ve dış mekân dekorasyonunda kullanılabilmektedir.

Antibakteriyel, antistatik, antialerjik özelliklerinin yanı sıra, kolay uygulanır ve uzun yıllar rengi solmadan ilk günkü görüntüsünü saklar. Bu yüzden avantajları sayesinde birçok alanda kullanıma uygun bir üründür.

Bahçe Çimi – Landscape Seçimi

Dekoratif Çim Halı - Nurteks

Bahçe gibi yaşam alanlarında, çim ürünler oldukça yoğun kullanılmaktadır. Ayrıca doğal çimin bakımı zor ve maliyeti yüksek olduğu için, bunun yerine suni çim ürünleri kullanılmaktadır. Çünkü sentetik çimin kullanılması birçok avantaj sunar. Örneğin bakım maliyeti az, bakımı kolay olan suni çim, doğa olaylarından da etkilenmemektedir. Bahçe halısı olarak seçilecek en iyi alternatiflerden bir tanesidir.

Spor Zeminler için Suni Çim Halı Seçimi

Dekoratif Çim Halı - Nurteks

Spor zeminler için kullanılan ürünlerin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu ürünler farklı spor dalları için ayrı ayrı geliştirilen zemin alternatifleridir. Yani suni çim bir halı; futbol, golf, rugby, hokey, tenis vb. spor dalları için farklı şekillerde üretilmektedir. Çim halı seçerken kullanım amacınıza uygun olacak ürünü seçmekte fayda vardır. Seçilen doğru ürün hem kullanım konforu sunar hem de daha uzun yıllar kullanıma olanak tanır. Örnek verecek olursak futbol sahası için seçilecek ürün; o alan için üretilmiş bir çim halı ürünü olmalıdır.

Hangi zemin için seçerseniz seçin, suni çim birçok avantajı ve doğal çimi andıran doğal görünümü ile; şıklığı ve doğallığı yaşam alanlarınıza getiriyor. Kullanım alanı oldukça geniş olan suni çim ürünlerini, birçok avantajı ile birlikte uzun yıllar kullanabileceksiniz. Landscape ve spor zemin ürünlerinde; garantisi bulunan ürünler, onları uzun süre kullanmanıza olanak sağlıyor.

Günümüzde talepler ve gelişen teknoloji sayesinde, kullanıcısının ihtiyacını karşılamak üzere birbirinden farklı çim halı ürünleri üretilmiştir. Bu ürünleri doğru alan için seçmek oldukça önemlidir.

Suni çim halı seçerken dikkat etmeniz gerekenler vardır. Bunlardan ilki kullanım amacına göre doğru ürünü seçiyor olmaktır. Kullanım amacına uygun ürün seçimi yapılırken garanti süresine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Bazı ürünlerin garanti süreleri farklılık göstermektedir. Ancak dekoratif çim gibi ürünler sezonluk ürün olması sebebi ile garanti kapsamında değildir. Ama spor zemin ürünleri, futbol sahası çimi gibi ürünler 8 yıldan başlayarak garanti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Call Now Button