Bahçenizde Suni Çim Kullanmak İçin 4 Öneri

Bahçenizde Suni Çim Kullanmak İçin 4 Öneri

Bahçenizde Suni Çim Kullanmak çok avantajlıdır. Suni çim ile konforu ve estetik görünümü bir arada yaşayabilirsiniz! Dekorasyon aşamasında bazen bir farklılık ararız; bazen de niş ürünlerle, bulunduğumuz alana farklı bir dokunuş katarız. Asıl olan niş veya özel bir dekorasyon ürünün olması değil, tüm dekorasyonun bütünlük içinde sizin yaşamaktan keyif aldığınız bir alana dönüşmesidir. Suni çim ile bahçenizde oldukça konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

1.Çim Duvar ve Zemini Bir Arada Seçin

Suni Çim

Zemine suni çim uygulaması yapmak oldukça yaygındır. Görselde gördüğünüz gibi bir uygulama yapmak bahçenin bir bölümüne farklı bir renk katar. Farklı saksılar, ferforje ürünler bahçenize ayrı bir görünüm katar. Yine, bank yerine minimal tabureler, puflar kullanabilirsiniz.

2.Bankları Olduğundan Farklı Dizayn Edin

bahçe için suni çim - nurteks

Sıradan düz banklar yerine bu tarz bir bank tercih ederek bahçeye farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

3.Asimetrik Fayanslar Kullanın

Suni Çim dekorasyon - nurteks

Bahçe dekorasyonu için farklılık arayanlar için yapay çim ile yapılacak en kolay ve keyifli tasarımlardan birisi fayanslardır. Asimetrik şekillerde yerleştirilen fayanslar bahçenize yeni bir form ekleyecek. Düz renk fayans kullanmak en basiti olsa da siz renkli fayanslar da tercih edebilirsiniz.
Bu görseldeki gibi bir dekorasyonda kullanılan yapay çim büyük kolaylık sağlar. Biçme, gübreleme gibi bakım masrafı gerektirmeyeceği için oldukça kolay ve konforlu bir kullanım sunacaktır.

Her ev sahibi, kendi evleriyle gurur duyacağı bir dizaynı tercih etmelidir. Ev sahipleri, boş zamanlarını geçirmek için kesinlikle güzel ve davetkar bir yer hak ediyor. Tipik, çim ve salıncak seti yerine zamanınızı harcamak için bahçenizi serin bir yer haline getirmenin benzersiz yollarını göstereceğiz.

4.Renkli Çiçeklere Yer Açın

renkli çiçekler ve suni çim - nurteks

Çiçek her zaman bahçe için vazgeçilmeyen bir dekorasyon tamamlayıcısıdır. Uzun süre kullanım sağlayan yapay çim ürününüzü uyguladıktan sonra sentetik çim ürününü tamamlayan çiçekleri seçebilirsiniz. Bu çiçekler saksı içinde durabilecek mevsimine uygun çiçekler olabileceği gibi bahçenizde ayrı bir bölüm oluşturarak da çiçeklerinizi sergileyebilirsiniz.

Doğal çim yerine suni çim kullanmak uzun vadede oldukça ekonomiktir. Bunun yanı sıra bakımı kolay olduğu için bahçenizi suni çim yaparak, dilediğiniz tür çiçeği yine sentetik çim ile birlikte kullanabilirsiniz. Bunun için zeminin toprak olması yeterlidir. Böylece dayanıklı ve uzun ömürlü sentetik çimin içerisine gerçek çiçekleri yerleştirebilirsiniz. Daha sonrasında bahçenizi dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.