Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Suni çim üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun çim halı ürününü üretiyoruz.

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Günümüzde, iş veya tatil sebebiyle insanların sıkça vakit geçirdiği yerlerden birisi otellerdir. Dolayısıyla bu alanların misafirlerine her bakımdan konforu sunması gerekir. Bu konfor; A’dan Z’ye oteli oluşturan, gerek dekorasyon gerekse çalışanları ve verdiği hizmetlerle olabilmektedir. Otel halısı yani duvardan duvara halı; otel odaları, lobi, restoran, koridor ve otelin birçok alanı için kullanılan bir üründür. Bu yazımızda halıfleks olarak da bilinen otel halıları hakkında en çok merak edilen: otel halısı fiyatları ve modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Otel Alanları İçin Tasarlanan Halı Özellikleri

 • Otel alanlarında kullanılacak halı özellikleri için inceleme yaparken; ilk aşamada, ses yalıtımına destek sağlaması gelmektedir.. Eğer otel odalarında, zemine halıfleks döşenmez ise iç mekanda ses haddinden fazla yankılanır ve bu durum oldukça negatiftir. Bu noktada devreye giren otel alanları için üretilen halılar, doğru seçildiği takdirde oldukça verimli olacaktır.
 • Yine otel odası halısı sayesinde, konaklayan misafirleriniz, çıplak ayakları ile rahatça yere basabilirler. Bunun haricinde, otel halıları, içerisinde bulundurduğu diğer özellikler sayesinde de avantaj sağlayacaktır.
 • Otel halısı seçerken yanmazlık gibi teknik özelliklerine de dikkat etmekte fayda vardır.
 • Otel halısının verimli bir kullanım sunması için alana uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Alanına ve kullanım trafiğine uygun olarak seçilen otel halıları uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım sunarlar.

Bazı Projelerimiz

Otel Halısı Projelerimiz

Otel Koridor Halısı Neye Göre Seçilmelidir?

Otel koridor halısı seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi, hav yani ipliğin m2’deki ağırlığıdır. Otel koridorunda kullanılan otel koridor halısı, yüksek hav ağırlığına sahipse daha iyi ve uzun süreli kullanım sunar. Bunun sebebi de otel koridorlarının trafiğinin yüksek olması ve bavul, temizleme arabalarının sürekli olarak üzerinden geçiyor olmasıdır. Bu sayede otel halısını uzun yıllar kullanabilirsiniz. Otel alanları için üretilen halıların sunduğu konfor, onu uzun yıllar kullanıma hazır hale getirecektir. Bu sebeple doğru halının seçimi size uzun yıllarda büyük bir fayda olarak dönecektir. Seçtiğiniz halıyı kısa süreli düşünmediğiniz sürece faydalı olan doğru ürünü bulabilirsiniz.
Otel Halısı ve Otel Halısı Fiyatları

Yanmaz Otel Halısı

Otel Halısı ve Otel Halısı Fiyatları

Yanmaz otel halısı özellikleri bakımından üzerine düşen alevin ilerlemesini engeller. Alev düştüğü alandan ilerlemez, bakım veya ufak bir yenileme ile bu olumsuz durumdan kurtulabilirsiniz. Özel olarak üretilen ve kullanılan malzeme sayesinde üzerine düşen ateşin ilerlemesini engelleyen halılar böyle yoğun ortamlarda kullanılmak için oldukça idealdir.

Otel Halısı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Otel halıları fiyatları için birçok değişken bulunmaktadır. Hav yani iplik ağırlığı, kullanılan taban bezi, uygulanacak alan, otel halıları fiyatları için belirleyici değişkenlerdir. Yine hangi bölgeye uygulama yapılacağı da otel halısı fiyatları için kesin bir şey söylemeyi engeller.

Yüksek Kaliteli Halılar

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Otel gibi yoğun sirkülasyona sahip bir işletmede zemin kaplaması oldukça önemlidir. Yüksek kaliteli otel halısı, her bakımdan çok fazla avantaj sağlayacaktır. Özellikle çocuklu aileler için yüksek koruma sağlayan halılar, müşterilerin tercih sebebi olabilmektedir. Bu sebeplerden dolayı işletmenizde hem görsel hem de kullanım kolaylığı açısından yeniliğe gitmek isteyebilirsiniz. Bunu da kaliteli bir halı ile sağlayabilirsiniz.

Otel alanı için kullanıma uygun halının kaliteli olması için; uygun taban bezi, kullanım yoğunluğuna uygun iplik ağırlığının sağlanmış olması gerekmektedir. Kullanılan ipin türü, kaliteli bir görünüm sağlamak için önemlidir.

 Bazı Projelerimiz

Otellerde her alanın duvardan duvara halıyla kaplı olması, otel içi ısının korunmasına ve ses yalıtımının desteklenerek, iç huzurun sağlanması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda çok sayıda renk ve desen seçeneği, daha verimli karar vermenize olanak sağlayacaktır. Birbirinden farklı halı modellerini kullanılacak alana uygun üretip tasarlıyoruz. Bir halı üreticisi ile çalışmanın avantajlarını size yaşatırken; sunduğumuz model ve renk alternatifleri ile memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bazı otel halı modelleri için uygulama yaptığımız bazı projeleri derledik.

Otelin farklı alanları için seçeceğiniz halıları, projenize uygun, farklı renk ve desenlerde seçebilirsiniz.

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Seçtiğiniz farklı otel koridor halıları,  otel halısı fiyatları konusunda odalara göre daha maliyetlidir. Bunun sebebi de ürünün uzun süre dayanabilmesi için yüksek kalitede üretilmesidir.

 

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Otel Odalarındaki Zerafet

Doğal tonlarda seçeceğiniz halı ürünü dekorasyonda büyük kurtarıcıdır.

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Toplantı salonları için özel üretilen ve dekorasyonunuzla bir bütün olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Farklı asimetrik çizgilere halı modellerinizde yer verebilirsiniz.

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Odanın alanını daha büyük gösterecek modellerden.

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Toplantı ve konferans  salonu için dekorasyon parçaları oldukça azdır. Bu sebeple doğru halıyı seçmek oldukça önemlidir.

Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

Açık tonlarda seçtiğiniz otel halısı fiyatları aynı olsa da zaman içinde maliyeti daha yüksek olabilir bu sebeple  leke tutmayan ipleri tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

Otel Halısı

Toplantı salonları belirli konseptlere göre oluşturulduğu için halıdaki renk aralığı mobilyalar ile uyumlu olmalıdır.

Otel Halısı

Kısa koridorlu otellerde koridoru büyük göstermek için açık renkler ve yoğun aydınlatma tercih edilebilir.

Halıfleks

Oval bir ünitenin yer aldığı bu yemek salonu için çok iyi bir halı seçimi. Halının desenleri dekorasyon ile bütünlük oluşturuyor.

Halıfleks

Mavi tonları ortama doğallık katacağı için otel odalarında sıkça tercih edilmektedir. Kullanım alanları ise genellikle tekstil ürünleridir.

Halıfleks  

Duvardan duvara halılar dekorasyondaki diğer tekstil ürünleri ile bir uyum içinde olmalıdır. Bu oldukça önemlidir. Bütünlük, otel odası için daha verimli bir algı oluşturur.

Halıfleks

Bej tonları ve açık doğal renkler otel odalarına yaz havasını getiriyor. Sıcak bölgelerde özellikle bu tarz dekorasyonlar tercih ediliyor. Yağmur, kar gibi çamur getirisi olmadığı içinde açık renkteki halılar tercih edilebiliyor.

Otel Halısı

Farklı çizgiler, renkler lobiler için oldukça uygundur. Hız ifadesini yerleştirebileceğiniz renkleri bu tarz alanlarda kullanabilirsiniz.

Otel Halısı Modelleri 

İlgili Yazılar:

Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Halıfleks M2 Fiyatları

Dekorasyon için Duvardan Duvara Halı Nasıl Seçilir?

91 Yorum. Yeni Yorum

 • […] Bunlar halıyı meydana getiren özelliklerdir. Ev tipi duvardan duvara halı, kontrat yani otel halısı gibi kullanım alanını etkileyen, yoğun kullanıma uygunluk, toplam yükseklik, halının […]

  Cevapla
 • […] ve resepsiyon gibi alanlara uygulanacak ürünler farklılık gösterecektir. Yine halıfleks; otel halısı, toplantı odası halısı gibi birçok alanda kullanılabilirken, resepsiyon gibi bazı alanlarda […]

  Cevapla
 • otel halısı fiyatları için bir sürü şey yazılmış ama bi fiyat aralığı verilmemiş. fiyat için form mu doldurmak gerekiyor. ayrıca sitedekilerden fazla seçeneğiniz var mı? otel halısı için detaylı bilgi verir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Abdullah Bey,

   Otel halısı fiyatları birçok değişkene bağlı olarak değiştiği için net bir fiyat aralığı bilgisi paylaşmamız doğru olmayacaktır. Sizinle mail üzerinden iletişime geçip bilgilendirme yapıyor olacağız.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • otel halısı için toptan satış yapıyo musunuz? yani otelin her alanı için özel ölçü halı alabilir miyiz?

  Cevapla
 • nereden fiyat öğrenebilirim? İzmitteki otelim için otel halısı fiyatı araştırıyorum lütfen yardımcı olur musunuz? oteli eylülde açacağım. Acil bilgi verirmisiniz.

  Cevapla
  • Merhaba Muammer Bey,

   Otel halısı fiyatları için öncelikle kaç m2 alana hangi ürünün uygulanacağını belirlememiz gerekiyor. Detaylar için size mail gönderdik.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Serkan Yılmaz
  Haziran 16, 2019 1:56 pm

  İnce bir otel halısı yaptırmak istiyoruz. 10 odalı otelimiz ve koridorlarımız var düz kırmızı paspas gibi halı istiyoruz. siz ne öneririsiniz? otel halısı için seçenekleriniz nelerdir? birde otel halısı fiyatları konusunda yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Serkan Bey,

   İnce bir otel halısı genellikle doğru bir tercih olmayabiliyor. Size tavsiyemiz özellikle ortak kullanım alanları için iplik ağırlığı yüksek olan bir otel halısı tercih ediyor olmanızdır. Otel halısı fiyatları için proje detayları ve hangi ürünü tercih ettiğiniz, kaç m2 alana uygulanacağı gibi soruların cevabını biliyor olmamız gerekmektedir. Dilerseniz whatsapp, telefon, mail ya da form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsinizi.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • daha önce sizlerden halı aldım ofis için. yine otel halısı için sizi tercih etmek istiyorum. fiyat araştırması yapıyorum ama gerçekten 5 senedir halıdan çok memnunuz. halı alırken bize yardım eden beyfendiye adını hatırlamıyorum çok teşekkürler.

  Cevapla
  • Merhaba Ahmet Bey,

   Memnuniyetiniz bizi çok mutlu etti. Umarız, güzel projelerde birlikte çalışıyor oluruz. Dilerseniz ofisimizi ziyarete gelebilirsiniz. Sizlere ikramda bulunmak ve yeni projeniz hakkında konuşmak isteriz. İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • butik bir otelim var. yurdışında halı beğendik bir otelde. otelime uygulamak istiyorum ama izmirdeyiz. izmire bayi mi yardım ediyor yoksa siz mi halı veriyorsunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Meltem Hanım,

   Mail üzerinden bilgilendirme gönderdik size. Butik oteliniz için uygun halıyı seçmeniz konusunda size yardımcı olacağız.

   Cevapla
 • hulya tütüncü
  Haziran 30, 2019 9:04 am

  kendi evim için halı alacağım ama bir otelde beğendim sizin adınızı verdiler. evim için o halıyı alabilirmyim? bayiniz var mı iletişime geçer misiniz.

  Cevapla
  • Merhaba Hülya Hanım,

   Ürünümüzü beğenerek bizimle iletişime geçmeniz bizi onore etti. İlginiz için teşekkür ederiz.

   İlgili çalışma arkadaşımız sizinle mail üzerinden iletişime geçtiler.

   İyi ve sağlıklı günler dileriz.

   Cevapla
 • Merhaba,

  Otel halısı ile ilgili bir arkadaşınız ile iletişime geçmiştim yaklaşık 5 ay önce. Fakat sonrasında vazgeçtik. Fiyatlarda bir değişme oluyor mu bu sürede? Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
  • Merhabalar Dilek Hanım,

   Öncelikle bizimle tekrar iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Nurteks olarak fiyat bilgisini projeye göre vermekteyiz. Size daha detaylı bilgilendirmeyi eski fiyat teklif maili üzerinden ilettik.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Büyük bir villamız vardı, oradaki halıları otele geçirsek otel halısı niyetine kullansak sizce olurmu? çok kaliteli halılar. boş yere duyuor otel de butik otel. aynı desende devamını yapabilir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Burak Bey,

   Elbette kullanabilirsiniz. Yoğun kullanım alanları için, sık dokunmuş bir halı tercih etmeniz yine faydanıza olacaktır. Desen konusu ile ilgili mail üzerinden iletişime geçebiliriz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Nejla Sülün
  Temmuz 6, 2019 7:57 am

  otel halısı fiyatları çok mu değişiyo. geçen gün bir kaç teklif aldım fiyatlar inanılmaz derece farklıydı? biri diyoki biz böyle iplik kullanıyoruz diğeri diyorki biz böyle. iyi de biz ipten anlamıyoruz. yani kaliteyi ip mi etkiliyo otel halısı fiyatları için. m2 hesabımı veriliyor. bu soruları cevaplar mısınız? devraldığımız otel için halı bakıcaz çünkü.

  Cevapla
  • Merhaba Nejla Hanım,

   Otel halısı veya diğer alanlarda kullanım için tasarlanan halıların fiyatlarını birçok değişken belirlemektedir. Bu değişkenler çok farklı fiyatlar ile karşılaşmanızı sağlıyor olabilir. Verilen tekliflerde halıların teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Veya bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Yine m2’de fiyatlar için belirleyici bir değişkendir. Dilerseniz bizimle whatsapp, telefon, mail veya sohbet butonu üzerinden iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • […] Otel halısı için en çok karşılaşılan problemlerden bir tanesi de şapKırmızı şarap lekesi halıdan nasıl çıkar? Oldukça basit birkaç yöntem ile halıdan şarap lekesini çıkarabilirsiniz. Şarap dökülen kısmı soda ile ovun veya şarabı emmesi için halının o kısmını tuzla kapatın ve kalıntıyı vakumlayın. Eğer leke kalırsa bir detarjanlı suya birkaç damla sirke ekleyerek halıyı silin. […]

  Cevapla
 • otel halısı için bir danışman yönlendirebilir misiniz? odaları 30 ile 40 m2 arasında değişen 16 odalı bir butik otelimiz var. Halıyı yenileyeceğiz. eskileri sökülecek. dekorasyonda büyük değişiklik yapmak istemediğimiz için halı ve perde değişimi yapıyoruz. koleksiyonlarınıza baktık ve bazılarını beğendik daha çok renk desen seçeneğiniz mevcut mudur?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Otel halısı konusunda uzman olan arkadaşımız size bilgilendirme maili gönderdi. Çok sayıda desenimize ulaşacağınız katalogu da gün içinde gönderiyor olacaklar.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Abdullah Kulunç
  Ağustos 14, 2019 10:54 pm

  Taksim’de 8 katlı bir otelimiz var. Etnik stil ile yeniden dekore ediyoruz. İstediğimiz desende halı üretebilir miyiz? Keçe taban düşünmekteyiz. Önerilerinizi ve fiyat teklifinizi alabilir miyiz? toplam 1400 m2 halıya ihtiyacımız var. deseni dilerseniz whatsaptan iletirim. İyi çalışmalar.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Whatsapp veya diğer iletişim kanalları üzerinden istediğiniz halı görselerini iletebilirsiniz. Otel halısı için size detaylı bilgi maili ilettik. 1

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • […] Çünkü doğru ürünü seçmek, o ürünü uzun süre kullanmanız anlamına gelmektedir. Otel halısı için yüksek iplik sıklığı ve iplik ağırlığına sahip bir halı seçebilirsiniz; yine […]

  Cevapla
 • […] Otel halısı seçimi için çok fazla faktör bulunmaktadır. Genellikle mimarlar bu faktörleri değerlendirir. Fakat sizin de bilgi sahibi olmanızda fayda vardır. Otel için halı seçimi yaparken, desenler ve konsepte uygun renkler için yüzlerce seçeneğiniz olacaktır. Burada önemli olan yoğun kullanım alanları için yüksek kaliteli otel halısı seçiyor olmanızdır. […]

  Cevapla
 • […] lüksü simgeler. Siyahın yer aldığı dekorasyonda en belirgin dekorasyon tamamlayıcısı siyah otel halısı olmaktadır. Desenli veya düz olarak tercih edilebilecek siyah otel halısı, bulunduğu alanı […]

  Cevapla
 • […] halı modelleri birbirinden farklı seçenekler ile karşınızda. Otel halısı, toplantı salonu halısı olarak kullanabileceğiniz ve kullanımı çok yaygın olan halıfleks […]

  Cevapla
 • Merhaba,

  Otelimize halı bakıyoruz. ortalama 10000 m2 olacak. Ürün olarak ne seçmemiz gerekiyor bilgi verir misiniz? Önceki seçtiğimiz halılar oldukça kısa sürede yıprandı.

  Cevapla
  • Merhaba Ahmet Bey,

   Talebinizdeki m2’ye baktığımız zaman otelin büyük bir otel olduğunu anlayabiliyoruz. Yoğun kullanım halıların yıpranmasına sebep olabiliyor. Halınız teknik özellikleri sebebiyle yıpranmış olabilir. Öncelikle halıyı satın aldığınız şirket ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Yoğun kullanımdan kaynaklanacak eskimeleri en aza indirmek için doğru ürünü seçmeniz oldukça önemlidir. Yeni ürün almaya karar verirseniz ürün seçimi konusunda uzman arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

   Cevapla
 • mavi halı yaptırmak istiyoruz otelimiz için. otelimiz toplam 40 odalı. yardımcı olur musunuz? parçalara bölebiliyor muyuz halıyı? ya da duvardan duvara mı tavsiye edersiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Hülya Hanım,

   Otel halısını seçerken konsepte uygun bir ürün seçmelisiniz. Isı ve ses yalıtımı çin duvardan duvara halı faydalı bir seçenektir. Yine parça halı isterseniz de dilediğiniz modelde halıyı üretebilir ve sonrasında ölçülerine göre kesebiliriz. Yani 2 türlüsü de mümkün. Karar verme aşamasında zorluk çekiyorsanız bir uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz.

   Cevapla
 • 2 renk halı yaptırmak istiyorum. bordo ve beyaz renkleri temizlik yaparken birbirine geçer mi?

  Cevapla
  • Merhaba Ekrem Bey,

   Üründe yanlış bir hijyen ürünü kullanmadığınız ve talimatlara uyduğunuz sürece herhangi bir problem olmayacaktır.

   Cevapla
 • otel odası ve koridor halısı aynı modelde olurmu

  Cevapla
  • Merhaba Şerife Hanım

   Otel odası ve koridor halısı aynı modelde elbette olabilir. Koridordaki kullanım daha yoğun olacağı için teknik özellikleri farklı, aynı desen ve malzemede bir ürün seçebilirsiniz.

   Cevapla
 • […] Otel halısı olarak yolluk, parça halı ve duvardan duvara halılar kullanılabilmektedir. Bu kullanım genellikle halıların kullanıldığı alana göre farklılık gösterir. […]

  Cevapla
 • […] Baskılı halıfleks, desenli halıfleks veya renkli halıfleks ürünleri bunlara birer örnektir. Otel halısı, ofis ev gibi alanlarda kullanacağınız halıfleks modelleri için öncelikli belirleyici: […]

  Cevapla
 • otel halısı için kaç m2 sipariş vermem gerekiyor. alanım 450 m2. yardımcı olabilir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Nehir Hanım,

   Sizi bayilerimize yönlendirebiliriz. Otel halısı için üretimimiz minimum 1000 m2’dir.

   Cevapla
 • Merhaba,

  Otel projem için 970 m2 halıya ihtiyacım var. Tabanı kalın bir halı düşünüyorum. Konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Ethem Bey,

   Sizi ilgili çalışma arkadaşıma yönlendireceğim Ethem Bey. İletişime geçerek otel projeniz için uygun halıyı seçmenize yardımcı olacaklar.

   Cevapla
 • otel halısı fiyatları hakkında net bilgi vermemişsiniz. otel halısı için ince orta maliyetli birkaç model arıyorum. yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
  • Merhaba,

   Otel halısı fiyatları hakkında net bir rakam vermek hiçbir zaman doğru olmaz. Projeye göre üretilen halının özellikleri fiyatları belirlemektedir. Fiyat bilgisi için projenizi iletebilirsiniz.

   Cevapla
 • Merhaba,

  3 büyük otel için projem hazır. Projeler için teklifi alacağım. Otel halısı için daha önce birkaç şirket ile çalıştım fakat bu konuda çok başarılı oldukları söylenemez. Nurteks’in ismini çok duydum. Bu konuda bir bilgi alabilir miyim?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Nurteks ile ilgili güzel yorumlar duymanız bizi mutlu etti. Sizi projeniz için ilgili çalışma arkadaşıma yönlendiriyorum. Detayları ve çalışma şeklimizi daha detaylı aktaracaklar.

   Cevapla
 • otel halısı siparişim için görüşebilir miyim? kiminle görüşebilirim. çok kararsızım. 950 m2 bir alanım var tüm hallerle.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik Ali Bey. Kısa sürede iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   Cevapla
 • 1000 m2 otel halısı almak istiyorum. Kendime özel bir tasarımım zaten var. Otelin mimarı ile iletişime geçmen izi istiyorum. mail olarak onun mailişn ibırakıyorum. Sabri, iyi günler

  Cevapla
 • otel halısı olarak nasıl bir seçim yapmalıyım? butik bir otel için araştırma yapmaktayım. fiyatlar neye göre değişiyor

  Cevapla
  • Merhaba,

   Otel halısı seçimi yaparken, kullanım yoğunluğu teknik özelliklerini belirlemek için önemli bir belirleyicidir. Fiyatlar kullanılan iplik, ipliğin m2’deki ağırlığı gibi farklı değişkenelere değişmektedir. Proje detaylarını mail olarak iletebilirseniz size konu ile ilgili dönüş sağlayabiliriz.

   Cevapla
 • koridor için otel halısı satıyomusunuz

  Cevapla
  • Merhaba,

   Tabii ki, istediğiniz ölçüleri ve toplam m2, projenizi iletirseniz konu hakkında detaylı olarak görüşebiliriz.

   Cevapla
 • 2. el otel halısı saıtoymusunuz? bana ucuz otel halısı lazım, istanbulda otelim. satıyorsanız bilgi verin rica edicem

  Cevapla
  • Merhaba Yıldıray Bey,

   2. el otel halısı maalesef satmıyoruz. Projenize uygun olarak otel halısı üretimi yapabiliriz. Dilerseniz iletişim kanalları aracılığı ile bize ulaşın, detaylı bilgilendirme yapalım.

   Cevapla
 • otel halısı için fiyat bilgisi paylaşır mısınız? otel projem için yüksek ölçülerde halıya ihtiyacım var. 2 otel için halıları istiyorym. kaliteli bir halı seçmek istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Seher Hanım,

   Otel halısı fiyatları hakkında buradan bir bilgi vermek maalesef doğru olmayacaktır. Arkadaşlarımız sizinle bir bilgilendirme maili iletti.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • Merhaba,

  Otel projem için otel halısı fiyatları hakkında bilgi istiyorum. Fiyatlar neye göre farklılık gösteriyor. İstediğim deseni çalışabilir misiniz? Bir de limitiniz var mı sipariş ve özel üretim için?

  Cevapla
  • Merhaba Suat Bey,

   Detaylı bilgilendirme için sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik, iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   Cevapla
 • otel halısı için bir siparişimiz olacak fakat 2 otel için alım yapmayı planlıyoruz? ürün özellikleri ile ilgili tüö detayları göremedim, desenler sadece sitenizde yer alanlar mı?

  Cevapla
  • Merhaba Haldun Bey,

   Otel halısı ile ilgili bilgilendirmeyi çalışma arkadaşlarımız mail olarak size iletti. Ürün özelliklerinin hepsi sitemizde yer almıyor, dilediğiniz desen de halıyı yapabileceğimiz gibi farklı desen seçeneklerimiz de bulunmakta.

   Cevapla
 • Merhaba,

  Sizlerden fiyat talebinde bulunacağım fakat sadece araştırma aşamasındayım. 780 m2 otel halısına ihtiyacım var. 16 odalı otelim için bu talebi yapıyorum. otel odalarında uygulama yapıyor musun? aynı zamanda kordiorlar için benzer model düşünüyoruz. Süreç ile ilgili yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Fiyat bilgisi için sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik Buğra Bey, iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar. Odalar için uygulama talebinizi de ilettik bu konuda da destek sağlamaktayız.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • fiyat araştırması yapıyorum. 1000 gr. ve 1600 gr. aralığında bir halı fiyat talebim olacak. lütfen dönüş sağlar mısınız

  Cevapla
 • 3 konteryner otel halısı alacağım. yardımıcı olurmsuunuz

  Cevapla
  • Merhaba,

   Sizi otel halısı ile ilgili bilgi almanız için ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik.

   Sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   Cevapla
 • otel halısı için birkaç sorum var. birincisi ince bir halı almak istiyorum. parça hale getiriliyormu, otelimizde 30 oda var ve odalar ortalama 25 m2. yardımcı olup teklif verirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar

  Cevapla
  • Merhaba,

   Üretilen halılar istediğiniz ölçülerde odalara uygun şekilde kesilebilmektedir. Sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendireceğiz, iletişime geçerek bilgi verecekler.

   Sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   Cevapla
 • otel halısı için ihracat yapmay planlıyorum. ortadoğuda musterilerim var. bu konuda sizin calismalariniz nelerdir? ortadoguya mal satiyormsunuz? hazir desenlerle calismak istiyoruz. destek bekliyoruz, tesekkurler

  Cevapla
  • Merhaba,

   Evet ürün ihraç edebiliyoruz, Orta Doğu bölgesi ile ilgilenen çalışma arkadaşımıza yönlendirdim, iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   Cevapla
 • Geçen senelerde sizden bir otel projesi için otel halısı aldım. Bazı konularda memnun kalmöadıgımı ösyleyebilirim. halı biraz eskidi. müşterim ile bu konuda sorun yaşadım bebnimle iletişime geçermisiniz

  Cevapla
  • Merhaba,

   Aldığınız otel halısı kullanım alanına uygun olarak seçilmemiş olabilir. Bu sebeple problem yaşamış olabilirsiniz. Sorunu gidermek için çalışma arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecek. İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • otel halısı ile ilgili biriki sorum olacak,

  daha önce bazı firmalar bana otel halısı teklifi verdi fakat fiyatlar çok açık ara seyrediyor

  sizden bu konuda değişik olma sebebinizi de öğrenebilir miyim

  Cevapla
  • Merhaba,

   Otel halısı ile ilgili bilgilendirme yapması için sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik, iletişiğme geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   Cevapla
 • merhaba

  kırmızı otel koridor halisi ariyorum otelim icin. desenli protokol halisi uretimi yapiyormsuunz? toplam alan 240 m2 tsk

  Cevapla
  • Merhaba,

   Evet üretim yapmaktayız, sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik. 1000 m2 altı üretim yapamasak da bayilerden ürünü temin etmeniz için size yardımcı olacaklar.

   Cevapla
 • merhaba,

  kirmizi renkrte otel koridor halisina ihtiyacim var. otel halisi fiyatlari hakkinda bilgi veriri misiniz? toptan gibi mi geciyo fiyati toplam alan 860 m2. tesekkurler

  Cevapla
  • Merhaba,

   Sizi ilgili çalışma arkadaşıma yönlendireceğim, otel halısı hakkında detaylı bilgilendirme üzere sizinle iletişime geçecekler.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Merhaba,

  Ben Yüksek Mimar, Yüksel Yılmaz, daha önce birkaç projede sizinle çalıştık fakat son projemizde bir aksaklık olmuştu. Otel halısı için tekrar yazıyorum. Bu sefer daha iyi çalışabiliriz diye düşünmekteyim. Yaptığımız projenin görselini de buraya eklemişsiniz. 🙂 Dönüşünüzü bekleyeceğim, iyi çalışmalar

  Cevapla
  • Merhaba,

   Aksaklık olup sonrasında giderilmesi bizi mutlu etti, memnuniyetiniz için teşekkürler.

   Sizi otel halısı projeleri ile ilgilenen çalışma arkadaşımıza yönlendireceğiz Yüksel Bey, iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   Cevapla
 • duvardan duvara halı arayışımız var. ofisimiz için istiyoruz? elinizde kalan otel halısı var mıdır? kargo ile göndrrim yapıyr musunz?

  Cevapla
  • Merhaba Kerem Bey,

   Size bir bilgilendirme maili gönderdik, projeniz hakkında daha fazla bilgiliye ihtiyacımız var.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • otel halısı için hangi modellerini öneriyorsunuz? çiçekli olmayan ama desenli olan bir model arayışımız var. otelimiz aksarayda küçük bir otel. yardımcı olurmusunuz.

  Cevapla
  • Merhaba Ertan Bey,

   Size bir bilgilendirme maili ilettik ve otele halısı için bazı örnek desenler gönderdik.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • merhaba,

  1200 m2 otel halisina ihtiyacimiz var, bu halilarin belirli ozellikleri bizde mevcut. bize nasil yardimci olabilirsiniz. fiyat konusunda yardimci olabilirmisiniz? konuyu mailimee teklif olarak iletebilirsiniz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü