VIP

800 gr Saxony; 800 gr/m2 hav ağırlığına sahip %100 polyamid iplikten oluşur. Yüksek kaliteli birçok desene sahip bir üründür. İçinde bulundurduğu desen seçenekleri ile kullanıcıya birçok alternatif sunar. Diğer ürün gruplarından daha karma bir çeşitlilik sunar. Diğer saxony kalitelerdeki gibi çeşitli tonları içinde bulunduran 800 gr kalitesinde de birçok avantaj bulunmaktadır.

Hem kullanım konforu hem de uzun ömürlü olması sebebi ile; tüm yaşam alanlarında kullanılan ürün, halı modelleri arasında en ekonomik olan kalitelerden bir tanesidir.

Antistatik ve Cfl-s1 sınıfı alev almama özelliğine de sahip olan ürün use class 33 sınıfındadır; en çok tercih edilen kontrat halı modelleri arasında yer alır. Projeler için özellikle düşük trafiğin olduğu oda kısımlarında kullanıma uygundur.

Keçe taban ve actionback taban olarak, istenilen tipte üretilebilir. Keçe taban için 100 gr/m2, 140 gr/m2, 240 gr/m2, 320 gr/m2 ve 500 gr/m2 seçeneklerimiz mevcuttur. Parça halı olarak istendiğinde jel taban kaplaması da yapılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
İPLİK TÜRÜ%100 NYLON
ÜRETİM METHODUPRINTED CUT PILE VELOUR
TOPLAM AĞIRLIK2.000 gr /m2
TOPLAM YÜKSEKLİK8,0 mm

 

Menü