Bahçe Halısı, Balkon Halısı Modelleri ve Özellikleri

Bahçe Halısı, Balkon Halısı Modelleri ve Özellikleri

İnsanlar mevcut şartlarını iyileştirmek adını sürekli çalışır ve bu çalışmanın karşılığında dinlenebilecekleri bir eve ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç bazen müstakil bazen ise toplu yaşam konutları içinde yaşamak olur ama her ikisinin de çevre düzenlemesi kişilerin hayallerindeki gibi olması mümkündür. Günümüzde bahçe halısı adıyla üretilen ürünler, bugün taze çim kokusuna varana dek son derece kaliteli görselliği ve uzun ömürlü kullanım hakkını kişilere sunmaktadır. Çeşitli renk ve kalınlıkta üretilebilen suni çim halılar, ister müstakil istenirse de toplu yaşam konutlarının bahçelerini süsleyebilir ve son derece şık ve rahat bir yaşam alanı oluşturulabilir. İnsanların yeşile olan tutkusu, her daim devam edecektir; ama günümüz şartlarında doğal kaynakların korunması ve her mevsim canlılığının sağlanması, maalesef ki mümkün olmamaktadır. Güneşten, yağmurdan ve çeşitli doğa olaylarından ciddi boyutta etkilenerek, hoş olmayan görüntülere neden olan doğal çim, normal olarak kullanım alanında yaşam kalitesini düşürmektedir.

Bahçe Halısı Hakkında Bilgiler

Bahçe Halısı - Suni Çim - Yapay - Çim - Nurteks

Çok iyi bakım yapıldığında bahçe halısı uygulamasını aratmayan doğal çim için bakım maliyetleri oldukça yüksektir.  Oysa ki, bahçe alanına bir defa döşenecek olan yapay çim bahçe halısı, temizlik dışı bakım gerektirmeden uzun yıllar boyunca sağlıklı kullanımı uygun olmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için çocukları düştüğünde, sert bir zemin yerine daha yumuşak bir zeminle temas etmesi, sakatlıkları önlemenin en ideal yolu olmaktadır. Dolayısıyla müstakil konutların bahçe düzenlemesi için çeşitli haşerelerden de korunmak için bahçe halısı kaplanabilir. Çim bahçe halısı döşeme alanının alt yapısı da sağlanacak olmasıyla, kış aylarında da herhangi bir problem teşkil etmeyecektir. Yani bahçe halısının döşeneceği alana öncelikle drenaj hattı döşenecek olup, yağmur gibi doğa olaylarında yüksek emicilik gücü sayesinde doğal çim gibi su birikmesi, kayganlık gibi durumlar zeminde oluşmayacaktır.

Balkon Halısı

Bahçe Halısı - Suni Çim - Yapay - Çim - Nurteks

Genellikle otellerin balkonlarında gördüğünüz balkon çim halı dekorasyonu, bazı toplu konutların da balkonlarını süsülüyor. Şehir hayatı içinde insanlar, yeşile duyduğu özlemi, görsel açıdan gidermeye yardımcı olan balkon halısı; farklı model seçenekleri ile kullanıcısının karşısında. Balkon halısı ve bahçe halısı fiyatları da kullanılacak olan ürünün M2’si ve ürünün genel özelliklerine göre belirleniyor.

Görsellik her alanda önem teşkil eden bir unsurdur. Siz de, toplu yaşam merkezlerinin bahçe alanında yüksek kaliteli bir görselliğe imza atmak isterseniz, farklı renklerden oluşan bahçe halısı ürününü bir konsept eşliğinde bir araya getirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı göze daha hoş gelen uygulamalarla döşeyerek, dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Yeşil bahçe halısı yaşam alanlarına yeni bir form katmak için çok bir seçenek olabilir.

Yapay Çim Nerede Satılır?

Bahçe Halısı - Suni Çim - Yapay - Çim - Nurteks

Yapay çim halı nerede satılır sorusunun birden çok yanıtı vardır. Yapı marketlerde de satılan yapay çim, üretici firmalar tarafından da satılmaktır. Burada önceliğiniz; ürünü üreten kişi ile iletişime geçiyor olmaktır. Yapı marketler de üreticilerden ürün temin ettiği için fiyat-ürün kalitesi dengesini daha net görebilirsiniz.

6 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü