Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Günümüzde birbirinden şık konseptle tasarlanan halıfleks modelleri, bugün kullanıcılarına hem görsel hem de kullanım kolaylığı açısından çeşitli şekilde kazanç sağlamaktadır. Ev, iş yeri gibi her alana döşenebilen bu ürün, tercihe göre tek renkten oluşan düz bir model ya da birkaç rengin birleşmesiyle desenli bir model olarak tasarlanabilir. Burada önemli olan; kullanım alanına, halıfleks uygulaması getirecek olan kişilerin, yapının genel görünümüne uygun bir model ile eşleşmeyi sağlarken, bir yandan da seçtiği ürünün kalite seviyesinin yüksek olmasına özen göstermesi olacaktır. Çünkü duvardan duvara halı modelleri kullanımında uzun ömürlü, kolay temizlenebilen bir ürün seçmek en önemli faydaları sağlayacaktır. Bu yazımızda halıfleks modelleri ve halıfleks fiyatları ile ilgili detayları veriyor olacağız. Detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halıfleks Hakkında Her Şey

Küçük Bir Detay

Otel Halısı - Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları

Yaşam alanlarında kullanılan halı ürünleri farklı dokuma teknikleri ile üretilmektedir. Farklı renkte ve desende, duvardan duvara halı modelleri için çok sayıda alternatif model bulunmaktadır. Bu ürünün,  kalitesini etkileyen değişkenler; iplik türü, ağırlık, yükseklik ve hav ağırlığı gibi teknik spektlerdir. Dokuma tekniği ve ipliğin hammaddesi de önemli değişkenlerdendir.

Daha Fazla Detay

Duvardan duvara halı kaplama uygulaması olan halıfleks ürünü, günümüzün şartlarında, üretimi eskiye oranla, kalitesi yüksek düzeyde yapılmaktadır. İlk üretildiği dönemlerde, zemin görüntüsünden hoşlanmayan kişilerin hemen yapısına uygulaması sonucunda istenilen verimi alamaması, o dönemde yeterli imkanın olmadığından ötürü kalitesi düşük halıfleks üretiminden kaynaklanmıştır. Konut veya iş alanlarında kullanılacak olan zemin uygulaması, yapının genel görünümüne uyarlı şekilde pek çok seçenek sunmaktadır.

Otel Halısı - Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları

Bu seçenekler arasından kendi zevkiniz doğrultusunda bir tercih yapıp, yaşam alanınızda konfor ve görselliği aynı anda yaşayabilirsiniz. İş alanında yapının girişi ve diğer odalarına farklı bir döşeme modeli tercih edebilir ve işyerinizde görsel şölene imza atabilirsiniz.

Çalıştığımız kişilerin memnuniyetini kazanan Nurteks olarak; üretiminde bulunan son sistem üretim cihazlarıyla beraber uzman personelimiz sayesinde, çok sayıda renk ve desen çeşidine imza attık. Alev almaz ve antibakteriyel gibi çeşitli özellikleri ile duvardan duvara halı ürünlerinin kullanıcıyla buluşturduk. Kalın halıfleks gibi en çok ilgi duyulan ürünleri farklı desenlerde buluşturduk.

Halıfleks Nasıl Seçilmelidir?

Otel Halısı - Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları

Halıfleksin birçok avantajı vardır. Özellikle kış aylarında kişilerin zeminle temas etmesi, çeşitli sağlık sıkıntılarını da beraberinde getirmektedir. Uygulamayı düşündüğünüz ürünü, zemini tamamen kapattığı için teması engellediği gibi aynı zamanda alanının içindeki ısının korunmasına da yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra yerlerin kapalı olması, konut ya da iş yeri fark etmeksizin sağladığı korumayla ses yalıtımı görevini de görmektedir.

Halıfleks Modelleri - duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Duvardan duvara halı seçerken öncelik; o alanın kullanım sıklığı olmalıdır. Otel lobisi ve otel odasındaki halı seçimi farklı olabileceği gibi ev ve ofislerde kullanılacak halıfleks modelleri için seçim de buna göre belirlenecektir. Size uygun kalitede ürünü seçtikten sonra, model ve ip gibi diğer seçeneklere göre seçiminizi yapabilirsiniz. Halı  seçiminde en çok sorulan sorulardan bir tanesi halıfleks temizliği nasıl yapılır sorusudur. Bu soruyu kısaca sizlere açıklayalım.

Halıfleks Temizliği Nasıl Yapılır?

Halıfleks Modelleri - duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Halıfleks nasıl temizlenir ve Halıfleks temizliği nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz. Ev, otel odası gibi daha az insanın bir arada olduğu alanlar için halı temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Halının süpürülmüş ve tozsuz olması, yıkama öncesi bir gerekliliktir. Çay, kahve dökülmesi gibi sıvı lekeleri yüzünden kaynaklanan temizleme işlemi için ilk anda müdahale etmek çok önemlidir. O an, ıslak bir bez ve evde kullandığınız, halının rengine etki etmeyecek bir sıvı deterjan ile lekeyi silebilirsiniz. Bu halı iplerinin lekeyi emmesini engeller. Ve bir sonraki yapacağınız temizleme işleminde işinizi kolaylaştırır. Fırçalama yöntemi veya vakumlu halı yıkama makineleri ile halı temizliği yapabilir veya bu alanda çalışan bir firmaya halı temizliğini yaptırabilirsiniz. Burada önemli olan düzenli olarak halı temizliği yapmaktır. Bu işinizi oldukça kolaylaştırır ve halıyı uzun süre kullanmanıza olanak tanır.

Halıfleks Fiyatları

Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları - duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Yer döşemesi için belirleyici olan kriterler vardır. Duvardan duvara ürün yapımında kullanılan iplik, dokuma türü, halıfleksin kaç metrekare alana uygulanacağı gibi değişkenler halıfleks metrekare fiyatları için belirleyicidir. En önemli belirleyici ürünün özellikleri olsa da halıfleks m2 fiyatları için ürünün ölçüleri de belirleyicidir. Otel, yaşam alanı, ofis gibi alanlar için halı seçimi yaparken önceliğiniz doğru ürünü almak olmalıdır. Halıfleks fiyatları için araştırma yaparken, ürün seçimini fiyata göre yapmanız kısa sürede sizi zarara uğratabilir. Çünkü; o alana uygun ürün almazsanız ürün ile birlikte  birlikte paranızıda çöpe atmış olursunuz. Bu sebeple döşenecek alan için halı seçimini bir uzman yardımı ile yapmalısınız. Detaylı bilgi ve ürün seçiminiz için; iletişim formu veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Daha fazla detay

Halıfleks m2 fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Burada bahsettiğimiz gibi en ucuz halıfleks fiyatları için kesin bir aralık söylemek mümkün değildir. Kullanılan malzemeler ve üretim methodu halıfleks fiyat politikasında belirleyici olacaktır. Birçok farklı etmeni göz önüne alarak halıfleks metrekare fiyatı belirlenir. Hesaplama yaparken birçok değişken göz önüne alınmalıdır. Kısa dönemli kullanılacak halılar ucuz halı sınıfına girerken kalın halıfleks modelleri ona oranla daha maliyetli ama daha uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır.

Halıfleks Modelleri

Halıfleks modellerinde birçok farklı model bulunmaktadır. Halıfleks çeşitleri ve fiyatları; dokunma ve desenlere göre değişkenlik gösterecektir. Beyaz veya siyah halıfleks,  gibi düz renkler haricinde, kalın olan, desenli ve uzun kullanım sunan desenli modeller son dönemler revaçtadır.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Otel koridorlarında kalın halıfleks kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü çok sayıda insan üzerinden geçeceği ve otel hizmetlileri süpürge, temizlik arabası gibi değişkenleri burada sıklıkla kullanacağı için halının kalın olması oldukça önemlidir. Uzun ömürlü bir kullanım için kaliteli bir halı tercihi yapılmalıdır.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks - Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları

Duvardan duvara halıfleks olarak da adlandırılan bu halı çeşidi için çok sayıda desen seçeneği bulunmaktadır. Otelin ortak kullanım alanları için seçeceğiniz ürün için en önemli tavsiyemiz leke tutmayan bir iplikten oluşan bir model seçmenizdir.

Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları - otel halısı - nurteks

Otel Halısı Seçimi için Birkaç Öneri

Otel halısı olarak seçtiğiniz ürünün sık dokunmuş, iplik ağırlığının yüksek olmasına özen gösterebilirsiniz. Dekorasyonun tamalayıcısı olan halı için çok sayıda modelden yararlanabilirsiniz.

Otel odaları için en çok tercih edilen renkler genellikle toprak tonlarıdır. Bu renk aralığı doğal bir görünüm verirken gözü de çok yormaz.

Halıfleks Modelleri ve Halıfleks Fiyatları - duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

En klasik ve en çok tercih edilen halı renklerinden birisi olan toprak tonları oda mobilyaları ile birlikte aynı olarak da seçilebilir.

duvardan duvara halı - duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Kırmızı gibi renkler için de farklı seçenekler bulunmaktadır.

 duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Halı seçimi yaptıktan sonra deseni göstermek için doğru bir aydınlatma seçimi yapmanız ortamı daha şık göstermeye yarayacaktır. Desenli halıfleks fiyatları da değişkenlik göstereceği için fiyat bilgisini ancak desene karar verdikten sonra öğrenebilirsiniz.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Yatak odaları için yoğun desenli ürünlerden faydalanabilirsiniz.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Halıfleks kalınlıkları üründen ürüne  belirlili aralıklarda satışa sunulur. Ürün gruba karar verdikten sonra özel üretimde halının kalın ve dokuma sıklığını bir uzman ile kararlaştırabilirsiniz. 

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Açık renk mobilya seçimini orta ton veya koyu renkli bir halı ile canlandırabilirsiniz. Halının dikkat çekmesini istiyorsanız diğer tamamlayıcılardan 3-5 ton daha koyu bir renge sahip olmasına özen gösterin.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Başka bir açık renk mobilya ve koyu halı örneği.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Açık ve bahar renklerini de halı seçeneklerinde kullanabilirsiniz.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Kırmızı otel halısı olarak çok sık kullanılmaktadır. Kırmızının harekete geçirici etkisi onu bu alanlarda tercih edilmeye itmektedir.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks

Lüks bir görünüm için koyu renkte halılar tercih edebilirsiniz.

duvardan duvara halı - otel halısı - nurteks,

İlgili Yazılar

Halıfleks Döşeme Uygulaması Nasıl Yapılır?

Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Halıfleks M2 Fiyatları

145 Yorum. Yeni Yorum

 • Halıfleks kaç para ki? ben internetten halıfleks aldım ve hiç memnun kalmadım. incecik kağıt gibi bi halı. çocuğu olana çok iyi görünüyor. çocuğun eli üşümesin ayağı üşümesin. villayı komple kaplattık ne oldu. daha iyi . ürün bulursam ama yine yeni çocugum için düşünüyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Aysun Hanım,

   Çocuklarınızın sağlığı için endişenizi anlıyoruz. Kağıt gibi dediğiniz halıfleksin, iplik ağırlığı oldukça düşük olmalı. Genellikle birkaç yıl gibi bir süre kullanıma olanak tanıyan bir halı tercihinde bulunmuş olabilirsiniz. Dilerseniz iletişim kanalları aracılığı ile bize ulaşın, çocuklarınız için; antibakteriyel, alev almama özelliğine sahip, yumuşak dokulu halılar ile için görüşüyor olalım.

   Sevgiyle kalın.

   Cevapla
 • ben odamı halıfleks kaplamak istiyorum. sadece fikir istiyorum. çok büyük bir oda değil. ama kendim yapıştırabilir miyim? yani halıyı alıp ben yapsam olur mu?

  Cevapla
  • Merhaba Sinan Bey,

   Halıfleks yani duvardan duvara ürünlerin zemine uygulanması bir uzman tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır. Çünkü kabarma gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Yine belirli kriterler dahilinde uygulanan duvardan duvara halıları uzun vadeli kullanabilmek için de bir uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz.

   Cevapla
 • Merhaba,

  Şirketimiz için halıfleks ürünü ile ilgileniyoruz. Fakat şu an için sadece pazar araştırması yapıyoruz. Size bir mail gönderdim. Halıfleks fiyatları ve halıfleks modelleri ile ilgili bizimle iletişime geçerseniz çok seviniriz.

  Cevapla
  • Merhaba Altuğ Bey,

   Halıfleks olarak adlandırılan duvardan duvara ürün kategorisi ile ilgilinen çalışma arkadaşıma bilgilerinizi ilettik. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecek. İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • ben otelime halıfleks yaptırmayı düşünyom. ama çok kaliteli olmasını da istiyorum. ama şuan sadece fiyat bakıyorum. halıfleks fiyatları neye göre değişir. klaitesi mi? yoksa deseni mi? bir de ankaraya teslimat yapıyormusunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Mehmet Bey,

   Sektörde halıfleks olarak bilinen,asıl duvardan duvara halı olan üretimini siparişiniz üzerine gerçekleştirebiliriz. Evet, Ankara dahil olmak üzere tüm ülkeye ürün teslimi yapıyoruz. Fiyat bilgisi için halıfleks kaç m2 olacak ve uygulama alanı neresi gibi soruları cevaplıyor olmamız gerekiyor. Dilerseniz iletmiş olduğunuz mail üzerinden sizinle iletişime geçebilir detaylı bilgilendirme yapabiliriz.

   Cevapla
 • […] alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Bu hususlardan bahsetmeden önce, yıllarca halıfleks olarak bilinen aslında duvardan duvara halı olan ve içerisinde birçok koleksiyonu barındıran […]

  Cevapla
 • Duvarı siyah olan siyah halıfleks mi uyar başka renk mi? Birde fiyati hakkinda bilgi verir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Emre Bey,

   Halıfleks rengi seçimini, dekorasyonda nasıl bir etki bırakmak istediğinizi belirleyerek kararlaştırabilirsiniz. Siyah duvarlar, alanı olduğundan küçük göstereceği için açık bir renk seçimi yapabilirsiniz. Halıfleks fiyatı için bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Çünkü ürün, m2 gibi değişkenler fiyatı değiştirmektedir. Fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • halıfleks fiyatları cidden ucuz. yazıda bahsettiğiniz gibi tüm duvarı kaplayan bu halı çeşidi çok daha az maliyetli.

  Cevapla
  • Halıfleks yani duvardan duvara halı fiyatları ürün kalitesine göre değişebilmektedir. Ama bahsettiğiniz gibi uzun vadede oldukça ekonomik bir çözüm olabiliyor.

   Cevapla
 • […] lobi, restoran, koridor ve otelin birçok alanı için kullanılan bir üründür. Bu yazımızda halıfleks olarak da bilinen otel halıları hakkında en çok merak edilen: otel halısı fiyatları ve […]

  Cevapla
 • halıfleks sağlı bir ürün değil. bence kesinlikkle kullanılmamalı.

  Cevapla
  • Merhaba Nuray Hanım,

   Kullanılan ürünün özellikleri kalitesini belirlemektedir. Antibakteriyel ve leke tutmayan bir ürün seçimi yaptığınız sürece sağlık konusunda oldukça verimli olan bir halıya sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla
 • evimi çocuğum var diye halifleks ile kaplattım. döşeyen adamlar çok kolay bakımı vs dediler. ama üzerine makyaj malzemesi döküldü ve cikmiyor. normal mi bu? bana leke tutmayan bi ürün bu diyerek sattilar.

  Cevapla
  • Merhaba Ayşe Hanım,
   Leke tutmayan ürünler farklı lekelere karşı dayanıklı olabilmektedir. Makyaj malzemenizin içeriği de oldukça önemlidir. Uzman bir temizlik firmasından yardım istebilirsiniz.

   Cevapla
 • merhaba,

  halıfleks m2 fiyatları nedir? acil maille iletişime geçer misiniz? 342 m2 bir alan için gri renk halıfleks düşünüyouruz. ortalama bi ürün olan olabilir ofis katında kullanacağız.

  Cevapla
  • Merhaba Ali Bey,

   Halıfleks m2 fiyatları için net bir aralık söylemek mümkün değildir ne yazıkki. Fiyatı değiştiren birçok değişken bulunmaktadır. Daha detaylı bilgilendirme için mail yolu ile bilgilendirme yaptık.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • halıflex kaç sene dayanıyor? ben ofisim için alacağım. ofis benim olduğu için uzun süre dayanıklı olmasını istemekteyim. yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Halıflex olarak bahsettiğiniz aslında duvardan duvara halı ürünü olan bu halı çeşiti için kullanım süreleri farklılık göstermektedir. Uzun süre ofiste kullanabileceğiniz halı önerilerini size mail olarak ilettik.

   Cevapla
 • Mehmet Hakyemez
  Temmuz 30, 2019 5:18 pm

  Nurteks ile çalışmak gerçekten çok keyifliydi. Halıfleks olarak bildiğimiz ürünün aslında duvardan duvara olduğunu önce yazılarında sonra çalışma arkadaşlarından öğrendik. Ekibimizi çok güzel karşılayarak otel halısı seçimi sürecimizde tamamen yanımızda kaldılar. Kendilerine ilgileri ve doğru yönlendirmeleri için teşekkür ederim

  Cevapla
  • Çok teşekkür ederiz Mehmet Bey,
   Sizinle çalışmak da aynı şekilde çok keyifliydi. Memnun olmanız bizi çok mutlu etmekte. İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • hüsnü yılmazer
  Ağustos 1, 2019 9:16 am

  halifleks fiyatları için m2 fiyatı mı geçerli? ben fiyat almak istiyorum. benimle iletişime geçer misiniZ?

  Cevapla
  • Merhaba Hüsnü Bey,

   Birçok değişken fiyatları etkilemektedir. Mail üzerinden sizinle iletişime geçtik.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • benim büyük bir alanım var. ama üreticiler daha pahalıya satıyorlar? neden n11 gibi sitelerden almıyım sizinle çalışıyım? kafam çok karışık. yeni eğitim merkezi açıyoruz eylüle yetişmesi lazım ayrıca. yardım eder misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Emrah Bey,

   Her piyasada olduğu gibi halıfleks piyasasında da rekabet elbette vardır. Fakat kalite, özel üretim, seçilen iplik ağırlığı ve sıklığı gibi değişkenler fiyatı değiştirmektedir. Yani bir halıfleksin m2 fiyatını hesaplarken birçok değişkeni göz önüne almak da yarar vardır. Nurteks olarak çok uzun yıllar tecrübe ettiğimiz halı üreticiliği tecrübemiz bizi doğru ürünü kullanıcıya ulaştırmaya sevk ediyor. Yani doğru ürünü en doğru fiyatlarda almak için bizimle çalışabilirsiniz.

   Cevapla
 • kalın halıfleks ile normali arasındaki fark ne? evime almayı düşünüyorum fiyatı etkilişyor mu? kaç yıl kullanırım bir de temizliği nasıl yapılır

  Cevapla
  • Merhaba,

   Kalın halıfleks olarak bahsedilen ürün sık dokunmuş ve iplik yükseliği uzun olan halılardır. Bu halılar uzun süre dayanıklı olup konforlu bir kullanım sunar. Kaç yıl kullanacağınız elbette halının kalitesine ve bakımın talimatlarına nasıl uyduğunuza göre değişebilir. Detaylı bilgilendirme için iletişim kanalları aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla
 • Halıfleks hakkında her şeyi anlatmışsınız ben de evime duvardan duvara halı yaptırmak istiyorum. Ama sıkılıp sonra söktürmekten çekiniyorum. belki ofisinize gelip bir fiyat alabilirim.

  Cevapla
  • Merhaba Naciye Hanım,

   Oldukça güzel bir karar vermişsiniz. Duvardan duvara halı ürünlerinin oldukça fazla avantajı bulunmaktadır. Konforlu bir kullanım sunan bu halı çeşidi için detaylı bilgi için size mail gönderdik.

   Cevapla
 • Nurteks’in ürünlerini kaç kez kullandım. Hem evimde hem yazlığımda. Benimle ilgilenen sarışın hanımefendiye teşekkürler. İyiki varsınız!

  Cevapla
  • Merhaba Ayşenur Hanım,

   Memnun olmanız bizi çok mutlu etti. Tekrar çalışmak ve görüşmek dileği ile sevgiler.

   Cevapla
 • abdirahim sessiz
  Ağustos 8, 2019 11:40 am

  altınrengi halı istiyorum otelim için. fiyati ucuz olsun ve ortalama kalitede. sitenizde baktım ama hangi ürün bilemedim. yardımcı olurmusunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Abdirahim Bey,

   Konu ile ilgili detaylar ve modeller hakkında bilgilendirmek için mail üzerinden sizinle iletişime geçildi.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • halıfleks alıcam bana mail atar mısınız?

  Cevapla
 • ışık çiçekgil
  Ağustos 11, 2019 12:36 pm

  ben de halıfleks alıcam ne önerirsinizz? çalışma ofisi için düşünüyorum. 45m2 bir alan.

  Cevapla
 • bir halı fleks aldım kağıt gibi çıktı. parçalandı. yeinisini ve ıuzun ömürlüsünü istiyorum. kaç TL

  Cevapla
  • Merhaba,

   Halıfleks olarak adlandırılan ürün aslında duvardan duvara halı ürünüdür. Ve kullanım amacına uygun üretilmediği takdirde ne yazık ki kısa vadede kullanılamaz duruma gelmektedir. Kağıt diye tabir ettiğiniz halıfleks ürünü muhtemelen çok kısa bir boyda üretilmiştir. Fiyat ve detaylı bilgilendirme için size bilgi maili ilettik.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • haliflex için fiyat biligisine nereden ulaşıyorum?

  Cevapla
 • halıfleks süpürülmüyo ya. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Halıfleks ürün süpürge ile rahatlıkla süpürülmektedir. İnce halılar bazen süpürme konusunda sorun gibi görünebilir fakat süpürgeyi düşük güç ayarında kullanırsanız onu da çok konforlu bir şekilde süpürebilirsiniz.

   Cevapla
 • guzel bir haliflex istiyorum evim icin. adanada bayiniz var mi?

  Cevapla
 • Selamlar
  Otel projemiz için size bir teklif maili istiyoruz. Ben mimarlık şirketinde çalışmaktayım. Fiyat konusunda bilgi verir misiniz?

  Cevapla
 • Barış Kaşıkçı
  Ağustos 18, 2019 3:44 pm

  Bir plazanın toplantı ve konferans salonu için halıfleks ürünü ile ilgileniyoruz. Gerçi duvardan duvara halı diyorsunuz artık hangisi ise. 🙂 Şöyle ki biz 4 parça farklı deseni bir odada bulundurmak istiyoruz. Her bölüm için ayrı bir halı ve benzer renk ve desenlerde. Desenleri biz belirlemek istiyoruz? Bu konuda hizmet veriyor musunuz? Ve halıfleks m2 fiyatları neye göre değişiyor. Teşekkürler

  Cevapla
  • Merhaba,

   Dilediğiniz renk ve desende halı üretimi gerçekleştiriyoruz. Duvardan duvara halı için A’dan Z’ye tüm konularda yardımcı olmaktayız. Halıfleks m2 fiyatlarını belirlileyen çok sayıda değişken bulunmaktadır. Halının dokuma sıklığı, yüksekliği, kullanılan materyaller, toplam m2, lokasyon gibi değişkenlere göre fiyatlar belirlenmektedir.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • kerem görgülü
  Ağustos 25, 2019 2:12 pm

  Merhaba,
  Bir otel için halıfleks kaplaması düşünüyoruz. Gramajı çok yüksek olmayacak. Afrika ülkesi için fiyat bakıyorum. Şu an sadece araştırma aşamasındayız. Teşekkürler. Bir de şirketimize fatura kesilecek.

  Cevapla
  • Merhaba Kerem Bey,

   Daha detaylı bilgilendirme için size bir mail gönderdik. Halıfleks hakkında daha fazla bilgi için sizi ofisimize bekleriz.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • ben evimi komple kaptlamak istiyorum. halıfleks fiyatları ve modelleri hakkında bana mail yazar mısınız?

  Cevapla
 • halıfleks diye anlattığınız ürünü şimdi daha iyi anlıyorum. bize kağıt gibi ürün sattılar. otel odasında kullandık ve mafoldu. temizlik bile yapamıyoruz üzerinde. bize tavsiye edeceğiniz bir ürün var mıdır?

  Cevapla
  • Merhaba Harun BEy,

   Otel halısı olarak üretilen ürün grubu farklıdır. Daha sık dokunmuş ve iplik yüksekliği ince olmayan bir ürün seçimi yapmak daha doğru bir tercihtir. Çünkü oteller yoğun trafiği olan yerlerdir. Kontrat halı grubumuz otel gibi yoğun kullanım alanları için uygun ürünlerdir.

   Cevapla
 • Merhaba,
  alacağım halının m2’si belli değil ama halıfleks bazı alanlarla bazı alanlara normal parça halı düşünüyorum. aynı modeli hem parça hem halıfleks olarak kullanabilir miyim.

  Cevapla
  • Merhaba

   Aynı dilediğiniz modeli belirli m2 üzerinde üretebiliriz. İsterseniz parça halı isterseniz duvardan duvara halı olarak kullanabilirsiniz.

   Cevapla
 • halıfleks m2 fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? 30 m2 bir oda için bakıyorum. toprak tonları düz renk olabilir desenler değişiyorsa fiyatda o zaman düz tercihimdir.

  Cevapla
  • Merhaba halıfleks olarak bahsettiğiniz aslında duvardan duvara halı olan ürün grubu için net bir fiyat bilgisi vermek sağlık olmayacaktır. Mail üzerinden size ulaşım sağlandı Emel Hanım.

   Cevapla
 • halıfleks hakkında birkaç şikayetim var. bir firmadan halıfleks aldım. sattıkları ürün gayett ince ama yumuşak bir halıydı. ingilizce kursum var butik orada kullanıyorduk. bir kış dayanmadan resmen çöp oldu. ne yapılır bilnmiyorum. değişimi kolay mıdır?

  Cevapla
  • Merhaba Mercan Hanım,

   Halıfleks olarak bilinen tüm zemini kaplayan duvardan duvara halı ürünlerini seçerken kullanım amacına uygun bir ürün olmasına özen göstermek gerekiyor. Kullanım amacına hizmet etmeyen bir ürün uzun vadede paranızı çöpe atmak demek. Dilerseniz önce halıyı aldığınız firma ile iletişime geçin, yeniletme işlemi yaptırmak isterseniz kısa süre içerisinde sizin için uygun halıyı beraber belirliyor oluruz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • halı modelleri arasında en mantıklısı bu halı olsa da zamanla dert olavbiliyo. çırpma vs yapılamadığı için çok iyi süprülmesi gerekiyor. ama yine de yıllarca ev ve ofiste kullanan biri olarak bu halıyı öneriyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Nilüfer Hanım,

   Halı çırpmak doğru değildir. Halının süpürülmesi ve belirli sıklıkla yıkanması daha doğrudur.

   Cevapla
 • merhaba
  otelime parça halı yaptırmak istiyorum. halıfleks modellerini parça olarak kullanabilir miyim

  Cevapla
  • Merhaba Neşat Bey,

   Dilediğiniz halı modelini parça halı şekline getirebiliriz. Merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim kanalları aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla
 • Haldun Hakyemez
  Eylül 5, 2019 2:37 pm

  halıfleks otel halısı olarak kullanılabilir mi?haliflex m2 fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Haldun Bey,

   Halıfleks olarak bilinen duvardan duvara halılar otel halısı olarak kullanılmaya uygun ürünlerdir. Doğru ürün seçimi yapıldığı takdirde uzun süre bu ürünü kullanabilir. Önemli olan kullanım alanına uygun bir ürün seçimi yapmaktır. Ürünlerin teknik özellikleri, toplam m2, nakliye gibi farklı sebeplerle fiyatlar değişebilmektedir. Bu sebeple ücret bilgisi vermek doğru olmayacaktır. Fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • İstabnul daki ofisimiz için halıfleks bakıyoruz. modeller ve fiyatlar neye göre değişiyor.?

  Cevapla
  • Merhaba Eren Bey,

   Ofis halısı için kullanılan halıfleks olarak bilinen halı modelleri için çok sayıda seçenek mevcuttur. Bizim tavsiyemiz sık dokunmuş, hav ağırlığı fazla olan, ipliği yüksek olan bir halı tercih ediyor olmanızdır. Fiyat ve diğer detaylar için sizinle mail yolu ile iletişime geçtik.

   Cevapla
 • ayse mudanyalı
  Eylül 6, 2019 7:09 pm

  Henüz karar vewremedim ama evimin tüm alanları halıfleks olarak kaplatıcam. Çocuk olduğu ve yerler mermer olduğu için hem parça halı hemde parke düşünmüyorum. şehir dışına nakliye hizmetinizz varmı? ve halıfleks fiyatları ne kadar?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Çok mantıklı bir karar vermişsiniz. Halıfleks kullanımı oldukça kolay ve konforludur. Tüm illere hizmetimiz bulunmaktadır diğer detaylar için mail yolu ile size bilgilendirme yapacağız.

   Cevapla
 • aslan desenli bir hali modelimiz var. bunu büyük ölçüde halıfleks için basabilir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Nuh Bey,

   Halının net ölçülerini ve deseni hakkında detaylı bilgi verebilirseniz size daha net yardımcı oluruz.

   Cevapla
 • altin varakli boyuk halı üretirmiseniz?

  Cevapla
 • hulya sincanlı
  Eylül 8, 2019 8:27 pm

  merhaba duvardan duvara halıya ihtiyacımız var. ofisimiz için hangi halıfleks modelini önerirsiniz. ofis 100 m2 ve 20 ye yakın kişi çalışıyoruz.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Ofisiniz, kullanım trafiği yoğun bir alan olduğu için sık dokunmuş bir halı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • […] veya halıfleks almadan önce mutlaka fiyat araştırması yapın. Fakat bunu yaparken beğendiğiniz modeller […]

  Cevapla
 • Halıfleks alırken neye dikkat etmek gerektiğini anladım ama evimin bir odası için bu kadar detaya dikkat etmeli miyim? 30 m2 bir oda sonuçta.

  Cevapla
 • halıfleks fiyatları hakkında bilgi vermesenizde ben sizden daha önce aldığım halının fiyatı ile ilgili çok memnun kaldım. büyük yazlık villamı halı kapladınız fakat ben dekorasyonda yeniliğe gidiceğim. mimarım kendi halıcısı ile çalışcak ama ben sizinle halıfleks modelleri için degil normal halı modelleri icin calısnak isitiyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Halime Hanım,

   Memnuniyetiniz bizi çok mutlu etti. Dilerseniz mimarınız ile bir toplantı ayarlayabiliriz. Daha detaylı görüşme için çalışma arkadaşlarım gün içinde sizi arayacak.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • birkaç ürününüzü beğendim. fiyatlarını nasıl öğreneceğim.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Whatsapp, chat, iletişim formu, telefon ve mail gibi iletişim kanalları aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • otelime halıfleks kaplatmak istiyorum. halıfleks m2 fiyatları nedir? birde halıfleks sert keçe gibi olsun istemiyorum. fiyat tekliflerinizi bekliyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Emrullah Bey,

   Mail üzerinden sizinle iletişime geçildi. Detaylı bilgilendirme için gerekli olan bilgileri ilettiğiniz takdirde size hem fiyat hem ürün bilgisi veriyor olacağız.

   Cevapla
 • halıfleksi leke tutmaz diye almıstım bi yerden suan şarap lekesini temizleyemiyorum. böçyle olması normalmi

  Cevapla
  • Merhaba Seher Hanım,

   Şarap lekesi anında silinmezse maalesef çıkması biraz zor olabilir. Özellikle açık renk halılarda daha kalıcı hale gelebilir. Sirkeli ve deterjanlı temizlemeyi de deneyebilirsiniz.

   Cevapla
 • Halıfleks almayı düşünüyorum. evim 135 m2. bütün evi aynı düz siyah halıfleks yaptırmak istiyorum ama bir sorum istediğim zaman bunu sökebilir miyim?

  Cevapla
  • Merhaba Sezen Hanım,

   Halıfleks oldukça kolay uygulanıp istediğiniz zaman uzmanlar tarafından çıkarılabilecek bir zemin seçeneğidir.

   Cevapla
 • çocuk odası için halıfleks kaplatma fiyatı nedir? 15 m2

  Cevapla
  • Merhaba Ertuğrul Bey,

   Fiyatlar birçok kritere göre değişmektedir. Size açıklama ve iletişim bilgilerinin olduğu bir mail gönderdik.

   Cevapla
 • Merhaba,
  Butik otelim için halıfleks almayı düşünüyorum. açık renk otelin tamamı halı konusunda tavsiyelerinizi beklşiyorum. odalar 25 ve 30 m2 arasında değişiyor. 10 odamız var. maliyet konuusunda da yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi günler dilerim.

  Cevapla
  • Merhaba,

   İstediğiniz ölçüler için bilgilendirme maili gönderdik Nur Hanım,

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • ben silver desenini begendim otel halısı için uygun bir halı mı o

  Cevapla
 • […] Halıfleks yaşam alanlarından kullanılan duvardan duvara halı ürünüdür.  Uygulanacağı alanın tüm zemininde kullanılan halıfleks; farklı iplik, dokuma ve baskı seçenekleri ile üretilmektedir. Baskılı halıfleks, desenli halıfleks veya renkli halıfleks ürünleri bunlara birer örnektir. Otel halısı, ofis ev gibi alanlarda kullanacağınız halıfleks modelleri için öncelikli belirleyici: halıfleksin teknik özellikleridir. Hav yüksekliği, toplam ağırlık, üretim metodu gibi değişkenler halıfleks fiyatları için belirleyicidir. Duvardan duvar halı için fiyat belirlenirken; halıfleks m2 fiyatları olarak hesaplama yapmak daha sağlıklı bir sonuç verecektir. […]

  Cevapla
 • selam
  otel için halıfleks ile ev için olan fiyatı değişiyor mu?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Ürün fiyatları kullanılan malzeme, nakliye, toplam m2 gibi kriterlere göre belirlenmektedir. Fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

   Cevapla
  • Merhaba Sinan Bey,

   Otellerde yoğun trafiğe sahip alanlar olduğu için ev ve otel halısı olarak seçtiğiniz ürünler farklılık gösterecektir.

   Cevapla
 • halıfleks için hangi ipliği kullanıyorsunuz? halıfleks fiyatları neye göre değişiyor ayrıca?

  Cevapla
  • Merhaba Memduh Bey,

   Halı yapımında farklı iplik türleri kullanmaktayız. Polipropilen, yün gibi… İhtiyacınız doğrultusunda iplik kullanmaktayız. Halıfleks fiyatları sorunuza iki şekilde cevap verelim; halıfleks aslında duvardan duvara halıdır, piyasada ismi hala halıfleks olarak bilinmektedir. Duvardan duvara halı fiyatları birçok değişkene göre değişmektedir.

   İpliğin kalitesi, m2’deki ağırlığı, taban bezi gibi değişkenler fiyatı etkilemektedir.

   Cevapla
 • merhaba

  halifleks fiyatlari ve modelleri hakkinda cok detay bulamadim. ama yinede sormak istiyorum. halifleks yaptiracagim ama kararsizim. hijyen ve temizligi konusunda cok da olumlu seyler duymadim. yardimci olur musunuz

  Cevapla
  • Merhaba,

   Duvardan duvara halı, sizin bildiğiniz ismi ile halıfleks halılarının temizliği zannedildiğinin aksine oldukça kolaydır. Temizleme için doğru kullanmanız sizin için yeterli olacaktır.

   Cevapla
 • halıfleks ile parça halı arasında aşırı kararısızım 30 odalı bir otelim var hangi halıyı tercih etmeliyim bilmiyorum. yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Duvardan duvara halı ve parça halı kullanımı arasında farklı avantajlar vardır.

   Dekorasyonunuza uygun olan ürünü seçmek ilk seçenek gibi dursa da, duvardan duvara halı ısı ve ses yalıtımını desteklediği için daha avantajlı konumdadır.

   Cevapla
 • ihsan yılmaz
  Ocak 27, 2020 7:12 pm

  Merhaba

  Turuncu renkte halıfleks üretiyor musunuz?

  Cevapla
 • desenli halifleksleri kac günde üretiyorsunuz bir de ben 5000 m2 ürettirmek istiyorum. bir halı üreticisi halıyı kaç günde çıkarır.

  Cevapla
 • […] dekorasyonda halıfleks olarak bilinen, aslında duvardan duvara halı olan halılar kullanılabilmektedir. Burada […]

  Cevapla
 • Merhaba,

  kırmızı renk halıflekse ihtiyacım var. 20 m2 yardımcı olur musunuz? siz bu m2’de ürün satıyor musunuz?

  Cevapla
 • Halıfleks fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorum. 30 m2 10 odalı odamız var.

  Cevapla
  • Merhaba Eren Bey,

   Halıfleks dediğiniz ürün aslında duvardan duvara halı ürün grubuna aittir. Size bu ürün grubu ile ilgili bilgilendirme maili yapıldı.

   Cevapla
 • Farklı ebatlarda halıflekse ihtiyacım var. ofisim için farklı dekorasyon stilleri düşünüyorum. yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
 • zebra desenli halı üretebiliyor musunuz? toptan alacağım.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Dilediğiniz desende halı üretimi yapabiliyoruz. İstediğiniz halı ile ilgili diğer detayları mail olarak gönderebilirsiniz.

   Cevapla
 • Halıfleks alırken dikkatli olun. Benim aldığım halılar 2 senede parçalandı mahvoldu. Halı gerçekten çok önemli para verip üstüne basıyorsun 2 sende pörtlüyo.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Kullanım alanına uygun ürünü kullanılmadığı taktirde, halı daha kısa sürede deforme olabilmektedir. Yoğun kullanım alanları için yüksek hav ağırlığına sahip ürünlerin tercih edilmesi her zaman gayda sağlar. Bu sebeple seçici olduğunu taktirde ürünü uzun süre kullanabilirsiniz.

   Cevapla
 • halıfleksimin üzerine toprak döküldü ve lekesi çıkmıyor ne yapabilirim?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Halıya nüfuz eden lekelerin çıkması bazen zorlayıcı olabilmektedir. Sirkeli su, özel deterjanları deneyebilirsiniz.

   Cevapla
 • aradığım özel bir desen yok fakat sade ve soft desenlerde otelime halıfleks yaptırmak istiyorum. halıfleks fiyatları neye göre değişiyor? kaç m2 alırsam indirim yaparsınız?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Halı fiyatları birçok değişkene göre değişmektedir. İhtiyacınızın belirlenip, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir halı ürünü seçmelisiniz. Fiyatları çok sayıda değişken etkileyeceği için bize projenizi iletirseniz daha detaylı görüşebiliriz.

   Cevapla
 • halıfleks alacaklara ne tavsiye edersiniz. 50 m2 halıflese ihtiyacım var. çocuklarımın üzerinde düşüp kalkacağı bir şey istiyorum. halıfleks m2 fiyatları için bilgi verir misiniz hangi ürün kaç tl.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Kullanım alanı yoğun olan alanlar için hav ağırlığı yüksek ürünler tercih edebilirsiniz.

   Cevapla
 • halıfleks m2 fiyatları ile ilgileniyorum. otelimde kullanmak için hangisi iyi onu merak ediyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Semih Bey,

   Hav ağırlığı yüksek olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece daha uzun süre ürünü kullanabilir ve verim alabilirsiniz.

   Cevapla
 • renkli halıfleks fiyatları için bilgi verir misiniz? bir proje için çalışacağım. toptan alıp satım yapmayı düşünüyorum

  Cevapla
  • Merhaba,

   Halıfleks fiyatları çok farklı değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik.

   Cevapla
 • merhaba 3000 m2 halıflekse ihtiyacımız var. ihraç kayıtlı alabilirmiyizw

  Cevapla
  • Merhaba,

   Sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik Sertan Bey, kısa sürede iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
  • Merhaba,

   Ürünleri ihraç kayıtlı olarak satın alabilirsiniz. İletişim kanalları aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla
 • halıfleks için m2 fiyatları nedir? ofisimize 30 m2 halı lazım.

  Cevapla
 • krem rengi halıflekse ihtiyacımız var. birde kendi desenimizi bastırmak istiyoruz mümkünümüdür

  Cevapla
 • evimize 58 m2 halıfleks gerekiyor, fiyatı nedir?

  Cevapla
  • Merhaba Sevil Hanım,

   Maalesef perakende satışımız yoktur, dilerseniz bayilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla
 • halıfleks fiyatları çok pahalı sebebi nedir?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Halı fiyatları, halıda kullanılan iplik türü, taban bezi gibi değişkenlere göre faklılık gösterir.

   Perakende satışlar için halıfleks fiyatları farklı olabilmektedir.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü