Futbol Sahası Ölçüleri ve Futbol Sahası Maliyeti

futbol sahası ölçü ve fiyat

Futbol Sahası Ölçüleri ve Futbol Sahası Maliyeti

Futbol sahası yapımı için ilk aşamalardan bir tanesi halı saha ölçüleri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Halı saha yapımı için ne kadar alana ihtiyacınız olduğu ve eğer elinizde uygun bir alan var ise hangi ölçülerde bir  saha yaptıracağınızı hesaplamalısınız. Profesyonel mi yoksa mini bir saha mı yaptıracaksınız? Öncelikle bunu projelendirme öncesi belirlemelisiniz. Eğer elinizde bir alan yok ise ve siz henüz fikir aşamasındaysanız profesyonel saha ölçülerini öğrenebilir, uygun araziyi ona göre kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Ayrıca profesyonel bir saha için çim halı seçimi de nasıl yapılır? Bu yazımızda kısaca bahsedeceğiz.

Standart Halı Saha ve Futbol Sahası Ölçüleri

futbol sahası maliyeti

Profesyonel halı saha için birkaç ölçü çeşidi bulunmaktadır. Futbol sahası kaç dönüm araziye kurulur gibi bir soruyu cevaplamak için öncelikle futbol sahası kaç metrekare bunu bilmek gerekir. Profesyonel bir saha yapımı için gerekli olan ölçüler belirli standartlarla gerçekleşir.

Ticari halı saha ölçüleri için ölçü seçenekleri birden çoktur.  Halı saha için belirli ölçüler bulunmaktadır. Ticari halı saha ölçüleri arasında en çok kullanılan ve en uygun olan ölçüler ise 30*50 metrekaredir. Ticari futbol sahaları için minimumda ve maksimumda verilen ölçüler değişmektedir.  Ticari bir sahanın ölçüsü için net bir yanıt yoktur. Ölçüde belirleyici olan halı saha yapımı için sahip olduğunuz arazinin ölçüleridir. Yani futbol sahası kaç metre kare olur Sorusunun net bir yanıtı yoktur. Belirli ölçü aralıklarıyla üretilen standart halı saha ölçüleri için listeden yardım alabilirsiniz. Mini futbol sahası ölçüleri ise genellikle en küçük olarak bilinen halı saha ölçüsüdür. Mini bir  sahanın kullanım alanları farklı ve genellikle hobi için hazırlanan sahalar olacağı için değişkenlik gösterebilmektedir. Mini bir sahanın ölçüsü için; yine belirleyici olan alanın büyüklüğüdür.

Örnek Ölçüler

Futbol Sahası Ölçüleri
18 * 36 metre= 648 m²
20 * 40 metre = 800 m²
25 * 40 metre = 1000 m²
25 * 45 metre = 1125 m²
28 * 48 metre = 1344 m²
27 * 47 metre = 1269 m²
30 * 50 metre = 1500 m²
32 * 52 metre = 1664 m²

Halı Saha Ölçüleri

Futbol Sahası Ölçüleri

Halı saha yapımı için en çok sorulan sorulardan bir tanesi de profesyonel saha kale ölçüleri ne kadar olmalıdır sorusudur. Genellikle kullanılan halı saha kale ölçüleri 2-5 metre olmaktadır. Genişliği 50 cm ile 1 metre arasında değişebilen futbol saha kalesi daha küçük ölçülerde de kullanılabilmektedir. Bu ölçüler ise 2*4 metre veya 2*3 metre gibi olabilmektedir.

Profesyonel Futbol Sahası Ölçüleri

Futbol saha ölçüleri için belirli standart ölçüler vardır. Profesyonel bir futbol saha ölçüleri Fifa tarafından belirlenen ölçülere göre yapılmaktadır. Fifa tarafından belirlenen, Fifa onaylı profesyonel futbol sahası ölçüleri 45 metreye 90 metredir. Bu halı sahalar Fifa tarafından tüm aşamaları denetlenen sahalar olduğu için tüm aşamalarında iyi bir projeye ihtiyaç duyulur.

Futbol Sahası Maliyeti

Futbol sahası kaç dönüm, futbol sahası kaç metrekare gibi sorular en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Futbol sahası uzunluğu ve futbol sahası genişliği olarak daha net bir hesaplama yapabilirsiniz. Ölçüleri metre olarak hesaplamak her zaman daha verimli bir sonuç sağlayacaktır.  Profesyonel bir halı saha için 4050 metrekarelik bir alana ihtiyaç vardır; yani profesyonel bir  saha kaç dönüm sorusunun cevabı: ortalama 4 dönümdür. Ticari amaçlı kullanılacak, 30*50 metre halı saha içinse; 1,5 dönüm bir arazi  yeterli olacaktır.

Profesyonel bir saha kaç metre sorusundan çok profesyonel bir saha kaç metrekare sorusuna cevap vermek daha doğru olacaktır. Çünkü futbol sahası boyutları bu birimlerle hesaplanmaktadır. Fifa tarafından belirlenen minimum ve maksimum ölçüleri aşağıda görebilirsiniz. Profesyonel klüpler için bu ölçüler kullanılmaktadır.

FIFA Quality Ölçüleri

Genişlik;
Min: 45m
Max: 90m

Uzunluk;
Min: 90m
Max: 120m

FIFA Quality Pro Ölçüleri

Genişlik;
Min: 64m
Max: 75m

Uzunluk;
Min: 100m
Max: 110m

Halı Saha Yapımı ve Halı Saha Maliyeti Hesaplama Hakkında Her Şey

Bazı Ürünler

Kapalı Halı Saha Ölçüleri ve Kapalı Halı Saha Maliyeti

Kapalı halı saha ölçüleri için net bir ölçü bulunmamaktadır. Kapalı halı saha yapımı için  kullanılacak ölçüyü; alanın genişliği belirleyecektir. Standart olarak kabul edilmiş ve genel olarak kullanılan ölçü ise 30 metreye 50 metredir. Bu ölçüler ile kurulan kapalı halı sahalarda, 7 kişilik 2 takım maç yapabilmektedir.

Kapalı halı saha maliyeti hesaplarken öncelikle alanın hesaplanması gerekmektedir. Kapalı halı saha maliyetini hesaplamak için futbol sahası yapımını genel hatlarıyla biliyor veya bir projeye dökmüş olmanız gerekmektedir.

Futbol Sahası Yapımı İçin Projelendirme

Futbol sahası ölçüsü için alternatifleri değerlendirip hangi ölçülerde bir futbol sahası yaptıracağınıza karar verdikten sonra yapmanız gereken; bu fikri bir projeye dönüştürmektir. Halı saha yapımı öncesi hazırlanan iyi bir proje, tüm süreci kolay yönetmenizi ve doğru yatırım yapmanıza olanak tanır. Basit bir örnek verecek olursak; doğal çim ve suni çim arasındaki farkı önceden biliyor olmak işinizi kolaylaştıracaktır. Çim halı hakkında detaylı bilgiye sahipseniz, uzun yıllar kullanabileceğiniz, bakımı kolay olan bir çim halıdan yana tercihinizi kullanacaksınız. Profesyonel halı saha ölçüleri ve proje detayı için iletişim sayfasından form doldurabilir, Whatsapp veya telefon aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Futbol Sahası Yapımı için Çim Halı Seçimi

Futbol sahası için uygun araziyi belirledikten ve yapacağımız sahanın ölçülerini kesinleştirdikten sonra yapmamız gereken çim halı ürünün seçmektir. Profesyonel veya ticari halı sahası için çim halı seçenekleri farklılık gösterecektir. Peki çim halı nasıl seçilmelidir? Kriterler neler olmalıdır? Çim halı seçiminde en belirleyici kriter, üzerinde hangi sıklıkla futbol oynanacağı ve sahanın kullanım amacı.  Kullanım amacı belirlendikten sonra, farklı ip, dokuma sıklığı, yükseklik gibi değişkenlere sahip çim halıyı bir uzman yardımı ile seçebilirsiniz.

Profesyonel bir saha yaptırmaya karar verdikten sonra tüm aşamaları doğru süreç yönetimi açısından göz önüne alarak iyi bir projelendirme yapmalısınız. Bir sahayı oluşturan tüm değişkenleri doğru şekilde seçmek, süreci yönetmenize ve bütçenizi en efektif şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Bazı Futbol Sahası Projelerimiz

 

İlgili Yazılar

Futbol Sahası Yapımı Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Nizami Futbol Sahası ve Halı Saha Arasındaki 6 Fark

106 Yorum. Yeni Yorum

 • […] 60 metre, maksimum ise 75 metredir.  Çim halı döşenerek yapılan sahalar için gerekli futbol sahası ölçüleri ve diğer değişkenleri yazının devamında […]

  Cevapla
 • […] Suni çim fiyatları için bu sebeple net bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Futbol sahası gibi alanlarda sentetik çim halı fiyatları ile tenis veya peyzaj bahçe fiyatları değişiklik […]

  Cevapla
 • istediğimiz ölçülerde futbol sahası yaptıramıyor muyuz? benim arazim bu ölçülere uygun değil. bir de siz bütün halı saha için hizmet veriyormusunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Ali Bey,

   İstediğiniz ölçülerde suni çim üretimi ve halı saha, futbol sahası yapmaktayız. Bütün halı sahası yapımı konusunda hizmet vermekteyiz. Bizimle; whatsapp, mail, telefon veya form aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Ben inşaat mühendisiyim ve halı saha maliyeti için bi hesaplama yaptım işi bırakıp bu kısıma geçmek istiyorum. 🙂 Düşünsenize mis gibi kafa rahat. Saha işletmek zor görünse de bunu yapan arkadaşlarımın memnuniyetini görmek bizi buna yönlediriyor. Suni çim halı fiyatları ve halı saha maliyeti için benimle mail ile iletişime geçer misiniz?

  Cevapla
  • Merhabalar,

   İlginiz için teşekkür ederiz. Çok doğru bir yatırım kararı vermişsiniz. 🙂 Doğru şartlarda yapılan ticari halı sahalar maliyet dönüşümünü sağlamaktadır. İlgili kişiler en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • Halı sahayı yıllık kiralatmayı düşünüyorum. ben yaptırıp birine kiratlatmak aslında. sizin böyle bi hizmetiniz var mı. yani taksitli ödeme yapabilir miyiz? bana ivedilikle dönersen çok sevinirim Nurteks

  Cevapla
  • Merhaba Haldun Bey,

   Çalışma ve ödeme politikamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • Turan Yılmazer
  Haziran 25, 2019 10:07 am

  saha yaptırmak kolay iş değil. zamanıda 3 taane halı saha yaptırdım ben. o zaman teknoloji böle değildi. ama inanın döndürmesi çok zor.

  Cevapla
  • Merhaba Turan Bey,

   Halı saha yapımı ve maliyetini hesapladığınızda uygun bölgeye uygulama yapıldığı takdirde büyük oranla dönüşüm sağlamaktadır. Saha yapımı öncesi iyi bir bölge araştırması yapmak, yatırımızın kazanç sağlamasını sağlamak için ilk adımdır. 3 tane saha yapımı maliyetli olabilmektedir. Dönüşümü sağlayabilmek içinde merkezi bir konum tercih edilmesi durumu avantajlı hale getirmektedir. Aksi durumda böyle üzücü sonuçlar yaşanabilmektedir Turan Bey.

   Çalışma ve girişimcilik hayatınızda başarılar dileriz.

   Cevapla
 • futbol sahası ölçüleri için kaç tane sayı veriyorsunuz. aslında sahanın ölçüsü önemli değil bence sonuçta kimse prfesyonel oynamayacak. halı saha yaptırcak olsam orta bişey seçerim. az masraf olsun ama yine aynı saate kiralama yapabileceğim. yani az akıllı olmak az masraf ve daha çok kazanç demek olur.

  Cevapla
  • Merhaba Burak Bey,

   Futbol sahası için belirli standart ölçüler bulunmaktadır. Halı saha için kesin olmamakla birlikte belirli standartlar vardır. Arazinize uygun, dikdörtgenin formuna yakın bir ölçülerde uygulama yapılması gerekmektedir. Bazı bölgelerde rekabet yüksek olabileceği için büyük bir saha sizin açınızdan daha verimli olacaktır.

   Cevapla
 • Merhaba

  Profesyonel klübümüz için bir saha yaptırmayı düşünüyoruz iletişime geçer misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Harun Bey,

   Bilgilerinizi ilgili çalışma arkadaşımıza ilettik. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
  • Merhaba Harun Bey,

   Profesyonel klübünüz için saha yapımı ile ilgili, ilgili çalışmala arkadaşımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Mehmet Eren Aydın
  Temmuz 12, 2019 6:07 pm

  Saha yaptırmak istiyorum ama küçük bir saha profesyonel futbol sahası değil. onun için kiminle görüşedceğim. birde bütün aşamasını yapıyo musunuz? yani ben suni çimi istemiyorum sadece. zaten seneye kışın şubat gibi düşünüyorum. bir fiat verebilir misinz?

  Cevapla
  • Merhaba Mehmet Bey,

   Halı saha yapımı ve futbol sahası ile ilgili tüm aşamalarda hizmet vermekteyiz. İletişim bilgileriniz üzerinden sizinle iletişime geçildi. Ücret bilgisi ve diğer aşamaları sizlere aktarmak için en kısa sürede görüşüyor olmak dileği ile.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • Abdullah Saraçoğlu
  Temmuz 14, 2019 7:08 pm

  ben saha yaptırdım ama minik bir saha. daha önce. rezil bir hale geldi. şimdi büyük işler yapmak istiyorum. yani bu işi ticarete döktüm denebilir. müşteri bulup herişi başkasıyla paylaşıyorum ama bunun için sizi önerdiler . herkez sizin bu işte 1 numara olduğunuzu söyledi. size güven konusunda endişe yaşasamda ne güzzel anlatmışsınız. tebrik ederim.

  Cevapla
  • Merhaba Abdullah Bey,

   Suni çim ürününü doğru alan için seçilmediği takdirde bahsetmiş olduğunuz negatif durumu yaşamanız olası olabiliyor. Bir sahanın kısa sürede eskimesinin sebepleri; doğru ürünün o alan için seçilmemiş olması, düşük kaliteli ürün veya bakım talimatlarına uyumlu bir çalışma yapılmamış olmasıdır. Dilerseniz üretici firmanız ile bu durumu görüşebilir sorunu tespit edebilirsiniz çünkü birçok suni çim ürünü garanti kapsamındadır.

   Yaşadığınız maddi kayıp sebebi ile güven konusunda kaygı duymanızı anlayabiliyoruz. Dilerseniz merkez ofisimizi ziyaret ederek ürünlerimizin numunelerini inceleyebilir, yaptığımız projelerle ilgili de bilgi edinebilirsiniz. Yine çok sayıda referansımızı sizinle paylaşabiliriz.

   Size bir bilgilendirme maili gönderdik.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Bugüne kadar çok sayıda farklı firma ile çalıştım bu alanda ve çoğu yabancıydı. Gerçekten Nurteks sektörün devi. Hizmet anlayışı bir ürün alırken en önemli şey ve sonuna kadar harika bir hizmet aldım. Saha yapımı için tekrar çalışabileceğim birkaç firmadan birisi. Tebrikler Nurteks.

  Cevapla
  • Merhaba Faik Bey,

   İnce ve nazik tavırlarınız için biz teşekkür ederiz. Sizi memnun etmek ve ürünümüzü uzun süre kullanacak olmanız bizi çok onore etmekte.

   Farklı projelerde tekrar bir araya gelmek dileği ile.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • futbol sahası yapımı için gerekli olan her şeyi sağladık. bir proje gerçekleştirdik 5 sene evvel ama iplikleri söküldü mahvoldu. 10 sene garanti vermişti firma. bana bu konuda yardımcı olur musunuz. yani en iyisini yapmak istedik bölgedeki. izmir’deyiz bu arada. ama rezil halde sahaımız ve düzenli oynamaya gelenler aşırı şikayetçi bu durumdan. onarılma durumu var mı? halı saha maliyeti de çok değişti. dolar yüzünden çok maliyetöli olmasını istemiyoruz. uygun şekilde düzeltebilir miyiz elimizdeki mevcut sahayı?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Ürünü ve sahayı inceledikten sonra size konu ile ilgili daha fazla detay verebiliriz. Ürün görsellerini iletmeniz için size bir mail ilettik. Kullanıcı veya üreticiden kaynaklı problemler yaşanabilmekte fakat büyük bir deformasyon, kısa sürede olduysa firma konu ile ilgili detaylı bilgiyi size vermekle yükümlü.

   Cevapla
 • […] Futbol sahası yapımı öncesi bilinmesi gereken bazı bilgileri bu yazımızda sizler için derledik. Bir futbol sahası yaptırmaya karar veren herkesin saha yapımı hakkında bazı bilgilere sahip olması onların avantajına olacaktır. Kullanıcıların konforlu ve iyi bir oyun deneyimi yaşayabilmesi için uygun şartlarda bir saha yapımı şarttır. Bunun içinde süreci doğru yönetiyor olmak ve projesine uygun bir saha yaptırmaya olanak tanımak gerekiyor. […]

  Cevapla
 • Orta halli bi futbol sahası için hangi ürünü önerirsiniz? Şu an sadece araştırma yapıyorum. Birde ortalama kaç bin tl tutuyor bir saha? Bu bilgileri öğrenirsem böyle bir girişime girebilirim. İyi çalışmalar Nurteks ailesi.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Ürün hakkında detaylı bilgilendirme yapmamız daha sağlıklı olacaktır. Hangi bölgeye uygulama yapacağınız halı seçimi için belirleyici bir kriter. Aynı zamanda futbol sahasının kullanım sıklığı da kullanılması gereken üründe değişiliği neden olabilir. Futbol sahası m2 fiyatı hakkında size detaylı bir mail ilettik. Ücret ve diğer sorularınız için telefon üzerinden tekrar görüşmek üzere.

   Cevapla
 • ben mini futbol sahası yapımı için iletişime geçiyorum. birkaç sorum var.

  1. istediğim ölçülerde saha yaptırabilir miyim?
  2. sitenin bahçesine yapılacağı için ne kadar süre dayanıklı olur?
  3. birde altyapı çalışması yaptırmak zorunda mıyım? düz zemine uygulama yapılabilir mi?
  4. fiyat politikası neye göre belirleniyor.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Sorularınızın cevapları;

   1) İstediğiniz ölçüde saha yaptırabilirsiniz.
   2) Kullandığınız ürünün kalitesi, doğa şartları ve kullanım yoğunluğu süreyi etkilemektedir. Fakat ortalama 5-8 sene diyebiliriz.
   3) Altyapı çalışması yapılması gerekmektedir. Çünkü yağmur gibi doğa olaylarında su birikintisi gibi problemler yaşayabilirsiniz.
   4) Fiyat politikası, suni çim ürünün kalitesi, sevk edilen lokasyon ve m2 gibi değişkenlere göre belirlenmektedir.

   Cevapla
 • bir saha yaptırdık ama yağmur yağdığında asla kullanamıyoruz bataklık gibi oluyor. buna çözüm bulabilir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Muhtemelen dranaj kanallarında uygulama esnasında yanlış bir uygulama yapıldı. Size detaylı bilgilendirme maili ilettik.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • saha yapımı için maliyeti nasıl düşürürüz?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Halı saha ve futbol sahası için birçok suni çim alternatifi vardır. Ve sıklığı düşürmek de fiyatı değiştirmektedir. Fiyatı etkileyen değişkenlerde farklılığa giderek yine kullanışlı ve daha ekonomik bir saha yaptırabilirsiniz.

   Cevapla
 • 30*50 halı saha yapımı için ne kadar fiyat çıkarıyorsunuz? yardımcı olur musunuz

  Cevapla
  • Merhaba,

   Hangi ürün ile futbol sahası yapımı gerçekleştirilecek bunun belirlenmesi gerekiyor. Aynı zamanda hangi ülke ve şehirde uygulama yapılacak bunları bilmeden fiyat bilgisi vermek ne yazıkki doğru olmayacak. Size bir bilgilendirme maili gönderdik Ahmet Bey.

   Cevapla
 • ben futbol sahası yaptırmak istiyorum. Adanada arazim var. futbol sahası m2 fiyatları nedir? futbol sahasının yanına ayrıca 2 tane mini halı saha da yaptırmak istiyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Cem Bey,

   Saha yapımı için suni çim ürünleri hakkında detaylı bilgilendirme ve diğer detaylar mail ile gönderildi.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Merhaba,

  Saha yapımı için fiyatlar nasıl? neden net bir şey söylemiyorsunuz? Projem henüz yok fiyat araştırıyorum. Bir futbol sahası maliyeti için bana bilgi verir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Ahmed Bey,

   Futbol sahası ve halı saha maliyetleri birçok kritere göre değişkenlik göstereceği için bir fiyat aralığı vermek sağlıklı olmayacaktır. Düşündüğünüz; ölçüleri, lokasyonu bize bildirirseniz size detaylı bilgi veriyor olalım Ahmed Bey.

   Cevapla
 • bundan 5 sene önce bir saha yaptirdim. sahayi yapan kisiler sahanin 10 yil suni cim ile dayanacagini soyledi. yer istanbul esenler. sahayi yenilemek istiyorum ama cok masraf olmamasini istiyorum. cunku soylendigi gibi 10 sene falan gitmiyor suan zararda olmasamda yine de daha iyi kazanmak istiyorum herkez gibi. ysardimci olurmusunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Ekrem Bey,

   Benzer mağduriyetleri sık sık duymaktayız. Sahaların ortalama garanti süresi kullanılan ürüne göre değişmektedir. Ortalama süre ise 6-8 yıl arasındadır. Size mail gönderdik, tüm sorularınıza diğer iletişim kanalları aracılığı ile cevap vereceğiz.

   Cevapla
 • neden en çok tercih edilen doğal çimken suni çim kullanayım. ben doğal çim taraftaraıyım. saha yaptırıcak olsam suni çimi tercih etmem kanser etme ihtimali vaarmış.

  Cevapla
  • Merhaba Ertan Bey,

   Kanser ile ilgili bilgiler bilimsel olmayıp, kanıtlanamamıştır. Suni çimin birçok avantajı bulunmaktadır. Doğal çime oranla hem ekonomik hem daha uzun süre kullanılabilir. Sormak istediğiniz sorular için iletişim kanalları aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla
 • suni çim ya da yapay çim siz ne diyorsanız artık kaç sene dayanır. günde 4 maç için kiralamayı düşünüyoruz. birde bakımı gerçekten bu kadar kolaymı başka eleman çalıştırmaya gerek varmı? fiyatı nereden öğreneciğim. yardım edermsiniz.???

  Cevapla
  • Merhaba Aşim Bey,

   Asıl adı suni çim olan, sektörde yapay çim olarak da anılan bu ürünü uzun saatler kullanabilirsiniz. Suni çim 4 oyun oynanmasına olanak tanımaktadır. Bakımı oldukça kolaydır. Dilerseniz fırçalama ve sıcak havalarda serinletme yapmak için bir personel çalıştırabilirsiniz. Fiyat bilgisi için size mail gönderdik.

   Cevapla
 • futbol sahası yaptırmak için ne kadar para gerekiyor? dolarla mı belli olur bu tl ile mi.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Suni çimin ham madesi petrol olduğu için euro veya dolar ile ürünler satılmaktadır genellikle. Futbol sahası yapımı için net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Fiyat bilgisi için iletişim kanalları aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla
 • […] bulunan Midtbygda Oppvekstsenter İlkokulu’nun bahçesine mini futbol sahası yapımı gerçekleştirdik. Okul yönetimi zemin için şirketimizin en çok tercih edilen […]

  Cevapla
 • çok güneşte suni çim erirmi?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Güneşte suni çim erimez fakat çok güneşli havalarda serinletmek amacı ile sulamak gereklidir.

   Cevapla
 • bir futbol sahası yapımı kaç tl ye mal olur. 1,5 dönüm arazim var. profsyonel futbol sahası yaptırmak istiyorum. hangi ölçülerde yaptıracağımı henüz bilmiyorum hem maliyeti düşürmek istiyoyrm hem de suni çim kullanmak istiyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Vedat Bey,

   Profesyonel bir saha yapımı için gerekli araziye sahipsiniz aslında. Futbol sahası ölçüleri, saha yapımı için bir kriter olmamalıdır! Önemli olan ihtiyacınızı karşılayacak sahanın yaptırılmasıdır. Suni çim kullanmak uzun vadede hem daha ekonomik hem de daha kullanışlı bir sahaya sahip olmanıza vesile olacaktır. Daha detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla
 • Futbol sahası ve halı saha arasında ne fark var inanın anlamadım biri beni aydınlatsıınnn 🙂

  Cevapla
 • Merhaba,

  Bir halı saha yaptırmak kaç TL’ye mal olur? Ürünleri tl ile mi satıyorsunuz_? yardımcı olur musunuz teşekkürler

  Cevapla
  • Merhaba,

   Proje belirlenmeden bir fiyat bilgisi vermek sağlıklı olmayacaktır Akın Bey. Dilerseniz projenizin detaylarını iletin size fiyat teklifini sunalım.

   Cevapla
 • Bir futbol sahası yaptıracağım, futbol sahası uzunluğu konusunda fifa onaylı olacak sahamız ve proje kapsamında. Futbol sahası ebatları olarak buradaki hangi ölçüyü kullanmak gerekir? Yine bir futbol sahası kaç metredir toplamda bunlarla ilgili fiyat teklif alaağım. En büyük sahayı yaptırmak istiyoruz arazi hala belli değil.

  Cevapla
  • Merhaba Reşit Bey,

   Futbol sahası yapımı öncesi saha ölçülerine karar vermiş olmak önemlidir. Daha verimli bilgilendirme için size mail gönderdik, futbol sahası yapımı hakkında diğer detayları iletişime kanalları üzerinden görüşebiliriz.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • Saha yaptırmak istiyorum fakat bu sahada küçük çocuklar da oyun oynayacak. Bu sebeple sağlıklı bir ürün istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Suni çimin sağlık açısından herhangi bir negatif durum oluşturması söz konusu değildir. Size ürünlerle ilgili bilgilendirme maili gönderdik Mithat Bey.

   Cevapla
 • Hüseyin YİLMAZER
  Kasım 4, 2019 4:44 pm

  kapalı halı saha için branda mı beton mu önerirsiniz

  Cevapla
  • Merhaba

   Beton bir çerçeve ile yapılan saha daha uzun süre dayanıklı olacaktır ve daha iyi bir koruma sağlayacaktır.

   Cevapla
 • muharrem akın
  Kasım 7, 2019 12:35 pm

  futbol sahası maliyeti istiyorum. yani fiyat bilgisi. 4 senede futbol sahaımızın ipleri tiftik tiftik oldu. garantisine dahil etmediler. yardımcı olursanız sizle çalışmak isteriz.

  Cevapla
 • Merhaba,

  Daha önce sizinle bir saha üzerine çalışmıştır.Yaptırdığımız sahanın iplerinde ufak bir problem olmuştu değişimini yaptınız. O sahanın üzerinden 7 sene geçti hala kullanıyoruz. 1124 m2 yeniden fiyat teklifi istiyoruz. Sevgiler

  Cevapla
 • mini futbol sahası için çimi alsak ürünü bizim uıstalara uygulatabilir miyiz?

  Cevapla
 • bizim bir tarlamız var. okul için saha yapımına bağışlayacağız. bütçemiz çok olmadığından toprak üstüne olur mu?

  Cevapla
  • Merhaba Ethem Bey,

   Toprak üzerine uygulama yapmak doğru olmayacaktır. Beton veya mıcır zemin üzerine uygulama yapmak en sağlıklısıdır.

   Cevapla
 • bir futbol sahası maliyeti hesaplama aracınız yok mu? hemen fiyat almam gerekiyor. ortalama bir çim ürünü de olur. 8000 m2 suni çim ihtiyacım var. m2 fiyat nedir. acil dönüş bekliyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Haldun Bey,

   İstediğiniz ölçüleri ve ürünü mail atarsanız size fiyat hakkında bilgilendirme yapabiliriz.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • Merhaba

  bir bilgi rica edeceğim: halı saha için drenaj ne kadar zorunluluk?

  Cevapla
  • Merhaba Hüseyin Bey,

   Halı saha yapımı için drenaj mecburidir. Yağmur gibi olaylarda sahaya gelen su drenaj kanalları aracılığı ile giderilir. Yani saha yapımı için kesin olması gereken bir bileşendir.

   Cevapla
 • mini furtbol sahası ölçüleri neye göre değişiyor?

  Bir proje için çocukların oynayabileceği bir futbol sahasına ihtiyacımız var. ayrıca futbol sahası yapımı için ortalama maliyetler nelerdir teşekkürler.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Size detaylı bilgilendirme maili gönderdik. İletişime geçerek daha verimli şekilde sorularınızı cevaplabyailiriz.

   Cevapla
 • sadece buradaqi olcilerle mi yapiliyor ?

  Cevapla
 • futbol sahası yapımı için süre nedir? kaç günde teslim ediyosunuz?

  Cevapla
  • Futbol yapımı için net bir süre vermek doğru değildir. Hazırda projeniz ve araziniz var ise saha yapımı ortalam bir ay gibi bir sürede tamamlanır. Hangi koşullarda olduğunuz, bulunduğunuz konum önemlidir.

   Cevapla
 • futbol sahası yapımı için bir tarih belirledik. projeye başlayacaktık fakat anlaştıığımız şirketle işler bozuldu. bu konu ile ilgili internette size ulaştım. bu konuda yeni teklifler toplıyoruz. Birkaç sorumuz olacak.

  1. 1200 m2 alan için suni çim alacağız hangi ürünleri öneriyorsunuz?
  2. ürünleriniz garantili mi?
  3. Sizi diğer yerlerden ayıran özellikler nelerdir?
  4. ne kadar sürede ürünü teslim alabiliriz sadece suni çim ürününü istiyoruz.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Yaşadığınız problem için üzgünüz. Sorularınızı mail ile cevapladık fakat yine de birkaç bilgiyi buradan da iletiyoruz.

   1. Sizin kullanım yoğunluğunuza göre futbol sahası yapımı için üretilen suni çim ürünlerini kullanabilirsiniz.
   2. Ürünlerimiz özel ipliklerle üretilmektedir. Son derece kalitelidir. Bu sebeple de tamamen ürünlerimizin arkasındayız. Futbol sahası yapımında kullanacağınız suni çim ürünlerimizden bazıları Fifa Standartlarında üretilmektedir ve belgelidir.
   3. Biz, Türkiye’nin lider suni çim üreticisiyiz.
   4. Teslimat süresi için size mailde bilgilendirme yaptık.

   Diğer sorularınız için bize mail veya diğer iletişim kanalları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 • Üç saha yapımı için bilgi almak istiyoruz. Hepsi için farklı alanlarımız var. Büyük bir tesis düşünüyoruz. Malatyada. Futbol sahası ölçüleri birbirinden farklı olacak fiyat bilgisine göre farklı ürünler seçebiliriz. Teklif ve bilgilendirme istiyoruz.

  Cevapla
  • Merhaba Ethem Bey,

   Dilediğiniz ölçüler için suni çim üretimi yapabiliriz. Teklif için bir mail ilettik. Teklif yapabilmek için daha fazla detaya ihtiyacımız var. Detayları iletirseniz size özel teklif hazırlayabiliriz.

   Cevapla
 • Kerim Kınık
  Mayıs 12, 2020 11:57 am

  Merhaba,

  Futbol sahası fiyatları için bilgi istiyoruz. Sahayı yeşil kırmızı yapacağız. yeşil ve kırmızı suni çim için fiyat teklifi rica edeceğim.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Futbol sahası fiyatları için sizi yönlendirdim. Bilgilendirme mailimize dönüş yaptığınız takdirde daha detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

   Cevapla
 • 30*50 halı saha fiyatı almak istiyorum. mailime teklifi gönderebilir msiiniz? 55 mm ürünlerinizi merak ediyorum

  Cevapla
 • merhaba,

  halı saha yapımı için daha önce sizinlr çalışmıştık, haqlılarımızın ipleri eskidi. yaklaşık 6 sene falan oldu. naasıl yardımcı olursunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Kerim Bey,

   Halı saha yapımında kullanılan suni çimin ömrü kullanım yoğunluğuna da bağlı olarak 6-10 yıl arası olmaktadır. Halı saha ölçülerini ve daha önceki projeyi mail olarak iletirseniz sizin için yeni bir çalışma yapabiliriz.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • Eren Demirciler
  Nisan 28, 2021 8:28 am

  yeni yaptıracağım halı saha için, halı saha ölçüleri detayı payllaşır mısınız? mailimi yazdım oradan iletişime geçin lütfen.

  Cevapla
  • Merhaba Eren Bey,

   Size halı saha ölçüleri ve yapımı ille ilgili detaylı bir mail gönderdik. Detaylar için bizi arayabilir iletişim kanalları aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • halı saha yapacağız mardin’de. bana yardımcı olabilir misiniz? nasıl bir saha yapalım, halı saha ölçüleri nedir? 25*45 için fiyat ne olur? Bu konuda yardımcı olursanız nurteks ismini çok duyduk sizinle çalışmak bizi mutlu eder. teşekkürler.

  Cevapla
  • Merhaba Ertunç Bey,

   Sizi ilgili çalışma arkadaşımıza yönlendirdik. Halı saha yapımı hakkında detaylı bilgilendirme yapılacak.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • futbol sahası yapımıı 6 ay sürüyormuş bu dogrumu?

  Cevapla
  • Merhaba Erman Bey,

   Projesi hazır bir futbol sahasının yapımı ortalama olarak 1-2 ay arası sürmektedir. Futbol sahası yapımı sırasında bütçe veya diğer sebeplerden dolayı süre uzayabilir. Ama normal ortalama 1-2 ay arasıdır.

   İyi günler

   Cevapla
 • futbol sahası için kullanıdığın ürünler fifa onaylımı? fifa onaylı suni çim ürünü alımı yapacağız. bir de fifalı halıı saha ölçüleri bilgisi verir misiniz

  Cevapla
 • Merhaba,

  suni çim halı saha için bir fiyat bilgisi isteyeceğim, sitenizde fiyatlar yazmıyor. 25*40 bir saha için müsait arazimiz var. atıl bir bölgede de değiliz, nasıl yardımcı olursunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Erdem Bey,

   Size bir bilgilendirme maili gönderdik. Detaylar için uzman arkadaşımız ile görüşebilirsiniz.

   Cevapla
 • yapacagimiz hali saha icin fiyat bilgisi rica edicem. almayanya çim hali gonderimi yapiyormusunuz?

  kac gunde gondewrum olur?
  bayramdan sonra gelip gorusmeyi planliyoruz.

  tesekkurler

  Cevapla
  • Merhaba,

   Almanyaya ürün gönderimi yapmaktayız. Ürün gönderimi için süreler değişmektedir. Ürün dokunduktan hemen sonra siparişinizi ihraç edebiliriz. Bayram sonrası müsait olduğunuz zaman sizi ofisimize beklemekteyiz.

   Cevapla
 • halı saha icin halılar parca olarak mı seriliyor butun olarakmı uretılıyor

  Cevapla
 • merhaba bir suni çim halı saha kaç dönüme kurulur?

  2 dönüm arazime iki tane halı saha yapımı gerçekleştirebilirmiyim? yerimiz antalyada sıcak sebebi ile kapalı mı açık mı önerirsiniz bir de çimler bozulur mu sıcaktann

  Cevapla
 • Saha yaptırmak istiyoruz teklif topluyoruz yerimiz başakşehir de teşekkürler

  Cevapla
  • Merhaba Timur Bey,

   Bilgilenirizi çalışma arkadaşımıza yönlendirdik, sizinle iletişime geçerek bilgi verecekler.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Call Now Button