Halı Modelleri

Otel Halısı üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun duvardan duvara halı ürününü üretiyoruz.

Halı Modelleri

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde halıcılık alanında her geçen gün yeniliğe, gelişmeye ve büyümeğe açık bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Cami halıları, otel halıları ve ev tipi halılar gibi birbirinden farklı ve özel halı modelleri satışa sunmaktayız.

Halı Modelleri ve Fiyatları

Verdiğimiz hizmetten ötürü kalite ve müşteri memnuniyetini her daim ilke edinerek ve baz alarak çalışmaktayız. Sunmuş olduğumuz halı modelleri birçok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir. Ve bu halı modelleri oldukça rağbet gördüğünden dolayı daima daha kaliteli hale getirmeye çalışmaktayız.

Renkli Halı Modelleri

Seçeceğiniz her türden halı modelleri burada mevcut olmakla beraber butik, standart ve velur tarzlarında ve yapılarında bulunmaktadır. Halılarımızın her bir modelinde farklı yapıda hammaddeler ve keçeler kullanılmaktadır. Kullanılan her tür hammadde temizlik ve sağlığa uygun şekillerde üretilmektedir. Halılarımız her zaman müşterilerimizin temizlik konusundaki hassasiyeti ve sağlığa verdikleri önem göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Kalite belgelerimizde de yer alan tüm bilgiler ne denli güvenilir bir marka olduğumuzu kanıtlamaktadır. Müşterilerimizin her zaman memnun kalması neticesiyle ürünlerimiz sunmaktayız.

2019 Tasarımlı Halı Modelleri

Halılarımız her tür kullanıma müsait olduğundan en etkili baskı yöntemleri kullanılarak üretilmektedir. Kullandığımız polyamid ve polipropilen içerikler sayesinde halılarımız çok uzun ömürlü kullanımlar için de etkili ürünler dahilindedir. Tüm kataloglarımızdan dilediğiniz her türlü halı seçeneklerine göz atarak seçimlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü