OTEL HALISI

Otel Halısı Hakkında Bilmediklerinizi Bu Makalede Öğrenebilirsiniz.

17 Ekim, 14:10

Günümüzde iş veya tatil maksatlı insanların en çok uğrak yerleri oteller olmaktadır. Dolayısıyla bu alanların müşterisine her bakımdan konforu sunması gereklidir ki, müşterilerinin devamlılığı sağlanabilsin. Bir Otel işletmesinde zemin döşemesi en önemli unsurlardan biridir. Çünkü zemin otelin büyüklüğüne orantılı şekilde döşenmezse iç mekanda ses haddinden fazla yankılanır ve müşteriler bu durumdan şikayetçi olur. Bu noktada devreye giren otel halısı üreticisi nurteks, uygulama yapılacak olan alanı iyice analiz ederek, en iyi şekilde verim alınmasına yardımı olmaktadır.

Nurteks Otel Halısı Modelleri

Otellerde her alanın duvardan duvara halıyla kaplı olması, otel içi ısının korunmasına ve ses yalıtımının desteklenerek, iç huzurun sağlanması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda yüzlerce renk ve desen seçeneğine sahip olan otel halısı üreticisi nurteks firmasından seçim yapmanız hiç de zor olmayacaktır. Birbirinden şık görselliği sizlere sunuyoruz sitemizden ürün seçeneklerine göz atabilir veya daha fazlası için firma yetkililerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Her zevke ve konsepte uygun formda tasarlanan otel halıları, dekorasyonun en iyi tamamlayıcısıdır.

Yüksek Kaliteli Otel Halısı

Bundan ötürü uygulama yapılması hedeflenen otelin genel dekorasyonuyla örtüşecek bir modelin tercih edilmesi oldukça önem teşkil etmektedir. Görsel kaliteyi yükseltip, konfor sağlayan otel halısı uygulamasında, otel halı üreticisi nurteks firması, butik, standart ve velur yapılı ürünler üretmektedir. Bunların her biri yüksek kalite standartlarıyla üretilir ve kullanım alanıyla ilgili olarak ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunulur. Otel gibi yoğun sirkülasyona sahip bir işletmede, zeminin halıyla kaplı olması her bakımdan işletme sahibine avantaj katmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için yüksek koruma sağlayan otel halısı, müşterilerin tercih sebebi dahi olmaktadır. Bu nedenle işletmenizde hem görsel hem de kullanım kolaylığı açısından yeniliğe gitmek isterseniz, sizlere önermiş olduğumuz firmayla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.