Halı Çeşitleri

Otel Halısı üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun duvardan duvara halı ürününü üretiyoruz.

Halı Çeşitleri

Halı Çeşitleri Hakkında Bilmediklerinizi Bu Makalede Öğrenebilirsiniz.

Halı, geçmişten günümüze kadar gelen eşyalar arasında ilk sıralarda yer alır. Öyle ki yüzyıllar önce el emeği ile yapılır, dokuma sistemiyle dövülür günlerce emek sarf edilip ve sonunda halı meydana getirilirdi. Bilmem hatırlar mısınız, bundan yüzyıllar önce duvar halıları vardı. Halı o zamanlar yerlere serdiğimiz bir eşya değil değişik motiflerle duvarlarımıza astığımız aksesuarlardı.

Halı Çeşitleri ve Fiyatları

Yıllar sonra değişen dünya ile halı da kendi içinde değişime uğrayarak evlerimizde yerlere serdiğimiz bizleri soğuktan koruyan en temel eşyalarımız haline geldi. Bu şekilde kullanılan halı çeşitleri oldukça artar haldeyken, duvar halı diye adlandırdıklarımız zamanla tarihteki yerini aldı ve modern dünyada antika olarak müzelerde sergilenmeye başladı.

Renkli Halı Çeşitleri

Bizler de yaklaşık kırk yıldır bu sektörde yüzlerce halı çeşitleri ile müşterilerimize hitap etmekteyiz.

Gerek otellerde gerekse camilerimizde kullanılan ve uzun ömürlü halı çeşitleri ile hayatınızda önemli yerlere sahip alanları kaplıyoruz. Modern tasarımlar ve kaliteli iplikler ile üretilen ürünlerimiz gerek görsel açıdan gerekse kalite açısından birçok üretimlerden daha iyi olduğumuz kabul edilir farkımız olsa gerek.

Halı Çeşitleri ve Modelleri

Biz sizlere sadece halı çeşitleri değil, modern çeşitlilik sunuyoruz. Modern ve kaliteli baskılar ile hayatınızı şekillendirecek bütün ayrıntıları düşündük ve bu doğrultuda hemen hemen toplumun her kesimine hitap eder hale geldik. En başında da söylediğimiz gibi camiden otele bütün alanları kaplayacak çalışmalarımız mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.