1400 GR SAXONY

1400 GR SAXONY

1400 gr Saxony  ürünü, otel halısı, ofis halısı ve diğer yaşam alanlarında kullanılabilecek; yüksek kaliteli duvardan duvara halı grubudur. Ürün; 1400 gr/m2 hav ağırlığına sahiptir ve %100 polyamid iplikten oluşur. Ürünün birçok avantajının olmasının yanı sıra, üretim tekniği ile de üst sınıf bir halı çeşididir. Kullanım alanları; otel, ofis ve ev gibi alanlar olan 1400 gr Saxony; farklı desen seçenekleri ve teknik speklerle üretilir.

Yüksek teknoloji ile ürettiğimiz halılarımızda en belirleyici özellik: kullanılan materyal ve üretim tekniğidir. Ürün; üretim tekniği ve kullanılan polyamid iplik sayesinde, uzun yıllar kullanıma olanak sağlar. Yoğun kullanım alanları için özel olarak üretilen ürün: içerisinde birçok farklı deseni barındırır.

Uygulama yapılabileceği alan bakımından oldukça geniş bir skalaya sahip olan ürün: antibakteriyel özelliktedir. Temizliği ve hijyeni kolay sağlanan ürün, bu konuda büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Aynı zamanda antistatik ve Cfl-s1 sınıfı alev almama özelliğine de sahip olan ürün use class 33 sınıfındadır; en çok tercih edilen kontrat halı modelleri arasında yer alır. Projeler için özellikle yüksek trafiğin olduğu koridor alanlarında tercih edilir.

Keçe taban ve actionback taban olarak, istenilen türde üretilebilir. Keçe taban için 100 gr/m2, 140 gr/m2, 240 gr/m2, 320 gr/m2 ve 500 gr/m2 seçeneklerimiz mevcuttur. Parça halı olarak istendiğinde jel taban kaplaması da yapılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
İPLİK TÜRÜ %100 NYLON
ÜRETİM METHODU PRINTED CUT PILE VELOUR
TOPLAM AĞIRLIK 2.500 gr/m2
TOPLAM YÜKSEKLİK 11,0 mm