Çalhanoğlu Fussballzentrum Futbol Okulu’nun Tercihi Nurteks

Nurteks

Çalhanoğlu Fussballzentrum Futbol Okulu’nun Tercihi Nurteks

Almanya’da kurulan Çalhanoğlu Fussballzentrum’un kurucusu, Sayın Hüseyin Çalhanoğlu ile Nurteks ve tercih ettiği çim halı ile ilgili mini bir röportaj gerçekleştirdik. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif aldık. Kendisi ve 2 çocuğu da futbolcu olan Çalhanoğlu; memnuniyetini, Nurteks’i tercih etme sebeplerini anlattı.

Çalhanoğlu Fussballzentrum Futbol Okulu Kurucusu: Hüseyin Çalhanoğlu Röportajı

Öncelikle, bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

Ben, Hüseyin Çalhanoğlu, Almanya Mannheim’da Calhanoglu Futbol Okulu’nun kurucusuyum. İki oğlum da futbolcu: Hakan Çalhanoğlu, Milli takım Kaptanı ve İtalya’nın AC Milan takımında oynuyor. Muhammed ise şirket yöneticisi ve lisansı futbolcu. Oğullarımın futbolcu olması tesisimiz için oldukça keyifli ve büyük bir avantaj. Çünkü işin içinden gelerek bu tesisi oluşturduk.

Nurteks’ten nasıl haberdar oldunuz?

Çalhanoğlu Fussballzentrum Futbol Okulu

Mannheim Türkspor yönetimi bizi Nurteks ile tanıştırdı. Bu tanıştırma sonrasında da beraber çalışmaya karar verdik.

Ürünümüzü almaya karar verirken aradığınız kriterler nelerdi?

Kalite, Kurum kültürü ve müşteriye yakınlık sağlamak. Bunlara ek olarak güvenilir ve hızlı nakliyat yapılmasıydı. Bir ürün satın alırken, aranan en temel özellikler bunlar. Kurum kültürü ve müşteriye yakınlık, onun için doğru ürünü bulmaya yardımcı olacak ilk adım. Ve sonrası da kurum ve müşteri ilişkilerinin sağlıklı ilerleyebilmesi. Bunu Nurteks ile sağladık.

Projeniz hakkında biraz detay verir misiniz? 
Almanya’nın en büyük halı saha ve futbol merkezlerinden birisi. Merkez alani 6.500qm ve halı saha alanı 2.600qm. Futbol Okulumuzda 4 adet sahamız var. Üçü 15mx30m, büyük sahamız ise 18mx30m ölçülerinde. Futbol kulüplerimizin rahatlıkla, 6’şarlıktan ya da 7’şerlikten oynayabileceği sahalara sahibiz.

Çalhanoğlu Fussballzentrum Futbol Okulu’nu ne zaman açtınız?

Tesisi, 1 Aralık 2018’de açtık ve tesis başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Proje hedeflerine ulaştı mı?
Altı ay içinde yapılan çalışmalarda hedefimizi büyük bir başarıya ulaştırdık. Bu proje başlangıcından beri her gün ilerleyen bir süre. Zaman içerisinde gelişerek devam ediyor ve projemiz şu an için oldukça iyi ilerliyor. Almanya’da böyle bir tesis kurmak oldukça verimli bir sonuç getiriyor.

Hakan Çalhanoğlu, Nurteks

Tesisinizde, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ve A Milli Kadın Futbol Takımı’nın uzun yıllar kaptanlığını yapan Bilgin Defterli gibi isimleri de konuk ettiniz. Misafirlerinizin, dolgusuz çim halı hakkındaki yorumları nasıl?

Çalhanoğlu Fussballzentrum

Hamza Hamzaoğlu ve Hami Mandıralı tesisimizi gördükleri zaman; muazzam bir tesis ve yüksek kaliteli bir halı sahaya sahip olduğumuzu söylediler. Futbol için en önemli şeylerden bir tanesi, doğru halı sahada oyun oynanabilmesidir. İyi bir halı saha, oyunculara eşit alanda oynama şansı veriyor. Bu da oldukça önemli bir detaydı.

2 Yorum. Yeni Yorum

  • 3 adet halı saham için lion grass sentetik çim almıştım, hala daha eskimedi. nurteks suni çimde bir numara. çalhanoğlu ailesine hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim tebrikler nurteks

    Cevapla
  • Merhaba Ahmet Bey,

    Memnuniyetiniz bizi çok mutlu etti. Tekrar görüşmek dileği ile.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Call Now Button