Duvardan Duvara Halı M2 Fiyatları Nedir?

Otel Halısı üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun duvardan duvara halı ürününü üretiyoruz.

Duvardan Duvara Halı M2 Fiyatları Nedir?

Duvardan duvara halı m2 fiyatları belirlenirken bazı kriterler belirleyici olmaktadır. Bunlar halıyı meydana getiren özelliklerdir. Ev tipi duvardan duvara halı, kontrat yani otel halısı gibi kullanım alanını etkileyen, yoğun kullanıma uygunluk, toplam yükseklik, halının sıklığı  ve en önemlisi kullanılan materyal duvardan duvara halı fiyatları için belirleyici olan değişkenlerdir.

Duvardan Duvara Fiyatları Hakkında Her Şey

Duvardan duvara halı fiyatları  belirlemek için öncelikle kullanım alanına uygun halı ürününü seçiyor olmak gerekir. Merdiven, otel odası veya tekerlikli sandalyenin kullanılacağı bir alan için seçilecek olan halıfleks ürünü için ücret değişiklik gösterecektir. Duvardan duvara halı m2 fiyatları yine ürünün kullanım alanına göre kaç metre kareye uygulanacağına göre de değişir.

Montaj Dahil Anahtar Teslim Duvardan Duvara Halı m2 Fiyatı

Duvardan Duvara Halı M2 Fiyatları - Otel Halısı - Nurteks

Duvardan duvara halı seçimi yapılmadan önce; ürünü montaj dahil anahtar teslim olarak mı alacaksınız yoksa sadece halı ürünü mü satın alacaksınız? Öncesinde bu soruya cevap vermek çok önemlidir. Proje aşamasında diğer teknik özellikler ve dekorasyon ile uyumu belirlenen halıfleks ürünü için fiyatlandırma da değişecektir.

Farklı Desenler Ürün Fiyatını Değiştirir mi?

Duvardan duvara halı koleksiyonları, farklı ürün özellikleri ile üretilmiştir. Bu ürünün ücretini değiştirebilir. Gold koleksiyonunda bir ürün ile platinium koleksiyonunudaki ürünün özellikleri farklıdır. İki ürün de yoğun kullanıma uygun olsa da toplam ağırlık, hav ağırlığı gibi bazı teknik özellikler birbirinden farklıdır. Bu da fiyat konusunda farklılık oluşmasını sağlayacaktır. En doğru fiyat bilgisini tüm özellikler belirlendikten ve ürünün kaç m2 alana uygulanacağı kesinleştikten sonra belirlemek, duvardan duvara halı m2 fiyatı sorusu için en doğru cevap olacaktır.

Duvardan Duvara Halı m2 Fiyatları için Önemli Belirliyici: Alev Almama Özelliği

Duvardan Duvara Halı M2 Fiyatları

Alev almama özelliği, ısı direnci, halının sınıfı da duvardan duvara halı modelleri için ücreti değiştiren etmenlerdir. Ürünlerin sahip olduğu sertifikalar ücretini değiştirmektedir. Son yıllar çok aranan ve tercih sebebi olabilen bu özellik, halının materyalini bu sebeple ücretini de değiştirmektedir.

Önceliğiniz Ürünün Kullanım Amacı Olmalı

Duvardan Duvara Halı M2 Fiyatları - Otel Halısı - Nurteks

Bir koleksiyondan desen beğendiyseniz o ürünün kullanım alanı ve yoğunluğunu göz önüne almalısınız. Çünkü; sadece desenini beğendiğiniz ya da daha bütçenize uyduğu için tercih ettiğiniz ürün, kısa vadede sizi zarara uğratabilir. Doğru ürün seçimini yapmak için konu ile ilgilenen bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Halıfleks fiyatları için; Whatsapp, iletişim formu veya telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar:

Dekorasyon için Duvardan Duvara Halı Nasıl Seçilir?

Halıfleks Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Halıfleks M2 Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü