Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları

Otel Halısı üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun duvardan duvara halı ürününü üretiyoruz.

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları

Duvardan duvara halı modelleri günümüzde birçok yaşam alanında kullanılan halı modelidir. Kullanım kolaylılığı ve doğru alan için, doğru seçim yapıldığı takdirde uzun ömürlü  olması onu bir adım öne geçirmektedir. Dekorasyonun tamamlayıcısı olan; otel, toplantı salonu, ofis, ev gibi yaşam alanlarında kullanılan halıfleks olarak da adlandırılan duvardan duvara ürünü farklı model ve renk seçeneklerine sahiptir. Duvardan duvara halı markaları arasında lider şirketlerden birisi olarak sizlere duvardan duvara gurubu ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz.

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları - Otel Halısı - Nurteks

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları

Farklı firmalar duvardan duvara gurubunda halı üretimi yaparken burada en belirleyici kriter doğru halıyı seçiyor olmaktır. Doğru halının seçimi için bazı kriterler vardır. Sizin için en doğru olan ideal ürünü seçerken bunlara dikkat edebilirsiniz. Halının ömrünü uzun tutmak ve uygun ürünü bulmak için belirleyici kriterler şunlardır;

 • Halının iplik türü: Kullanılan iplik türü fiyatı etkileyen en önemli değişkenlerden bir tanesidir.
 • Halının dokuma türü: Farklı dokuma türleri de fiyatı etkilemektedir.
 • Dokuma sıklığı: Dokuma sıklığı halının ömrünü uzatan ve fiyatını değiştiren bir diğer belirleyicidir.
 • Yükseklik
 • Hav ağırlığı
 • Toplam ağırlık

Gibi değişkenler halının kalitesini belirler. Yüksek dokuma sıklığına sahip halılar daha uzun ömürlü olabileceği gibi; ağırlığı artacak ve ipler daha uzun süre birbirini korumaya fırsat tanıyacaktır. Bunu şöyle de düşünebilirsiniz; bir köprüde ne kadar tahta varsa o köprü daha fazla insan taşıyacaktır. Yani kullanımın yoğun olduğu alanalarda dokuma sıklığına dikkat etmelisiniz. Tüm değişkenler bir araya geldiği zaman bir fiyat vermek çok daha doğru olacaktır. Bu sebeple öncelikle modeli seçmeli, teknik özellikleri belirlemelisiniz ve proje aşamasında fiyat teklifi almalısınız.

 Halı Desenleri Nasıl Seçilmelidir?

Duvardan Duvara Halı - Otel Halısı - Nurteks

Duvardan duvara halı seçerken en zor kısımlardan bir tanesi de desenin seçilmesidir. Desen seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır.  Bunlardan bir tanesi dekorasyon ile uyumlu ürünü bulmaktır. Dekorasyonda her şey bir bütün içinde olmalı ve amacına hizmet etmelidir. Seçtiğiniz ürünün formu dekorasyonu tamamlıyor olması gerekmektedir. Açık renk mobilyalarda benzer tonlarda bir halı seçebileceğiniz gibi koyu renk mobilyalar için daha koyu tonları tercih ediyor olmak daha doğru bir seçim olabilir.

Otel Halısı - Duvardan Duvara Halı - Nurteks

Görseldeki gibi duvardan duvara halı  ve otel odası halısı birbirini tamamlıyor. Renk ve form olarak aynı stile hitap eden tüm parçalar, alanın daha şık görünmesine olanak tanıyor. Dekorasyon ile ilgilenen mimar ve halı konusunda uzman olan bir kişi otel odası halısı, toplantı odası halısı gibi farklı halı seçenekleri konusunda size yardımcı olacaktır.

Yine görselde renk zıtlığı da dikkat çekiyor. Mobilyalar oldukça koyu renklere sahipken halı onlara oranla çok daha açık bir renkte tercih edilmiş. Bu ortamı daha geniş gösteren bir dekorasyon hilesidir. En sık olarak da otel alanları ve ofislerde kullanılmaktadır.

Duvardan Duvara Halı m2 Fiyatları

Duvardan Duvara Halı - Otel Halısı - Nurteks

Duvardan duvara halı m2 fiyatları için hesaplama yaparken; hangi modeli seçtiğiniz oldukça önemlidir. Birbirinden farklı koleksiyonlara sahip olan halı seçimini yaptıktan sonra diğer teknik spekler fiyat konusunda belirleyici olacaktır. Duvardan duvara metrekare fiyatları için bir diğer belirleyici olan durum, projenin büyüklüğü, kullanılan ipin kalitesi, toplam ağırlık gibi değerleridir.

Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan duvara halı fiyatları birçok değişkene göre değişiklik göstermektedir.  Bu değişkenler arasında; halının toplam m2’si, iplik kalitesi ve halının iplik sıklığı gibi değişkenler bulunmaktadır.

Duvardan Duvara Bukle Halı Fiyatları

Duvardan duvara bukle halı fiyatları için bir açıklama yapmak için öncelikle bukle halı ismine bir açıklık getirmek gerekiyor. Bukle halı aslında duvardan duvara gurubudur. Duvardan duvara halı fiyatları bir önceki başlıkta açıkladığımız gibi belirli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple en doğru fiyat bilgisini almak için; Whatsapp, telefon veya iletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz.

Duvardan Duvara Halı Modelleri

Bu halı modelleri birbirinden farklı seçenekler ile karşınızda. Otel halısı, toplantı salonu halısı olarak kullanabileceğiniz ve kullanımı çok yaygın olan halıfleks olarak da adlandırlan bu halı kategorisi için uygun modeli alanınıza uygulayabilirsiniz.

Duvardan Duvara Halı - Nurteks - Otel Halısı

Farklı desen ve renklerde kullanılacak olan halı modeli için birçok alternatif bulunmaktadır. Alanın iç mimarisi tasarlanırken halı seçimini de ona uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Duvardan Duvara Halı - Otel Halısı - Nurteks

Düz renk ve farklı formlarda halı seçimi yapabilirsiniz. Halı seçimi yaparken lüks bir görünüm vermesini istiyorsanız renk ve desen konusunda bütünlüğe önem vermelisiniz.

Duvardan Duvara Halı - Otel Halısı - Otel

Sinema salonlarında kullanılacak olan halının formunu, klasik modellerden farklı tercih edebilirsiniz. Klasik düz renkler yerine desenli bir halı tercihi, alanı daha yüksek kalite de göstermeye yardımcı olacaktır. Aynı zamanda halının kullanım ömrünü uzun tutmak için sık dokunmuş bir halı tercih edebilirsiniz.

Otel Halısı - Duvarrdan Duvara Halı - Nurteks

Duvardan duvara halılarda desenli seçenekler en çok toprak tonlarında tercih edilmektedir. Toprak tonlarını içinde barındıran halılar, başta temizleme olmak üzere birçok avantaja sahiptir.

Duvardan Duvara Halı - Otel Halısı - Nurteks

Çizgili Halı Formunu Deneyin!

Çizgili otel halısı modelleri, farklı renk ve çizgi formları ile koleksiyonlarımızda yerini alıyor.

Duvardan Duvara Halı - Otel Halısı - Nurteks

Kalın çizgili, koyu tonlar da otel halısı için uygun bir seçenektir. Kırmızı, siyah gibi renklerle bu halı deseni oluşturulabileceği gibi toprak tonları ile de oluşturulabilmektedir.

Otel Halısı - Nurteks - Duvardan Duvara Halı

Farklı renk alternatifleri, bulunduğu alanı hissiyatını değiştirecektir. Doğa tatilinin yapıldığı konumlarda; otel odasında mavi ve yeşil tonlarında halı kullanılması aslında otelin konseptine hizmet edecektir. Özellikle şal desen son zamanların en çok kullanılan desenleri arasındadır.

Otel Halısı - Duvardan Duvara Halı - Nurteks

Toplantı salonlarını daha büyük göstermek için açık renklerde halı tercihi yapmak da o alanın hissiyatını değiştirmeye yardımcı olacaktır. Dekorasyonda en sık başvurulan hilelerden bir tanesi zemini ve duvarları açık renk tercih ederek alanı daha geniş göstermektir. Bu özellikle ticari  alanalar için tercih edilmektedir. Yani ofis, toplantı salonu gibi yerlerde bu tarz açık renkler kullanılmaktadır.

Duvardan Duvara Halı - Otel Halısı - Nurteks

Koyu renkli toplantı salonu halısı o alana ciddiyet hissi kazandırır.  Koyu renk halıları desenli olarak seçebilirsiniz. Koyu renk üzerine desenler daha şık ve zengin bir görünüme sahiptir.

Duvardan Duvara Halı - Otel Halısı - Nurteks

Son olarak seçeceğiniz halının o alana hizmet ediyor olması yani bir konusu olması gerekmektedir. Teknik özellikleri belirledikten sonra desen ve renk için sadece uyumun yeterli olmadığını da göz önünde bulundurun. O alanı büyük göstermek için açık tonda halı modelleri tercih ederken, lüks görünüm hissiyatı vermek için de koyu tonları tercih edebilirsiniz.

Otel Halısı - Nurteks

Bazı Duvardan Duvardan Halı Projelerimiz

İlgili Yazılar:

Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Halıfleks M2 Fiyatları

Dekorasyon için Duvardan Duvara Halı Nasıl Seçilir?

57 Yorum. Yeni Yorum

 • […] da seçtiği ürünün kalite seviyesinin yüksek olmasına özen göstermesi olacaktır. Çünkü duvardan duvara halı modelleri kullanımında uzun ömürlü, kolay temizlenebilen bir ürün seçmek en önemli faydaları […]

  Cevapla
 • […] Duvardan duvara halı alırken dikkat etmeniz gereken birkaç faktör vardır. Bunları size maddeler halinde açıklayacağız. Fakat öncelikle halı almaya karar verdikten sonra yani ihtiyacınız olan halıyı ararken, doğru ürünü bulana kadar araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü halı çeşitleri arasından doğru ürünü bulmuş olmak, onu uzun süre kullanabileceğinizi gösterir. Kimse severek ve beğenerek aldığı bir halıyı çöpe atmak istemez. Şimdi duvardan duvara halı ile ilgili birkaç teknik detay paylaşacağız. Halı seçiminizi, bu detaylara göre rahatlıkla yapabilirsiniz. […]

  Cevapla
 • […] kalabilir. Bu sebeple antibakteriyel bir halı kullanmak faydanıza olabilir. Duvardan duvara halıDuvardan duvara halı ürünleri için bu özellikte üretilen halıları tercih etmeniz büyük ölçüde faydanıza […]

  Cevapla
 • çocuk odası için duvardan duvara halı fiatını öğrenebilirmiyim

  Cevapla
 • 460 m2 duvardan duvara halı alacağım. Üretim süresi nedir? desen ve renk için ne yapıyoruz? yurtdışında bir halı modeli beğendim aynısını yapabilir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Size detaylı bilgi maili ilettik. Duvardan duvara halı ürünlerinin üretim süresi değişmektedir. Dilediğiniz halı ürününü üretebilmekteyiz.

   Cevapla
 • duvardan duvara halı m2 fiyatları neye göre değişiyor. Şu an ofisin bir katına 100 m2 yaptırmayı planlıyoruz. Daha sonra diğer 2 kat için ayrıca duvardan duvara hali alacağız. Toplam 300 m2 ile 100m2 halı fiyatı arasında fark var mıdır?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Duvardan duvara halı m2 fiyatları çok fazla değişkene göre farklılık göstermektedir. Halının kalitesi, uygulanacak lokasyon, toplam m2 gibi belirleyiciler bulunmaktadır. Elbette 100 m2 ürün ile 300 m2 ürün arasında fiyat farklı olabilmektedir.

   Cevapla
 • sarı renkli halı çok uzun ömürlü olmuyor muş? bu doğru mu? birde leke tutmayan haliniz varmı

  Cevapla
  • Merhaba,

   Leke tutmama özelliğine sahip halılarımız mevcut. Açık renk halılar daha fazla bakım gerektirir. Amacına uygun olarak üretilmiş bir halı, doğru bakım yapıldığı takdirde elbette uzun ömürlü olabilir.

   Cevapla
 • Eser Görgülü
  Ağustos 13, 2019 10:22 am

  Daha önce duvardan duvara halı aldım tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.

  Ofisin toplantı odasına yaptırdık biz bu halıyı. Normalde karo halı düşünüyorduk ama daha sonra duvardan duvara halı m2 fiyatları cazip geldi ve biz de bunu yaptırdık. Desen ve renkten çok memnun kaldık. Oldukça kullanışlı. Kışın klima ile birleşince biraz daraltıcı olabiliyor. Düzenli temizlik çok önemli. Ben Nurteks firmasını bu konuda tebrik ediyorum. Halının bir kısmında potluk oluştu. Hemen çözüm buldular. Hizmet firması olduğumuz için bu tarz şeyleri çok önemsiyoruz. Halı alacaklara hem firmayı hem ürünü öneriyorum. Ama ev ve çocuklu yerlere sıcak bakmıyorum. Sonrasında evime yaptırmayı da düşünsem de eşim halının sık sık yıkanmasından yana olduğunu ve bunu yapamayacağı için huzursuz olacağını söylemişti.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Çocuk sahibi olunan evlerde kullanılan duvardan duvara halı ürünü özel olarak seçildiği takdirde hijyen konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Halı bakımını da doğru yapmak oldukça önemlidir. Yani doğru ürün tercihi sizi avantajlı konuma getirmektedir.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • duvardan duvara hali almayi planlıyorum konu ile ilgili yardimci olur musunuz?

  Cevapla
  • Merhaba Ayşegül Hanım,

   Duvardan duvara halı ürünü ile ilgili tüm detayları size mail yolu ile gönderdik.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • bukle halı fiyatı hakkında bilgi verir misiniz? alan 680 m2
  iyi günler

  Cevapla
  • Merhaba Arda Bey,

   İlgilendiğiniz bukle halı fiyatı konusu hakkında size mail gönderdik. İnceleme sonrası görüşmek üzere!

   Cevapla
 • halı alicam ama kararsızım. yani hangi halı çeşitleri arasında karar veremiyorum. Alan ofis katı. yardımcı olur musunuz? mimari hizmet aldığım firma ile henüz görüşmedim ama ben onlardan bağımsız da yaptırabilirim. istediğimiz halıyı üretebiliyor musunuz?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Dilediğiniz halıyı üretebiliriz. İhtiyacınıza en uygun cevabı vermek için size bir bilgilendirme maili ilettik.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • […] Duvardan duvara halı hayatımıza ilk girdiği günden beri gittikçe önem kazanan halı çeşitleri arasında. Birçok avantajı bulunan bu halı çeşidi ile çok farklı dekorasyonlar yapmak mümkün. Seçilen renk ve desenler ile alanda farklı etkiler bırakmamıza da yardımcı olan bu halı çeşidi ile çok sayıda dekorasyon hilesi de yapabilirsiniz. Gelin yazının devamında daha detaylı bir inceleme yapalım. […]

  Cevapla
 • duvardan duvara halı alıp onu parçaya bölebilir miyiz? hem halıfleks hem parça halıya ihtiyacımız var. teşekkürler

  Cevapla
  • Merhaba Lütfü Bey,

   Seçtiğiniz deseni üretip hem duvardan duvara hem de parça halı yapabilmekteyiz. Detaylı bilgi için iletişim kanalları aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi çalışmalar

   Cevapla
 • duvardan duvara halı için fiyat bilgisi verirmisiniz? 1200 m2 halıya ihtiyacım var.

  Cevapla
 • […] yani duvardan duvara halı hayatımıza girdiği günden beri büyük konfor ve kullanım kolaylığı sunuyor. Özellikle […]

  Cevapla
 • 4 sene once bir sirketten otelim icin otel halisi aldim. Yaklasik 1200 m2 olan bu halilar 2. sene sonunda yiprandi, sondu.
  1. istegim, uzun sure kullanacagim bir hali almak.
  2. yurtdisina bu haliyi ne kadar surede gonderebilirsiniz.
  3. aldigim halinin garantisi var mi?
  4. otelim orta olcekte.
  cevabinizi bekliyorum. sevgiler

  Cevapla
  • Merhaba Süreyya Hanım,

   Yaşanan yıpranma sorunu, alan için doğru halıyı seçmemiş olmanızdan kaynaklanabilir.

   Sorularınıza sıra ile cevap vermek gerekirse:

   1. Kullanım alanına uygun bir halı alırsanız uzun süre kullanabilirsiniz. Yoğun kullanım alanları için yüksek kalitede halı kullanmanızı tavsiye ederiz.
   2. İstediğiniz halının üretimi tamamlandığı gibi halıyı yurt dışına gönderebiliriz. Burada önemli olan karar verme aşamasındaki süreçtir. Belirli bir süre aralığından bahsetmek için gönderim yapılacak ülkenin de biliniyor olması gerekir.
   3. Halıların garanti süreleri bulunmaktadır.
   4. Otelinizin oda m2’lerine uygun olarak halılar kesilecektir.

   Cevapla
 • […] ekipmanları gibi alanlardan katılımın gerçekleşeceği Hotel Show Africa 2019 Fuarı’na; duvardan duvara halı ve Landscape çim halı koleksiyonumuz ile […]

  Cevapla
 • ofisim için duvardan duvara halı alacağım. mobilyalar çok koyu renkli. o yüzden önerilerinizi merak ediyorum. alan 50 m2

  Cevapla
  • Merhaba Ayten Hanım,

   Mobilyalarınız koyu renkli ise ofisiniz olduğunuzdan daha küçük gibi görünebilir. 50 m2’lik bir alan eğer mobilya ve eşya ile dolu ise duvar ve halı renginin açık olmasını tavsiye ediyoruz. Yine mobilyalar ile uyumlu olacak açık tonlarda bir halı tercih edebilirsiniz. Duvardan duvara halı uzun süre kullanıma uygun olacağı için ürünleri incelemenizi, satış uzmanı arkadaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

   Cevapla
 • Evime duvardan duvara halı yaptırmak istiyorum. m2 fiyatları neye göre değişiyor? Birkaç firmadan teklif aldım fakat aralarıbda ciddi fiyat farki var. Biri x lira diyor diğeri 10 x lira? bu fiyat farkı güven sarsıyor açıkçası.

  Cevapla
  • Merhaba Seher Hanım,

   Duvardan duvara halı fiyatları birçok değişkene göre farklılık göstermektedir. Toplam m2, kullanılan iplik türü, toplam iplik ağırlığı-yüksekliği, nakliye gibi değişkenler fiyatı etkilemektedir. Fiyatların arasında uçurum olma sebebi de bu değişkenler olabilir. Aynı kalitede ürünler için fiyat teklifi aldığınıza emin olmanızı öneririz.

   Cevapla
 • duvardan duvara halı istiyorum. butik otelim için. 12 oda var. 10 m2. izmir’de. fiyat bilgisi iletir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba Süheyla Hanım,

   Hangi modelde, hangi teknik özelliklerde duvardan duvara halı istediğiniz, ürünün fiyatını değiştirecektir. Ürünlerle ilgili genel bilgilendirme mailini ilettik Süheyla Hanım.

   İyi çalışmalar dileriz.

   Cevapla
 • toptan halı alıp satışını yapmak istiyorum. sizden istediğimiz ölçülerde halı alabilir myiim.

  teşekkürler

  Cevapla
  • Merhaba Tarık Bey,

   Belli m2 üzerindeki istediğiniz ürünü üretebiliriz. Dilerseniz detayları mail olarak iletebilirsiniz.

   Cevapla
 • Slm, duvaran duvara halı m2 fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

  Cevapla
  • Merhaba Sezen Hanım,

   Duvardan duvara halı m2 fiyatları birçok değişkene göre farklılık göstermektedir. Toplam m2 fiyatı öğrenmek için ürünün teknik özelliklerini, toplam m2’sini ve sevkiyat yapılacak yeri bildirmeniz gerekiyor.

   Cevapla
 • duvardan duvara halıların m2 fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? 8000 m2 yurtdışında bir otel projesinde kullanmak için istiyoruz. aracıyız saolun

  Cevapla
  • Duvardan duvara halı m2 fiyatları hakkında net bilgi ne yazık ki veremiyoruz. Size bilgilendirme maili gönderdik.

   Cevapla
 • duvardan duvara halı alırken 500 m2’yle 1000 arasında sadece m2 bazında fiyat farkı oluyor mu? önce 500 sonra bir 500 daha almayı düşünüyoruz.

  Cevapla
  • Merhaba
   Toplam m2 ürünün fiyatını etkilemektedir. Biz üretici bir şirket olduğumuz için 1000 m2 altındaki halıları üretmiyoruz. Eğer istediğiniz ürün aynı desende ve 1000 m2 ise size daha uygun fiyata mal olacaktır.

   Cevapla
 • 600 m2 ürün istiyorum. ortalama kalınlıkta bir halıfleksin fiyatı nedir. bazı yerlerde parça olması gerekiyor ama. mailime dönün

  Cevapla
  • Merhaba Ahmet Bey

   Muhtemelen otelde kullanmak için duvardan duvara halı ürünü istiyorsunuz, size konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderdik.

   Cevapla
 • kabartmalı halı yapıyo musunuz

  Cevapla
 • odamın duvarları pembe duvardan duvara halı olarak ne seçmeliyim

  Cevapla
 • 500 m2 için duvardan duvara halı fiyatlaarı nedir?

  Cevapla
  • Merhaba Kemal Bey,

   İstediğiniz ürünle ilgili bir bilgi olmadan ne yazık ki bir fiyattan bahsetmek doğru olmayacaktır. İletişim kanalları aracılığı ile iletişime geçerek duvardan duvara halı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

   Cevapla
 • evime sarı halı yaptırmayı düşünmekteyim fakat karar aşamasında tıkanıyorum. temizliğinin zor olacağunıu düşünüyorum. istediğim tonda bir halı yaptırmam mümkünmü?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Doğru ürünü seçtiğiniz takdirde temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz renk tonunda halı üretimi yapabiliriz.

   Cevapla
 • […] Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları […]

  Cevapla
 • otel halısı olarak duvardan duvara halı bakıyorum yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
 • merhaba
  bahçemde kullanmak üzere halı istiyorum. üstü kapalı bir alan var. hangi halıyı alacağım konusunda kararsızım.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Call Now Button