Peyzaj İçin Suni Çim Halı Nasıl Seçilmelidir?

Suni çim üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun çim halı ürününü üretiyoruz.

Peyzaj İçin Suni Çim Halı Nasıl Seçilmelidir?

Peyzaj için kullanılacak olan sentetik çim seçilmesi çok önemli bir kriterdir. Bu yüzden peyzaj için suni çim halı nasıl seçilmelidir sorusunun cevabını verirken tüm kriterleri göz önüne almakta fayda var. Bu size hem  ekonomik hemde daha uzun ömürlü kullanılacak ürünler sağlayacaktır. Kullanım amacının dışında seçilen ürünler size mutsuz hissettirecekken, ekonomik anlamda da size zarar verecektir. Doğru suni çim halı seçilmesi kullanım amacınızın doğru anlatılması satıcınıza kendinizi doğru ifade etmeniz ile bire bir anlam taşır.

https://www.youtube.com/watch?v=N03UI_zBp4c

Peyzaj için suni çim halı nasıl seçilmelidir sorusunun bir diğer cevabı: Kullanım amacKullanım amacınız, örneğin kafeterya ise; çok yoğun trafik alan alanlarda kullanılacak bir ürün tercih edilmeli, sadece ekonomik olarak ucuz olan bir ürünü tercih etmeniz  size fayda değil zarar getirecektir. Veya bahçenizde kullanacağınız ürün sizin için çocuklarınızın rahatlıkla düşüp kalkabileceği, zarar görmeyeceği bir ürün olmalı ve bunun da çok uzun yıllar size hizmet vermesini sağlamanız gerekmektedir.

Peyzaj İçin Suni Çim Halı - Nurteks

Sentetik çim ürünler herhangi bir kanserojen madde içermediği gibi insana ve doğaya zarar vermeyecek ürünlerden tasarlanmalıdır. Balkon veya teraslarınızda çok ince veya kalın bir ürün de tercih edilebilir. Önemli olan kullanım amacınıza göre doğru ürünün seçilmesidir. Örneğin bahçenizde masa sandalye ya da armut diye tabir edilen minderlerin kullanılması, ya da çıplak ayakla mı yoksa ayakkabı ile mi gezilecek veya ne kadar trafik alanı oluşacak buna göre ürün seçilmesi çok önemlidir.

Sentetik çimlerin diğer kullanım amacı ise evcil hayvanlarımız içindir. Evcil hayvanların olduğu alanlar için özel tasarlanmış ürünler kullanılması sizi ve dostlarınızı çok mutlu edecektir.

Özetle; uzun vadede suni çim halı ürününüzü muhafaza edebilmek için bahsettiğimiz kriterleri uygulayabilirsiniz. Çünkü suni çimin ömrünü belirleyen en önemli şey düzenli bakım uygulanmasıdır. Suni çim nasıl temizlenir? yazımızdan çim halı temizliği hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü