1200 GR SAXONY

1200 GR SAXONY

1200 gr/m2 cut pile printed saxony contract carpet ürünü; otel halısı, ofis ve diğer yaşam alanlarında kullanılan, yüksek kalite standartlarında üretilmiş bir halı ürünüdür. İstendiği takdirde parça halı olarak da üretilebilir. Ürün; 1200 gr/m2 hav ağırlığına sahiptir ve  %100 polyamid iplikten oluşur. Polyamid iplik; ürünün dayanıklılığının yüksek, uzun ömürlü olmasını sağlar. Yüksek trafikli; otel lobisi, koridor gibi alanlarda kullanıma uygundur. Use class 33 özelliğine sahiptir.

Halının üzerinde yüründüğü zaman; elektriklenmeyi önleyen Anti-statik özelliğe sahip olan ürün, bunun yanı sıra Cfl-s1 sınıfı alev almazlık özelliğine de sahiptir. Özellikle, projelerde koridor bölümü için kullanımına uygundur, oda kısımları için de kullanılabilir.

Baskılı otel halısı, ofis halısı olarak kullanılabilen; duvardan duvara halı serisinin, Koleksiyonda: birbirinden farklı tonlarda, lüksü simgeleyen desenler bulunmaktadır. Yükseklik ve ağırlık gibi kaliteyi etkileyen teknik özellikleri ile yüksek kaliteli bir halı ürünüdür.

Birçok desen seçeneği bulunan ürünün içerisinde; gold tonları bulunmaktadır. Bu da lüks görünüm için tamamlayıcı bir alternatif oluşturur.

Yumuşak dokusu sayesinde çıplak ayak ile üzerinde yürürken halının konforunu hissedebilirsiniz.

Keçe taban ve actionback taban olarak, istenilen tipte üretilebilir. Keçe taban için 100 gr/m2, 140 gr/m2, 240 gr/m2, 320 gr/m2 ve 500 gr/m2 seçeneklerimiz mevcuttur. Parça halı olarak istendiğinde jel taban kaplaması da yapılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
İPLİK TÜRÜ%100 NYLON
ÜRETİM METHODUPRINTED CUT PILE
TOPLAM AĞIRLIK2.300 gr/m2
TOPLAM YÜKSEKLİK10,1 mm
Menü