Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri Hakkında Her Şey

Suni çim üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun çim halı ürününü üretiyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri Hakkında Her Şey

Halı Saha Yapımı Hakkında Her Şey

Halı saha yapımı için 5 farklı saha seçeceği vardır. Bunlar; açık halı saha yapımı, kapalı sahalar, nizami halı sahalar, mini sahalar ve çok amaçlı sahalardır. Futbol sahası yapım süreçleri hemen hemen aynı aşamalar ile gerçekleşir. Öncelikle bir proje belirlenmesi ve bu projeye uygun bir plan yapılması gerekmektedir. Küçük ölçekte saha yapımı için en çok karşılaşılan sorulardan bir tanesi; halı saha kaç metrekareye kurulur sorusudur. Halı saha maliyeti, halı saha yapımı, saha ölçüleri gibi bir sahanın yapımı ile ilgili tüm merak edilenleri bu yazımızda anlataracağız.

Saha yapımı için minimum ölçü bilgisi vermek doğru olmayacaktır. Kapalı futbol sahası yapımı ve ticari amaçlı kullanılan sahalardaki minimum ölçüler farklılık gösterecektir. Uzunluk minimum 90 metre, maksimum 110 metre iken, genişlik minimum 60 metre, maksimum ise 75 metredir. Çim halı döşenerek yapılan sahalar için gerekli futbol sahası ölçüleri ve diğer değişkenleri yazının devamında okuyabilirsiniz.

Doğru Şartlarda Çim Halı Nasıl Üretilir?

Açık Hala Saha Yapımı ve Halı Saha Yapım Aşamaları

Açık halı saha yapmaya karar verdikten sonra öncelikle, saha yapımı için uygun araziyi belirlemek gerekir.

 • Saha yapacağımız bölgede, bu yatırımı karşılayacak potansiyelin olduğundan emin olmanız çok önemlidir. Çünkü fizibilitesi yapılmadan inşa edilen halı saha yatırımları atıl ve kazançsız yatırımlara dönüşebilir.
 • Lokasyon için araştırmayı yaptıktan sonra, saha yapacağımız bölgedeki iklim koşullarına göre; sahanızı açık ya da kapalı olarak yapmaya karar verebilirsiniz. Çünkü aşırı soğuk ve yağış alan bölgelerde yapılan halı sahalar, üzeri açık olarak tasarlanırsa senenin büyük bir kısmı kayıp hanenize yazılabilir.
 • Sahanın yapılacağı araziyi belirledikten sonra, halı sahanın projesini, ilgili yerel yönetimlere onaylatıp yapım ruhsatınızı almalısınız. Çünkü; izinleri alınmadan inşasına başlanan sahalar, daha sonra yapım aşamasında bir şikayet söz konusu olduğunda, yatırımcısına büyük külfetler oluşturmaktadır.
 • İzin ve proje aşaması bittikten sonra sahamızın ölçülerini belirlememiz gerekir.


Türkiye’de genellikle, halı sahalarda 7’şerlik 2 takımdan, 14 kişi futbol oynanmaktadır. Halı saha yapımı için ideal ölçü 28*48 – 30*50 civarındadır. Fakat araziniz bu ölçülerde saha yapmaya uygun değilse, 25*45’e kadar da ticari amaçlı saha yapabilirsiniz. Bu ölçülerin altında yapılan sahaların ticari olarak çok fayda sağlayacağı söylenemez. Genellikle bu ölçülerin altındaki sahalar; site bahçelerine, ana okullarına ya da okul bahçelerine beden eğitimi amaçlı mini futbol sahaları olarak yapılmaktadır.

Halı Saha Yapımı için Suni Çimin Avantajları

Doğru şartlarda yapılmış bir sahanın en büyük avantajı sağlıklı bir ortamda antrenman ve maç yapılabilmesine olanak sağlamasıdır. Uzun ömür ve güvenlik açısından çim halı, en ideal zemin alternatifidir. Sporcuların her gün rahatça çalışabileceği, üzerinde çalışırken herhangi bir süre kısıtlamasına maruz kalmayacağı bir seçenek olan suni çim, uzun yıllar dayanıklıdır. Suni çim, uzun vadede maliyet açısından da avantajlı olacağı için en çok tercih edilen halı saha yapım malzemelerindendir. Suni çim, oyuncuları ciddi yaralanmalardan korunmalarına yardımcı olacak bir yastık gibidir.

Suni çim dayanıklılık ve verim açısından doğru orantılı bir denge izler. Sulama veya bakımı için herhangi bir dinlenme süresi olmadan çok fazla kullanıma dayanabilir.

Suni çimin bir diğer avantajı; uzun ömürlü ve kullanımının kolay olmasıdır. Suni çim kullanılan sahalarda yağmur gibi doğa olayları negatif bir etkiye sahip değildir. Yağmurlu havalarda da suni çim zeminde oyun oynanabilir.

Standart Halı Saha Ölçüleri

Standart halı saha ölçüleri için farklı ölçü alternatifleri vardır. Ticari futbol sahası için kullanılacak ölçüler genellikle 30*50 metredir. Nurteks Halı olarak müşterilerimize önerdiğimiz ve sektörde en çok kullanılan ölçüleri aşağıda bulabilirsiniz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

18 * 36 metre= 648 m²
20 * 40 metre = 800 m²
25 * 40 metre = 1000 m²
25 * 45 metre = 1125 m²
28 * 48 metre = 1344 m²

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

Kapalı halı saha ölçüleri için net bir ölçü bulunmamaktadır. Kapalı halı saha yapımı için  kullanılacak ölçüyü alanın genişliği belirleyecektir. Standart olarak kabul edilmiş ve genel olarak kullanılan ölçü ise 30*50 metredir. Bu ölçülerden kurulan kapalı sahalarda, 7 kişilik 2 takım maç yapabilmektedir.

Kapalı halı saha maliyeti hesaplarken, öncelikle alanın hesaplanması gerekmektedir. Kapalı saha maliyetini hesaplamak için; futbol sahası yapımını genel hatlarıyla biliyor veya bir projeye hazırlamış olmanız gerekmektedir.

Halı Saha Ölçüleri

Halı Saha Maliyeti

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

Açık halı saha maliyeti hesaplarken birçok faktörü göz önünde bulundurmalısınız. Futbol sahası maliyeti, birkaç aşamada hesaplanabilir. Kullanılacak dolgu malzemesi, dolgu malzemesinin türü, alt yapı maliyetini etkileyen mıcırın miktarı ve nakliye gibi unsurlar saha yapım maliyetini doğrudan etkilemektedir.

Maliyet Hesaplarken Göz Önüne Alınması Gereken Unsurlar

Saha maliyeti hesaplarken gerekli olan ve bilinmesi gereken, profesyonel halı saha maliyetini değiştiren değişkenleri şöyle sıralayabiliriz: Topografik ölçümlerin yapılması, mevcut toprak tabakanın drenaja kadar sıyrılması işlemi, drenaj kanallarına drenaj borusu döşenmesi, hatıl beton yapılması gibi diğer işlemler. Halı saha ölçüleri ve maliyeti hesaplarken bu değişkenleri göz önüne almalı ve projenize uygun fiyatlandırmalardan faydalanmalısınız.
Halı saha yapım maliyeti hesaplamak için saha ölçülerinin ve lokasyonun belirlenmesi gerekmektedir. Halı saha yapımı fiyatları birçok değişkene göre değişse de ilk belirleyiciler bunlardır. Halı saha yapımı ne kadara mal olur sorusuna verilebilecek net bir yanıt olmadığından tüm değişkenlerin bilinmesi gerekmektedir. Alt yapı çalışması da maliyete dahildir. Sonrasında uygulanacak zemin ürününün özelliği de metrekareye göre fiyatı değiştirebilmektedir. Tüm değişkenleri göz önüne alarak size uygun projelendirme aşamasına geçebilirsiniz.

Halı Saha Yapımı ve Ölçüleri

Halı saha yapım aşamaları belirli standartlara uygun yapılmalıdır. Örnek olarak 28*48 metrekare ölçüsünde bir saha yapımı için gerekli olanlar;

 • İlk adım olarak arazimize 28*48 halı sahamızı oturturuz, 4 köşe kazıklarını çakarız. Daha sonra topraktan arazimizi kota alırız. Bu 4 köşe kazığın kot yüksekliği aynı olmalıdır. 1000/8 gibi balık sırtı olarak ortadan yanlara doğru bir eğim veririz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Eğimi topraktan verdikten sonra en az 10-15 ton basarı olan bir silindir ile zemini sıkıştırırız. Zemini sıkıştırdıktan sonra sahamızın etrafına 30 cm derinliğinde, 30 cm genişliğinde hatıl beton için temel çukur kazarız. Bu işlemden sonra bu çukurun içerisine 5 cm kadar grobeton dökeriz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Beton dökme işleminden sonra, 30 cm genişliğinde 50 cm yüksekliğinde çevre hatıl kalıbımızı çakarız. Çaktığımız kalıbın; 25 cm’i toprağın altında 25 cm’i toprağın üzerinde kalır.
 • Sonra, hatıl beton içine demir donatımızı bağlarız. Bağlama işleminin akabinde yapacağımız çelik konstrüksiyonun ankrajlarını 3’er metre arayla ip çekerek, teraziye alarak yaptığımız donatıya kaynatırız. Bu işlem oldukça önemlidir. Çünkü beton pompası ankrajları kaynatmazsak, ankriyajlar yerinden oynatılabilir. Yerinden oynayan ankriyajlar da beton donduktan sonra direklerde yamulma gözlenebilir, bu sebeple ankriyajların kesinlikle kaynatılması gerekir.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Bir sonraki işlemimiz 3’er metre arayla toprak hizasında kalıbın içerisine 30 cm genişliğinde drenaj amacıyla 50’lik pimaş borular yerleştirilir. İşlem sonrası, sahanın uzun kenarına gelen destek direklerinin altına da elektrik çıkışı için yine pimaş borular yerleştirilir. Artık hatılımız beton dökmeye hazırdır.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Betonumuzu döküp kalıbı söktüğümüzde artık 25 cm yüksekliğinde kotuna alınmış 3 metrede bir drenaj çıkışları olan bir havuzumuz oluşacaktır. Önce bu havuzun içine 15 cm 3 numara diye tabir ettiğimiz kırma taş mıcırı getiriyoruz ve zemine seriyoruz.
 • Zemini bir kez daha silindir ile geçiyoruz.

Silindir İşlemi Sonrası

 • Silindir işleminden sonra çelik konstrüksiyonu yapıyoruz. Çelik konstrüksiyonu mastardan önce yapmamız gerekmektedir. Çünkü son kat mıcırı mastarlayıp, çelik konstrüksiyona başlarsak çelik konstrüksiyonu yapan ekip mastarı bozabilir.
 • Açık halı sahalar için; çelik konstrüksiyonun yükseliği minimum 6 metre yükseliğinde olmalıdır. Bunun sebebi; kaleci degajlarından daha düşük yüksekliklerde top, tavan filesine çarpar ve oyunun keyfi kaçar. Dolayısıyla minimum 6 metre konstrüksiyon idealdir.
 • Dikme boruların çapı minimum 76’lık, kayıkların çapı minimum. 48’lik olmalıdır. Destek direkleri de minimum 89 mm olmalıdır.  Bu ölçüler aşırı rüzgar olmayan bölgeler için geçerlidir.
 • Rüzgar hızı fazla olan bölgelerde, boruların kalınlığını artırmak hatta bir mühendise statik hesap yaptırmakta fayda vardır.
 • Hatılı da ona göre kalınlaştırıp temel atmak gerekebilir.
 • Daha sonra konstrüksiyonun istenirse 3 metresi tel 3 metresi de ağ olarak yapılabilir ya komple fens teli yapılabilir.
 • Konstrüksiyonu bitirdikten sonra zemine 1 numara diye tabir ettiğimiz kırma mıcırı getiriyoruz, elle mastarlıyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

Suni Çim Uygulaması

 • Projesine uygun olarak dokunmuş sentetik çim halımızı getiriyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Halımızın altına keçemizi seriyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Halının altına serilen keçe, halının drenaj deliklerinden kum eksilmesini ve halıyı sererken mastarladığımız zeminin bozulmasını engeller.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Keçeyi seriyoruz, ıslattığımız keçenin üzerine halıyı açıyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Ek yerlerini yapıştırıyoruz, bütün halı sahayı tek parça haline getiriyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Sonra halının hav yüksekliğine göre metre karede istenilen miktarda, kuru torbalı fırınlanmış kum ve granülü uyguluyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Sonrasında halıyı fırçalıyoruz, futbol oynamaya hazır halde teslim ediyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

 • Saha bakım makinesinin ulamadığı kısımlar yani saha taç kenarları, kale arkaları vb alanlar elle fırçalıyoruz.

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Ölçüleri

Kapalı Halı Saha Yapımı

Kapalı halı saha yapımı, standart açık sahalara oranla daha az tercih edilmektedir. Çünkü kapalı halı saha yapımı maliyeti standart sahalardan daha yüksek olmaktadır. Kapalı saha yapımının tercih edilme sebeplerinin başında iklim koşulları yer almaktadır. Çok soğuk olan ve sürekli yağış alan bir bölgede açık saha çok mantıklı bir tercih olmayacaktır. Suni çim, yağmur ve kar gibi doğa olaylarından etkilenmese de yoğun yağış miktarı oyun keyfini engelleyecektir.
Kapalı halı saha yapımı fiyatları için birçok değişken bulunmaktadır. Açık sahalarda kullanılan zemin ürününden farklı bir ürün tercih edilebilir. Kullanacağınız ürünü, kalitesini seçerken kullanım yoğunluğunu ve kullanım amacını göz önüne alabilirsiniz. Bir halı saha maliyeti belirlerken tüm farklı etmenleri bir araya getirmeniz gerekmektedir. Projeye dökülmemiş bir saha için bir fiyat aralığı söylemek bu sebeple çok doğru olmayacaktır.

Bazı Suni Çim Projelerimiz

Sık Sorulan Sorular

En sık sorulan sorular ve cevaplar

Halı sahaların ölçüleri araziye göre belirlenmektedir. Yani halı saha yapımı için 18*36 metre, 20*40 metre veya 25*45 metre gibi farklı ölçüler bulunmaktadır. Önemli olan en boy oranıdır. 

Kapalı halı saha maliyeti hesaplarken öncelikle alanın hesaplanması gerekmektedir. Kapalı halı saha maliyetini hesaplamak için futbol sahası yapımını genel hatlarıyla biliyor veya bir projeye dökmüş olmanız gerekmektedir.

Suni çim; uzun süre kullanıma olanak tanıması, üzerinde çok sayıda oyun oynanmasına fırsat vermesi vb. performans özellikleri ile ön plandadır. Özellikle antrenman sahaları ve ticari amaçla faaliyet gösteren halı sahalarda oldukça tercih edilen bir üründür. Yağmur, kar vb. doğa olaylarından etkilenmez ve oyun performansını korur. Suni çim; uzun vadede oldukça ekonomik bir zemin ürünüdür.

Suni çim genel tanımı ile doğal çimin yerine alternatif olarak düşünülmüş, hammaddesi petrol olan yapay çimlerdir. Doğal çimin birçok dezavantajının giderilmesi için hammaddesi petrol olan çim; teknik açıdan granül dolgulu olup polietilen malzemeden oluşan ipliklerinin sık bir biçimde dokunmasıyla oluşmaktadır. 

Multisport ürünü ekonomik bir üründür: Yani birçok oyun için fazladan saha yapımına gerek kalmadan tek bir saha ile sorunu halletmenize olanak tanır. Uzun süre kullanıma olanak tanır: suni çim halılar doğru bakım şartları uygulandığı takdirde uzun süre kullanılabilmektedir.

Profesyonel sahalarda haftada en az bir kez ATV motorla fırçalama yapılmalıdır. Fırça işlemi tamamlandıktan sonra dragmad ile saha tamamen taranarak dolgu seviyesi dengelenir. 

130 Yorum. Yeni Yorum

 • meraba, halı saha yapımı süresi burada belirtildiği gibi mi. benim . arazime . uygulamak istiyorum ama ne . kadar maliyeti var? ne kadar sürede yaparsınız. bide ben istanbulda yapmayı düşünüyorum. maliyeti ve kazancı nedir. bilgi verirmisiniz.?

  Yanıtla
  • Merhaba Haldun Bey,

   Arazinin hangi bölgede bulunduğu, kazancı ve maliyeti etkileyen faktörlerden bazılarıdır. Halı saha yapımı konusunda hangi aşamalarda hizmet almak istediğiniz, seçtiğiniz suni çim ürünü; suni çim fiyatları için belirleyici kriterlerdir. Halı saha yapımı ve diğer detayları görüşmek için mail üzerinden sizinle iletişime geçeceğiz.

   Yanıtla
 • […] bakım gerektirmesine alternatif olarak üretilen suni çim, yıllar içinde futbol sahası ve halı saha yapımını yaygınlaştırdı. Artık futbol sahası ve halı sahalar daha ekonomik maliyetler ile […]

  Yanıtla
 • 30*50 ölçüsünde drenaj ve aydınlatması dahil bir fiyat analizi istiyorum. Benden istiyeceginiz doneler neler. Ayrıca böyle açık halı saha projeleri halihazırda varmi

  Yanıtla
  • Merhaba Gülcan Hanım,

   Detaylı bilgilendirme için arkadaşlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Yanıtla
 • halı saha yaptırmaya karar verdim ama arazim yok. arazi kiralasam da yapabiliyor muyum? bana yardımcı olun lütfen. birde kiralık suni çim olur mu yani ben suni çim ve alanı kiralayabiliyomıuyum? İyi günler

  Yanıtla
  • Merhaba Cevat Bey,

   Arazi kiralama konusunda arazi sahibi ile görüşmeniz en doğru cevaba ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu sebeple bu konu hakkında bilgilendirme yapamıyoruz. Fakat diğer sorunuza cevap verebiliriz.

   Suni çim kiralama gibi bir durum maalesef söz konusu değildir. Suni çim ürünler yapıştırma olması ve belirli kullanım aralığı söz konusu olduğundan ne yazık ki kiralama yapmaktan söz edemeyiz. Halı saha yapımı için uygun araziyi ayarladıktan sonra diğer detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz böylece size projenize uygun daha detaylı bilgi veriyor oluruz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Yanıtla
 • Suni çim ile zemin kaplatmak en mantıklısı bence. Daha önce bu işlere soyunan biri olarak söylüyorum. Kesinlikle Nurteks ile çalışmak da ayrıcalık! Kısa sürede bu işten kar etmek isteyen herkes kaliteli suni çim üreticisi bir firma ile çalışmalı. Bu süreçte Nurteks’in sağladığı en büyük artı sunduğu ürünü doğru olarak tanıtması. Aldığımız çim halı hakkında tüm değerlendirmeler yapıldı. Bu süreçte bana yardımcı olan Hanımefendiye sonsuz teşekkürler. Tüm süreç ile ilgilendi ve kendisi firma hakkında çok hoş bir izlenim bıraktı. Kısa sürede kar etmek isteyip böyle bir yatırım yapamaya karar verenler çalışacakları firmayı iyi ayırt etsinler. Ben sahamı yurt-dışına yaptırdım. Ülke içinde de yine aynı firmayı tercih ederim. Hizmet her şeydir. Sevgiler Nurteks Ailesi, Kemal C.

  Yanıtla
  • Merhaba Kemal Bey,

   Memnuniyetiniz biz onore etti. Tekrar birlikte çalışmak dileği ile. Güzel yorumunuz için teşekkürler.

   İyi çalışmalar

   Yanıtla
   • Kolay gelsin benimde hayalimde bir halısaha projem vardır onunla ilgili maliyeti ve yapılması gereken evraklar nelerdir bilgilendirir misiniz

    Yanıtla
    • Merhaba Resul Bey,

     Size bilgilendirme maili göndereceğiz.

     İyi çalışmalar

     Yanıtla
     • Kolay gelsin benimde hayalimde bir halısaha projem var.Bu Konuyla ilgili maliyeti ve yapılması gereken evraklar nelerdir beni de bilgilendirir misiniz?

     • Merhaba Musa Bey,

      Talebiniz ilgili çalışma arkadaşımıza iletildi. Kısa sürede size dönüş yapacaklar.

      İyi çalışmalar dileriz.

 • […] saha yapımı için suni çim uygulamasını halı saha yapımı yazımızda detaylıca […]

  Yanıtla
 • nurteks imzali bir saha yaptırdık ve çok memnunuz. şimdi yenisi yolda. teşekkürler nurteks

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Sizi memnun ettiğimiz için Nurteks ailesi olarak oldukça mutluyuz. Güzel dönüşünüz için teşekkür ederiz Kamuran Bey, tekrar görüşmek dileği ile, sevgiler.

   Yanıtla
 • halı saha yapımı için kaç TL gerekiyor. dolarla mı türk lirasıyla mı fiyatlar belirleniyo?

  Yanıtla
  • Merhaba Abdurahim Bey,

   İhracat yapacaksanız Dolar veya Euro ile fiyatlandırma yapılmaktadır. Türkiye için TL ile fiyat verilmektedir. Fakat kur ürün fiyatlarını etkilemektedir.

   Yanıtla
 • haldun aksarayli
  Temmuz 29, 2019 8:39 am

  Halı saha yapımı için suni çimi tek geçerim. maliyeti çok düşük. herkeze tavsiyemdir. birşey daha suni cim kullanmak çok konforlu ve uygun.

  Yanıtla
  • Yorumunuz için teşekkür ederiz Haldun Bey,

   Uzun vadede suni çim gerçekten çok ekonomik ve konforlu bir kullanım sunar. Müşterilerimiz uzun yıllar ürünümüzü kullandıktan sonra benzer yorumlar yapmaktadır.

   İyi çalışmalar dileriz

   Yanıtla
 • […] gereken ilk şey araştırma yapmaktır. Halı sahayı bir işletme olarak düşünürsek, halı saha yapımı hakkında gerekli bilgiye sahip olmak uzun vadede sizi avantajlı hale getirecektir. Halı sahanın […]

  Yanıtla
 • […] ürünleri, ticari amaçlı olmayan spor alanlarında, en çok otellerde ve okullarda basket ve  halı saha yapımı için tercih edilmektedir. Üzerinde birçok spor yapılabilen; futbol, voleybol, tenis gibi […]

  Yanıtla
 • […] yapımı için ilk aşamalardan bir tanesi halı saha ölçüleri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Halı saha yapımı için ne kadar alana ihtiyacınız olduğu ve eğer elinizde uygun bir alan var ise hangi […]

  Yanıtla
 • saha yaptıracaklara baya tavsiye vermişsiniz. projeyi kim yönetiyor. bize kim yardımcı olacak daha fazla bilgi için. hiç fiyat yazmamışsınız. ve sizi diğer firmalardan ayıran şey ne. neden sizden ürün alalım?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Halı saha yapımı hakkında uzun yıllar tecrübe edinmiş, uzman takım arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmakta. Fiyatlar birçok değişkene göre farklı olduğu için net bir fiyat belirtemiyoruz. Fiyat teklifi için projeniz hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir.

   Bizi diğer firmalardan ayıran şeylerden birkaçı; Dünya ve Türkiye’de lider suni çim üreticisi olmamız, ürenlerimizin garanti kapsamında olması ve çok sayıda büyük projeye imza atmamız yer alıyor. Dilerseniz Yeşilköy/İstanbul’da bulunan ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Yanıtla
 • halı saha yapımı için kaç gün geçmesi gerekiyor. İzmir’de bir projemiz var. 3 tane saha yaptırmayı düşünüyoruz. Halı saha fiyatları ile golf sahası fiyatı değişiyor mu? yani ne ürün kullanmak gerekir? şimdiden teşekkürler.

  Yanıtla
  • Merhabalar,

   Halı saha yapımı 2 aşamada gerçekleştirilir. Altyapı çalışması ve suni çim serimi. Altyapı çalışma sırasında siparişini verdiğiniz suni çim 1 hafta gibi bir sürede dokunur ve ortalama iki çalışma birlikte 20-30 gün arasında tamamlanır.

   Yanıtla
 • siyah beyaz halo saha olur mu

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Siyah ve beyaz renkte suni çim üretiyoruz. İstediğiniz renkte saha yapımı gerçekleştirebiliriz.

   Yanıtla
 • küçük bir halı saha yaptırıcam halı saha yapımı için burada yazılan şeyler yeterli mi?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Bu yazıdaki bilgiler bütün halı saha yapımı hakkında genel bilgiler içerir. Merak ettiğiniz sorular için iletişime geçebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Halı sahada kullanılan çim için o siyah dolgular olmadan yaptırabilirmiyim?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Granül olmayan bir halı saha ürünü istiyorsunuz. Revolution ürünümüz dolgusuz olarak tasarlanmıştır.

   İyi çalışmalar

   Yanıtla
 • Halı saha m2 fiyatları için net bir aralık bulamaıyoruz? Fiyat bilgisi lazım bize. Şu an için piyasayı araştırıyoruz. Yakında farklı şehirlerde halı saha yapımı işine gireceğiz.

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Ürünün çok sayıda teknik özelliği bulunduğu için fiyat bilgisi ne yazık ki paylaşamıyoruz.

   Fiyat bilgisi için toplam m2 ve ürün ve ürünün hangi lokasyona uygulanacağını bilmemiz gerekiyor.

   Yanıtla
 • bir halı saha yaptırdık ama yeşil kısımları içerlerde mahvoldu. ne yapmamoız gerekiyor? garantisi var bakacak mısınız?_

  Yanıtla
  • Merhaba Numan Bey,

   Eğer ürünü bizden aldıysanız satıcı arkadaşımızla iletişime geçebilirsiniz. Ürünü başka bir şirketten aldıysanız o şirket ile iletişime geçebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Uygun fiyatlı bir halı saha yapımı için fiyat verir misiniz? 35*45

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Size bir bilgilendirme maili gönderdik Haydar Bey. Halı saha yapımı için fiyatlar hakkında ne yazık ki bazı bilgiler olmadan fiyat teklifi de hazırlayamıyoruz.

   İyi çalışmalar

   Yanıtla
 • Bu nasıl bir makale ya? ayakta alkışladım valla, kim yazdıysa tebrik ederim! İşinin aşırı ehli biri tarafından yazıldığı belli..

  Bir kaç sorum olacaktı, cevap yazarsanız çok sevinirim bir makale yazmam lazım da epey materyal okudum, sizin halı saha kurma konusunda çok nitelikli olduğunuzu gördüm diyebilirim..

  1 – Projeyi ne ile çiziyorsunuz ? Autocad mi? Kağıda teknik çizim mi? hem müşteriye hem belediye’ye sunmak üzere a3 çıktı falan mı veriyorsunuz? Bu projeye devlet kurumunda kim bakıyor?

  2 – Sahaya konacak kaleleri neye göre hesaplıyorsunuz? normalde 7,32 x 2,44 metre ama 50×30 metre sahaya kaça kaç kale konur ki? Yada siz kale olayına bakıyor musunuz? sahanın sahibi mi ilgileniyor?

  3 – Niye herkes 6 metre galvaniz koyuyor?, mesela 8 yada 9 metre olunca ne oluyor? Çünkü atılan şutların çoğunlukla dışarı kaçma durumu yaşanıyor, üste file de germiyorlar degaj vurunca takılmasın diye..

  4- Işıklandırma toplamda kaç watt olmalı, yada kaç lümen olmalı? Neye göre hesaplanıyor? Spotları neye göre koyuyorlar? Ben hiç spot ışığa çarpan top görmedim, sihirli bir durum var da dikkatimi çekti diyebilirim, nasıl yerleştiriyorlarsa artık?

  5- Son sorum, buraya kadar okuduysanız sevindim inanın, Diyelim ki 30×50 standart bir ölçü ve üretim tarzınız var, içeriden yaklaşık 1.5 metre taç payı bırakalım dendiği zaman sizi mühendislik olarak uğraştırıyor mu? Özellikle kapalı sahalar?

  İyi çalışmalar diliyorum hayırlı işler.

  Yanıtla
  • Merhaba Noyan Bey,

   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Sorularınıza sıra ile cevap verecek olursak:

   1- Projenin çizim şekli, yapılacak projenin şekliyle alakalıdır. Sadece halı üretiyorsak standart halı üretim formatımız vardır. Standart halı üretim formatında çizip müşteri onayı alırız. Halı dokumasını ondan sonra gerçekleştiririz.

   2- 7,32 x 2,44, nizami saha kale ölçüsüdür. Bu ölçü halı sahalarda 4 ya da 5 metre genişliğinde 2,10 yüksekliğinde olur.

   3- 6 metre konmasının sebebi, boru boylarının 6 metre olması ve borulara ek yapmama amacıyladır. Dediğiniz gibi eni 25 metreden daha büyük sahalarda taban filesine degaja çarpmasına sebep olur. Oyun zevkini etkiler. 7-8 metre yapmak daha keyifli bir futbol müsabakası yapılmasına olanak sağlar.

   4- Gece antreman maçı ışıklandırması minimum 200 lümendir. İdeali 350 lümendir. Projektörlerin konulduğu sepetler konstrüksiyonun 1 metre üstünde destek direklerine monte edilir. Sahada üst ağ ile kaplı olduğu için projektörlere top gelmesi mümkün değildir.

   5. Halı sahalarda standart bir ölçü yoktur. Halı saha ölçüleri; arazinin konumuna, yapısına, kullanıcının kaçar kişilik top oynatmak istemesine bağlı değişkenlik gösterir. Taç ve kale arkası çizgileri projenin içinde dokulu olduğu için, istenilen standartta yapılmasında bir mahsur yoktur lakin saha ofsayt çizgili desenle dokunur ise o zaman taçların 4 metreye bölünür ebatlarda seçilmesi halıda fire oluşmasını engeller.

   Yanıtla
 • 30*50 suni çim futbol sahası ölçüleri için fiyat ne olur?

  Yanıtla
  • Merhaba söylediğiniz halı saha ölçüleri için bir fiyat belirlemek doğru olmayacaktır. Projenin detaylarını mail olarak gönderirseniz bir çalışma yapabiliriz. Çünkü kullanılacak suni çim, mesafe, toplam m2 gibi birçok farklı değişken fiyatları etkilemektedir.

   Yanıtla
 • merhaba

  kucuk saha icin halı saha olculeri sadece burada yazdikleriniz mi? 400 m2 halı saha olcusu icin fiyat verebilir misiniz?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Halı saha ölçüleri ve halı saha toplam m2’si için küçük bir saha yaptırmak istiyorsunuz Süleyman Bey. Daha verimli bir oyun için belki saha ölçülerinde bir değişiklik yapmayı düşünebilirsiniz. Size bir mail gönderdik.

   Yanıtla
 • halı saha yaptırıcam çim seçimi konusunda kararsız kaldım. yardımcı olur rmusunuz?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   İhtiyaçlarınız ürünü belirleyecek en önemli etmendir. Bize detaylı olarak ihtiyaçlarınızı iletirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

   Yanıtla
 • yıllar önce bi saha yaptırdım ama çimleri çok dayanıklı çıktı. ürünü sizden aldım ama sitede aynı ürünü göremiyorum. adını da hatırlamıyorum sahamı yenileteceğim. yaz gelmeden yaptırıcam ama bu konuda biraz motivasyona ihtiyacım var

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Halı saha yapımı için uzun bir süre emek vermişsiniz. Ve anladığımız kadarı ile de sahadan verim almışsınız. Bu sebeple yenileme zamanında daha iyi bir oyun deneyimi için sahanızı yenileyebilirsiniz.

   İyi çalışmalar

   Yanıtla
 • suni çimi ilaçlasam olur mu? olduğumuz yerde yazın çok böcek oluyor bu konuda ne yapacağıuzbilmiyorm

  Yanıtla
 • halı saha ölçüleri ile ilgili birçok araştırma yaptım. 30*50 bi saha yaptıracağım. yatırım getirisini hesapladım ciddi anlamda karlı bir iş. sizden de suni çim fiyatı isteyeceğim fakat birkaç sorum var?
  günde en az 3 oyun oynanacağını düşündüğüm saha için hangi ürünü seçmeliyim?
  seçtiğim halı saha ölçüsü sizce uygun mu? arazim bu ölçülerden daha büyük.
  yağmur ve güneşli havalar için branda ile sahayı kapatmalı mıyım?

  Yanıtla
  • Merhaba Emre Bey,

   Halı saha yapımı gerçekten karlı bir iş olabiliyor.

   Yüksek kaliteye sahip bir suni çim seçebilirsiniz. Bu oyun konforu ve uzun süre kullanım olanağı sağlar.
   Seçtiğiniz halı saha yapımı kesinlikle yeterli ve en çok tercih edilen saha ölçülerinden birisidir.
   Yağmur ve güneşli havalarda suni çim bir sahada oyun oynamak mümkündür. Oyuncu performansı genellikle çok güneşli havalarda etkilenir, yağmur güneşe oranla daha az oyunu etkiler. Suni çim açısından herhangi bir negatif durum söz konusu değildir.

   Yanıtla
 • mini bir halı saha yapımı fiyatları ne olur yardımcı olur musunuz en son kaça olur

  Yanıtla
  • Size detaylı bir mail gönderdik.

   Mini futbol sahası yapımı için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Burada birkaç belirleyiciden söz edebiliriz. Kullanılacak ürünün kalitesi, uygulama yapılacak alan gibi değişkenler fiyatı etkilemektedir.

   Yanıtla
 • Kırmızı halı fiyatı verebilir misiniz

  Yanıtla
  • Merhaba Tuğberk Bey,

   Kaç m2 ürüne ihtiyacınız olduğunu iletirseniz size fiyat ve ürün bilgisi verebiliriz.

   Yanıtla
 • renkli halı saha yapimi mumkun mu? evimizin bahcesine bir saha dusunuyoruz minik ve mavi. kenarlarida pembe?

  Çocukların top oynaması için. ne kadar surede olurr? kac euro?

  Yer almanya

  Yanıtla
  • Merhaba Selin Hanım,

   Dilediğiniz renklerde saha yapımı mümkündür. Saha yapımı istenilen ürün, nakliye gibi sebeplerle farklı sürelerde yapılabilmektedir. Size diğer detaylar için bir bilgilendirme maili gönderdik.

   Yanıtla
 • Halı saha yapımı fiyatları için bir yardımcı olur musunuz

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Halı saha yapımı için fiyatlar oldukça değişkenlik göstermektedir. Projenizi bize iletirseniz sizin için bir halı saha maliyet çalışması yapabiliriz.

   Yanıtla
 • selam

  ortalam bir halı saha yapımı için toıpraka uygulama yapsak olmuıyor mu meselem maliyeti düşürmek, ileride halının altına mıcır da ekleyebilirim.

  Yanıtla
  • Merhaba

   Sahanın toprak zemine uygulanması, çökme, küf yapma ve oyun performasını düşürmesine sebep olur. Mıcır veya beton üzerine uygulanan suni çim daha verimli sonuç verecektir.

   Diğer sorunuz için ise suni çim yapıştırıldığı için sökülüp takılması ürüne zarar verir. İlk aşamada suni çimi mıcır veya beton zemin üzerine uygulamak en sağlıklı sonucu almanıza yardımcı olur.

   Yanıtla
 • halı saha yaparken suni çimden çok bütün bir projeye ihtiyacımız var pazar araştırması yapıyoruz. maliyeti yazmamışsınız. 30*50 için bir fiyat verseniz?

  Yanıtla
  • Merhaba Alper Bey

   Halı saha yapımı için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Size bir mail ilettik, mail üzerinden ürün ve diğer detayları konuşabiliriz.

   Yanıtla
 • Merhaba, 2 adet saha yaptırmak istiyorum. Kayseri de uygulaması yapılacak 2 ayrı saha için pazar araştırması yapıyorum bazı sorularım olacak:

  1) Halı saha yapımında suni çim kullanmak doğru mu?
  2) Suni çim fiyatları doğal çimden daha pahalı neden suni çimi tercih edelim?
  3) Futbol sahası ölçüleri minimum da ne olmalı?
  4) Kullandığım iplik mm min. kaç olmalı?,
  5) Ürünler de garanti var mı?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Sorularınıza sırayla yanıt verecek olursak:

   1) Halı saha yapımında suni çim kullanmak en iyi seçenektir. Çünkü yoğun kullanıma en dayanıklı zemin ürünü suni çimdir.
   2) Suni çim fiyatları uzun vadede doğal çimden daha uyguna gelecektir.
   3) Futbol sahası ölçüleri için ölçü belirlerken ihtiyaçlarınızı göz önüne almalısınız.
   4) En düşük 40 mm olarak tercih edebilirsiniz.
   5) Ürünlerin farklı garanti koşulları ve süreleri vardır.

   Yanıtla
 • almanyada hali saha yapirtmak istiyorum. toprak zeminli arazim var. beton vs islerini de yapabilir misiniz

  Yanıtla
  • Merhaba Kutsi Bey,

   Halı saha yapımı için zeminin mıcır veya beton olması doğru olacaktır. Anahtar teslim halı saha yapımı için size yardımcı olabiliriz. Bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla
 • halı saha yapımı için kaç cm suni çim kullanmam gerekiyor? siz hangisini önerirsiniz?

  Yanıtla
  • Merhaba Suha Bey,

   40 mm ürün tercih edebileceğiniz gibi 60 mm ürün de tercih edebilirsiniz. Suni çim seçimini kullanım yoğunluğuna göre yapmanızda yarar vardır. Halı saha yapımından kullanılan suni çim ürünleri çok fazla alternatife sahiptir. Öncelik ihtiyacınızın belirlenip ona göre ilerlemenizdir.

   Yanıtla
 • halı saha ölçüleri için küçük saha da geçerli olanlar değişebilirr mi?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Halı saha ölçüleri için farklı ölçülerden bahsetme mümkün. Mini futbol sahası ölçüleri için net bir standart yoktur. Saha yapımına uygun olan ölçüler uygulanabilir.

   Yanıtla
 • halı saha yaptırmak istiyorum ama halı saha ölçüleri için kafam oldukça karışık. 30*50 bir saha için uygun arazim var. fakat projem vs yok. edirnede yapılacak saha. maliyetler çok değişir mi? yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla
  • Halı saha yapımı için 30*50 uygun bir ölçüdür. Projenizin için bir uzman ile görüşebilirsiniz. Nakliye halı saha maliyetini etkilemektedir. Proje ortaya çıktıktan sonra her bir kalem için ayrı bir masraf oluşacaktır.

   Yanıtla
 • halı saha yapımı ile ilgili videonuzu izledim çok başarılı olmuş. saha yaptırmayı düşünüyorum teşekkürler.

  Yanıtla
  • Merhaba Safi Bey,

   Halı saha yapımı ile ilgili videomuzu beğenmenize ve faydası olmasına çok memnun olduk. Teşekkürler.

   Yanıtla
 • hali saha yapimi ile ilgili bilgi alacagim. almanyada halisaha yaptirmak istiyoruz. fiyat konusunda bilgi verebilirseniz bizim icin cok iyi olur. dusundugumuz saha 25*35 bu olculer uygunmudur? almanya icin sevkiyat ucretleri nedir? iplik kaliteniz hakkinda bilgi verir misiniz.

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Almanya’ya ürünlerimizi ihraç edebiliyoruz. Fiyat teklifi için daha fazla bilgiye ihtiyacımız vardır. Futbol sahası yapımı için özel olarak ürettiğimiz ürünleri size detayları olarak anlatan bir mail ilettik. Diğer detaylar için iletişim kanalları aracılığı ile bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla
 • Halı saha yaptırmayı düşünüyorum. Halı saha yapımı için bir uzmandan destek alabilir miyim? benim için ne kadar faydalı olur, yatırdığımı ne zaman alırım bunlarda önemli.

  Yanıtla
  • Merhaba Serkan Bey,

   Elbette, sizi suni çim ve halı saha yapımı ile ilgili bilgilendirmek için yönlendirdim. İletişime geçerek bilgi verecekler.

   Sorunuza kısa bir cevap verecek olursak: Yatırım ve kar hesaplamak için sahayı hangi bölgeye yaptırdığınız, yapım sırasında hangi ürünleri kullandığınız önemlidir. Yine uzun vadeli bir ürün seçimi yapmış olmanızda burada önemlidir. Uzman arkadaşımız daha detaylı olarak sorularınızı cevaplayacaktır. Size ilettiğimiz mailden telefon numaranızı paylaşırsanız daha hızlı ilerleyebiliriz.

   Yanıtla
 • merhaba,

  halı saha yaptırıcam. halı saha maliyetleri ile ilgili bilgim yok. birkaç yerden çok farklı fiatlar aldım. neden bu kadar fark olduğunu da anlamadım.

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Fiyatlar şirketlerin, fiyatlandırma politikasına göre değişmektedir. Yine ürünün yapımında kullanılan ham madde, iplik kalitesi gibi farklı değişkenler fiyatı ekilemektedir. Öncelikle ihtiyacınız olan ürünü belirleyip o özelliklere fiyat araştırması yapabilirsiniz. Sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapılacaktır.

   Yanıtla
 • mini futbol sahasi icin olcu alacagim. sitemizin bahcesinde bir alan var o alan icin dusunmekteyiz. projeyi ne kadar surede teslim alabilirim. hangi suni cimi kullanabiliriz. tesekkürler

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Size bir bilgilendirme maili ilettik. Teslimat tarihi, ürün bilgisi gibi konularda bilgi vermek için daha fazla detaya ihtiyacımız var. Mailinize dönüş yaptığınız zaman sizin için özel bir teklif hazırlayıp tüm sorularınızı mail veya diğer iletişim kanalları aracılığı ile cevaplayacağız.

   Yanıtla
 • ahmet küçük
  Mayıs 14, 2020 12:04 pm

  Merhaba,

  Halı saha yapımı ile ilgili bilgi almak istiyorum. yaptıracağım sahanın alanı az çok belli. fakat teknik bir bilgim yok. açıkçası kazıklanmak istemiyorum. anahtar teslim için siz yardımcı olur musunuz. suni çim kullanma konusunda kesin kararlıyım. ticari bir ürün olarak düşünüyorum. halı saha m2 fiyatları ve mini futbol sahası ile farkını öğrenmek istiyorum. fiyat vermemişsiniz ama birçok yer farklı fiyatlar veriyor. haliyle kafam oldukça karışık. x liraya da 5x lirayada saha yaptırmak mümkün. nurteks bu konuda köklü bir şirket duyup araştırdığım kadarı ile bunun için sizden yardım talep ediyorum.

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Size bilgilendirme maili ilettik. Fiyat farklılıkları şirketlerin kullandığı ürünün hammaddesine göre değişiklik göstermektedir. Nurteks olarak Türkiye’ye suni çimi biz getirdik ve çok sayıda bayimiz bulunmaktadır. Diğer detayları mail ve diğer iletişim kanalları aracılığı ile paylaşıyor olacağız Ahmet Bey.

   İyi çalışmalar

   Yanıtla
 • halı saha maliyetleri hakkında bilgi vermemişsiniz. benim saha yaptırma fikrim var. suni çimci olarak nurteks i duydum heryerde. fiyat bilgisi bekliyorum.

  Yanıtla
  • Merhaba Taner Bey,

   Halı saha maliyeti çok farklı değişkenlere göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla detay ve fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz. Nurteks olarak, Türkiye’ye suni çim getiren öncü şirketiz.

   Yanıtla
 • hali saha yapimi icin hangi hizmeti alabiliriz. almanyada bir saha yapimi planliyoruz. yardimci olursaniz sevinirim.

  iyi aksamlar

  Yanıtla
  • Merhaba Ertan Bey,

   Sizi halı saha yapımı için yönlendirdik. Saha bilgisi hakkında detaylı bilgileri mailimize dönüş yaptığınız çalışma arkadaşımız sizinle paylaşacak.

   Yanıtla
 • saha yapımı için tüm aşamalar bu kadar mı? bir projem var. halı saha ölçüleri 30*50 olacak şekilde planlıyorum. alanım bundan daha büyük. bugün projeye tamam dersem ne kadar sürede teslim edilir? üretim süreciniz nasıli ürünü siz mi üretiyorsunuz?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Halı saha yapımı aşamaları genel olarak bu şekildedir. Daha fazla detay için sizinle iletişime geçildi. Biz suni çim ürünleri üretmekteyiz. Saha yapımı ile ilgili bayilerimiz gerekli tüm desteği sağlıyor.

   Yanıtla
 • merhaba

  saha yaptırmayı düşünüyorum ama halı saha ölçüleri benim için büyük kalıuyor. standardı var mıdır bu işin? neye göre yaptırmam gerekiyor. biraz yardımcı olursanız çok seviniriz

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Bir standart yoktur Kaan Bey. Alanınıza uygun olan ölçülerle halı saha yapımını gerçekleştirebiliriz. Daha fazla detaylı bilgi için dilerseniz iletişime geçin, konu ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi görüşerek yapıyor olalım.

   Yanıtla
 • halı saha ölçüleri için verdiğiniz ölçüler haricinde ben daha minik bie saha yaptırmayı düşünüyorum. yal nız zeminim toprak beton dökmek zorunluluk mu? yaptırdığım sahası aynı zamanda başka amaçla kullanabişlğr miyim? üzerinde masa vs olması zarar verir mi çimlere?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Serilen suni çimde herhangi bir çökme yapmaması için, zemine mıcır veya beton dökmeniz faydanıza olacaktır. Farklı amaçlarla kullanabileceğiniz farklı suni çim seçenekleri de mevcut, dilerseniz tabii ki kullanabilirsiniz.

   Yanıtla
 • birisi benimle hali saha yapimi icin iletisime gecip teklif verebilirmi? yer malatya, toplam alan 1160 m2 iyi calismalar

  Yanıtla
 • hali saha cimi ile peyzaj cimi arasindaki fark ne? peyzaj alaninda futbol oynanirmi? mini futbol sahasi yaptirmayi dusunuyoruz fakat fiyatlar cok yukse kgeld, bu konuda yardimci olabilir misiniz?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   İplik sıklığı, yüksekliği gibi teknik özellikler ile farklı kullanım alanları içi üretilen ürünler arasında farklar bulunmaktadır. İletişime geçerek daha detaylı bilgilendirme yapacağız.

   Yanıtla
 • hali saha fiyatları ve hali saha olculeri icin sorularım var fakat birisi ile gorusmek istiyorum. ofisinize ulasamadim donus yaparmisiniz biraz acil

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Mesai saatleri dışında aradığınız için ulaşamamız olabilirsiniz. Sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik, pazartesi günü iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   Yanıtla
 • sizin mavi cim hali üretiminizin var mi bilmiyorum yurtdisinde bi proje için suni cim hali uretimin e ihrtiyacimiz var. hali saha gibi dusunebilirsiniz fakat mavi ve kirmizi renkte yapicaz. tesekkurler

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Biz suni çim üreticisiyiz. İstediğiniz renklerde suni çim üretimi gerçekleştirebiliriz.

   Çalışma arkadaşlarımız iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   İyi çalışmalar dileriz

   Yanıtla
 • Merhaba, 40*25 alana halı saha yaptırılır mı? maliyeti ne olur yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
  • Merhaba Kerim Bey,

   Halı saha yapımı ile ilgili sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik, iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   İyi günler dileriz.

   Yanıtla
 • Merhaba,

  Suni çim alımı yapacağım, halı saha yapımı için, bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

  İyi çalışmalar

  Yanıtla
  • Merhaba Eren Bey,

   Suni çim ürünü ile ilgili sizi ilgili çalışma arkdaşımıza yönlendirdik, iletişime geçerek bilgilendirme yapacaklar.

   İyi günler dileriz.

   Yanıtla
 • Merhaba,

  Suni çim halıdan bir saha yaptırmayı düşünüyoruz. halı saha ölçüleri için 15 metre uzunluk yeeterli mi? genişliği alandan buna göre oluşturabiliriz. köy için yapacağımız halı saha için bu bilgiyi istiyoruz.

  Yanıtla
 • Temel Özgür
  Mart 2, 2021 12:36 pm

  Merhaba,

  siyah suni çim üretimi yapıyor musunuz? yurtdışı müşterim için halı saha yaptırmayı düşünüyoruz. birde halı saha ölçüleri için standart birölçü bilgisi alabilirmiyiz?

  Yanıtla
  • Merhaba Temel Bey,

   Sizi ilgili çalışma arkadaşıma yönlendirdim. Size detaylı bilgilendirme maili iletecekler.

   Yanıtla
 • Merhaba,

  Suni çim bir halı saha ölçüsü sorucam. 30*50 bir saha yaptırmak istiyorum. bu saha için ne kadar alana ihtiyacım olur?

  Yanıtla
  • Merhaba Mükerrem Bey,

   Halı saha ölçüleri arasında en yaygın olan; 30*50 m2’lik halı saha yapımı için, 1500 m2 olan bir arazi yeterlidir.

   Yanıtla
 • merhaba,
  renkli halı saha yapıyor musunuz? kırmızı ve yeşil bir saha yaptırmak istiyoruz. yurtdisine bu sahalari gonderiyor musunuz?

  Yanıtla
 • halı saha almayı planlıyorum. bana ölçüler hakkında detaylı bilgilendirme yapabilir misiniz? halı saha ölçüleri için bir standart bulunuyormu? yoksa istediğimiz ölçüde yapabilirmiyiz? alanım küçük ama ufak bir saha yapma planım var. yer izmir

  Yanıtla
  • Merhaba Hamza Bey,

   Halı saha ölçüleri paylaştığımız gibi olmakla beraber, size gönderdiğimiz maile cevap verdiğiniz zaman; projeniz üzerine çalışıyor olacağız.

   İyi çalışmalar dileriz

   Yanıtla
 • merhaba, halı saha projem için 30*50 ölçüsünde bir saha yapımı planlıyorum. projeme hazır. suni çim ve tel ihtiyacım var konu ile ilgili siz bir çalışma yapar mısınız?

  fiyat teklifini mail atarsanız çok sevinirim.

  Yanıtla
  • Merhaba Hakan Bey,

   Halı saha ölçüsü olarak 30*50 uygun bir ölçüdür.

   Detaylar için size bir mail ilettik.

   İyi çalışmalar dileriz

   Yanıtla
 • merhaba
  kırmızı renk ve mavi renk suni çim alımı yapıcaz. 1208 m2 bir alanımız var. halı saha olarak bu iki rengi teercih eetmek dorgu mudur?

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Mavi ve kırmızı renk kullanabilirsiniz Alkan Bey.

   Halı saha yapımı için en çok kullanılan renkler, yeşil ve beyazdır.

   Kullanım amacı futbol sahası yapımıı olduğu durumlarda biz yeşil rengi ve saha çizgileri için de beyaz suni çimi öneriyoruz.

   İyi çalışmalar

   Yanıtla
 • Merhaba,

  500 m2 halı saha çimi lazım kaç tl? halı saha ölçüsü versek ona göre tam yapabillrmisinz

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Halı saha ölçünüz için size bir bilgilendirme maili ilettik Ethem Bey.

   İstediğiniz ölçüde suni çim üretimi gerçekleştirebiliriz.

   İyi günler

   Yanıtla
 • halı saha ölçğüsü için buradan başka ölçü yokmu?

  Yanıtla
  • Merhaba Kerim Bey,

   Farkı ölçülerde halı saha yapımı yapmak tabii ki mümkün, biz en yaygın olan ölçüleri paylaştık.

   İyi günler dileriz.

   Yanıtla
 • Merhabalar Şırnak’tan yazıyorum 27*50 çim halı saha yaptırmak istiyorum arazim var bana maliyeti ne kadar olur bide yarısı peşin diğer yarısı taksit yapabilme seçeneğiniz var mı

  Yanıtla
  • Merhaba,
   Sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik Cumhur Bey, iletişime geçerek bilgi verecekler.
   İyi günler dileriz.

   Yanıtla
 • Yavuz Özmen
  Mart 7, 2023 5:40 am

  Merhaba,

  Alanyada toprak (eski futbol sahası) üstüne yeni halı saha yaptırmak istiyoruz okul ve çocuklarımız için. Lütfen benimle iletişime geçin.

  İyi çalışmalar dilerim

  Yavuz

  Yanıtla
  • Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz Yavuz Bey!

   Bilgilerinizi çalışma arkadaşımıza yönlendirdik, sizinle iletişime geçerek bilgi verecekler.

   İyi günler dileriz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.