fifabanner1
5
Yıllık Tecrübe
0 +
Fıfa onaylı proje
0 +
Ülkeye İhracat
1
Türkiye'de Lider

Türkiye'de Yaptığımız FIFA Sertifikalı Sahalar

Nurteks ile Çalışmanın Avantajları

Nurteks olarak; Türkiye’de ve dünyada öncü suni çim üreticilerinden biriyiz. Bununla beraber FIFA lisansörü olan sayılı şirketler arasındayız.

Müşterilerimize, tüm ihtiyaç duydukları alanlarda hizmet vermekteyiz. Bir FIFA sertifikalı sahanın A’dan Z’ye yapımı, projeye özel ürün üretimi gibi eşsiz projelerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Nurteks olarak kuruluşumuzdan bu yana dünya çapındaki kalitemiz ile yurt içinde ve yurt dışında FIFA onaylı saha projelerinde en çok tercih edilen ve güvenilen firmalardan birisiyiz.

evo-c_ip_kesiti_00000

FIFA Onaylı Ürünler

Suni Çim Sektöründe Lider

Nurteks Ayrıcalıkları

Türkiye'de Lider

Suni çim üretiminde Türkiye'de lider konumdayız. Türkiye'deki ilk sentetik çim yüzeyli futbol sahasını yapan firma olarak sektörün önde gelen ve en yüksek metrajda suni çim üreten şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Uzman Desteği

Tüm müşterilerimize alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız destek sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun üretim yaparak satış öncesi ve satış sonrası tüm süreçlerde yanında yer almaktayız.

Uygulama ve Montaj

Suni çim üretiminin yanı sıra, talebe bağlı olarak projenizin uygulama ve montajını yapıyoruz.

Garanti

Alt yapısını ve montajını gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin FIFA'nın kriterlerine uygun olmasını taahhüt ediyor, şartnameye göre FIFA sertifikası alınmasını garanti ediyoruz.

Neden Nurteks?

Nurteks Halı olarak 2001 yılından bu yana aralıksız Fifa lisansörüyüz. Nurteks, ilk Fifa Sertifikasını 2003 yılında almıştır. Fifa’nın belirlemiş olduğu kalite konseptini, hem Fifa sertifikalı hem de yapmış olduğumuz tüm amatör sahalarda uygulamaktayız. Sentetik çim üretiminde; yıllardır edindiğimiz deneyimlere dayanarak belirtmeliyiz ki, kalite lüks değil sentetik çim için gerekliliktir. Çünkü kalite standartların altında olan bir sentetik çim saha, sadece para değil sporcu sağlığını da kaybetmeye sebep olabilir. 

Türkiye’de 500’ün üzerinde FIFA Sertifikalı saha yaparak bu alanda dünyanın en önemli üreticileri arasındayız! Bu sahaların hepsi Fifa’nın yetkilendirdiği laboratuvarlar tarafından tam not almıştır. Nurteks, bir ülkede en fazla FIFA sertifikalı saha yapan firma olarak dünyada kırılması güç bir rekorun sahibidir! 

Zamanın kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, hassasiyetimiz yüksek, alanında deneyimli, uzman ekibimiz ve güçlü ekipmanlarımız ile maksimum hızda projelerimizi teslim ediyoruz.

Menü