Bahçe Mobilyası ve Suni Çim Kullanımı Hakkında Merak Edilenler

Suni çim üreticisi Nurteks olarak tüm yaşam alanları için en uygun çim halı ürününü üretiyoruz.

Bahçe Mobilyası ve Suni Çim Kullanımı Hakkında Merak Edilenler

Yaz ve bahar aylarının en büyük keyfi belki de bahçede oturmaktır. Bahçe dekorasyonunu doğru yapmak da bu aşamada oldukça önemlidir. Bahçe mobilyası ve bahçe halısı olarak adlandırılan, suni çim halı kullanımı hakkında oldukça fazla sayıda soru sorulduğu için bu yazıyı derledik ve size en çok soruların cevaplarını veriyor olacağız.

Bahçe için Seçilen Suni Çim Üzerine Mobilya Konulur mu?

Bahçe için seçilen suni çimin üzerine mobilya konulabilir. Mobilyanın ağırlığı, üzerine oturacak kişi sayısı ve toplam ağırlık zaman içinde suni çim halı  üzerinde çukurlar oluşturabilir. Bunun da bakım talimatları doğrultusunda düzenleyebilirsiniz.

Bahçe Mobilyası Suni Çimi Eskitir mi?

Bahçe mobilyasının suni çimi eskittiği gibi negatif bir durum konuşulsa da doğru seçilen suni çim halı uzun vadede ilk günkü kullanım konforunu sunacaktır.

Bahçe Mobilyaları Suni Çimde Çukur Oluşturuyor Bakımını Nasıl Yapacağım?

Bahçe Mobilyası - nurteks

Bahçe mobilyaları suni çim üzerinde çukur oluşturması oldukça normaldir. Peyzaj için suni çim halı seçimi yaptığınız zaman doğru ürünü seçtiyseniz, basit bir fırçalama işlemi ile çimleri ilk günkü gibi kaldırabilirsiniz. Doğal çimin üzerine koyduğunuz mobilyalar problem olabilirken bahçeniz için doğru ürün seçimi yaparak bahçe halısı olarak suni çim kullanmanız size bu anlamda fayda sağlayacaktır.

Bakım Yaparken Mobilyaları Suni Çim Üzerinde Sürüklemek Suni Çime Zarar Verir mi?

Suni çim kolay zarar görecek bir ürün değildir. Üzerinde bir ürün sürüklerseniz sadece yatay şekilde kalabilir ve bu da fırçalama ile düzelecektir.

Mobilyaların Alt Kısmı ile Açık Alan Suni Çim Arasında Güneş Yüzünden Renk Farkı Olur mu?

Landscape ürünler uzun süre dayanıklıdır ve UV ışınlara karşı korumaları vardır. Yani herhangi bir renk farklılığı olmayacaktır.

Bahçe için Suni Çim Nasıl Seçilir?

Bahçe için suni çim seçimi yaparken kullanım amacına uygun bir ürün seçmek ilk önceliğiniz olmalıdır. Yoğun kullanım alanları için sık dokunmuş bir suni çim ürünü uzun vadede kullanım için oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Dekoratif suni çim ürünleri kısa vadelidir ve sadece dekorasyon amaçlı kullanılmalıdır. Eğer üzerinde yoğun bir trafik olacaksa Landscape ürünleri tercih edilmelidir.

Özellikle bahçede çocuklarınız oyun oynayacaksa seçeceğiniz ürünün düşme ve sürtünmelerden kaynaklanan yaralanma riskini en aza indiren bir ürün seçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.