Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Halıfleks M2 Fiyatları

Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Halıfleks M2 Fiyatları

Halıfleks yaşam alanlarından kullanılan duvardan duvara halı ürünüdür.  Uygulanacağı alanın tüm zemininde kullanılan halıfleks; farklı iplik, dokuma ve baskı seçenekleri ile üretilmektedir. Baskılı halıfleks, desenli halıfleks veya renkli halıfleks ürünleri bunlara birer örnektir. Otel halısı, ofis ev gibi alanlarda kullanacağınız halıfleks modelleri için öncelikli belirleyici: halıfleksin teknik özellikleridir. Hav yüksekliği, toplam ağırlık, üretim metodu gibi değişkenler halıfleks fiyatları için belirleyicidir. Duvardan duvar halı için fiyat belirlenirken; halıfleks m2 fiyatları olarak hesaplama yapmak daha sağlıklı bir sonuç verecektir.

Halıfleks m2 Fiyatları

Halıfleks modelleri

Halıfleks m2 fiyatları birden çok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Şöyle düşünebiliriz; en ucuz halıfleks fiyatları için belirleyici yine halının kalitesinin düşük olmasıdır. Yani; uzun kullanım avantajı sunan halılar için fiyat; öncelikli kriter olmamalıdır. Uzun süre kullanabileceğiniz halı modelleri için doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Halıfleks seçimi yaparken şunları göz önüne almalısınız: iplik kalitesi, hav yüksekliği, üretim metodu, kullanım alanına uygunluk.

En ucuz halıfleks fiyatları

Halıfleks modelleri

En ucuz duvardan duvavara fiyatları tanımı oldukça yanlıştır. M2 ücreti için belirleyici olan; sizin ihtiyacınızı karşılayacak kriterleri göz önüne almak ve ona göre  fiyat araştırması yapmak olacaktır. Sadece ucuz olduğu için bir ürünü seçmek kısa vadede sizi zarara uğratacaktır.

Halıfleks Döşeme – Halıfleks kaplama

Halıfleks modelleri

Halıfleks döşeme işlemini, bazı halıfleks üreticileri sağlamaktadır. Biz Nurteks olarak; duvardan duvara halı için anahtar teslim hizmet de sunmaktayız. Halıfleks döşeme için iletişime geçebilirsiniz.

Desenli Halıfleks Fiyatları

Halıfleks Fiyatları

Desenli halı fiyatları için; halıfleksi oluşturan tüm değişkenler,  fiyat için belirleyicidir.  Desenli duvardan duvara halı modelleri ve fiyatları için Whatsapp, telefon veya form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siyah halıfleks

Halıfleks Fiyatları

Siyah halıfleks diğer halıfleks seçeneklerinde olduğu gibi farklı teknik özelliklere sahiptir. Onu birçok halıfleks renginden ayıran ise  lekeyi göstermemesi ve rengi dolayısıyla kullanımı kolay olmasıdır.

Halıfleks Fiyatları

Nurteks Halıfleks modelleri

Nurteks halıfleks üreticisi olarak çok sayıda alternatife sahiptir. Farklı üretim metodları ile üretilen Nurteks duvardan duvara halı modelleri için proje sayfamızdan,  örnek çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Halıfleks Fiyatları

 

 

 

 

 

Farklı dokuma tekniği ve hav özelliği seçenekleri ile halının kullanım alanı değişecektir. Örneğin otellerde en az 800 gr halı kullanılması gerekmektedir.

halıfleks modelleri

Tek renk halıfleks birçok alan için uygundur. Otel, yaşam alanı, ofis gibi yerlerde, zemin uygulaması olarak kullanabileceğiniz halı için uygun ürünü seçiyor olmanız oldukça önem arz eder. Çünkü kullanım amacı ve doğru ürünün seçilmesi halının ömrünü belirler.

Halıfleks metrekare fiyatı

halıfleks modelleri

Halıfleks metrekare fiyatı yazımızda, birçok değişkenin fiyatları etkileyebileceğinden bahsettik. Daha detaylı bilgi ve halıfleks m2 fiyat bilgisi için, Whatsapp, İletişim Formu veya telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar:

Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Halıfleks M2 Fiyatları

Duvardan Duvara Halı M2 Fiyatları Nedir?

Dekorasyon için Duvardan Duvara Halı Nasıl Seçilir?

46 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü

E-BÜLTENE KAYIT OL