Bahar ve Yaz Ayları için 4 Bahçe Dekorasyon Fikri

Bahar ve Yaz Ayları için 4 Bahçe Dekorasyon Fikri

İster küçük ister büyük bir bahçeye sahip olun bahçeler her zaman güzel vakit geçirilen alanlardır. Özellikle bahar ve yaz aylarında çocukların koşup oynadığı, evcil hayvanların yaşadığı, yetişkinlerin keyifli sohbetler yapabildiği alanlardır. Bu sebeple bahçe dekorasyonu oldukça önemlidir. Bir bahçeyi dekore etmek istiyorsanız; birçok alternatif ürün ve dekorasyon örneği karşınıza çıkacaktır.

Bir bahçe hayal edin, aklınıza muhtemelen yeşil alanlar ve çiçekler gelecektir. Yine mobilyalar bu bahçeye eşlik eder. Bu olmazsa olmaz parçaları bir araya getirerek, bütçenizi çok abartmadan nasıl dekorasyon yapacağınızı anlatacağız.

Bahçe Aydınlatmaları

Bahçeyi günün her saati kullanabilmek için bahçe aydınlatması en olmazsa olmaz üründür. Bahçe aydınlatması size dekorasyon anlamında büyük bir artı sağlar. Bahar ve yaz aylarında bahçede yiyeceğiniz yemeklere çok iyi eşlik eder.

Suni Çim

Yeşil, her bahçenin olması gereken rengidir. Özellikle bahar ve yaz aylarında gözlerimiz yeşil rengini arar. Doğal çimin bakımı zahmetli olduğu için suni çim ile bahçelerinizi yeşil hale getirebilirsiniz. Özellikle kış aylarında oldukça atıl hale gelen doğal çim, bahçe bakımını zorlaştırır. Suni çimi tercih ederek oldukça ideal bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Suni çim ek bakım maliyetleri gerektirmez, bakımı oldukça kolaydır ve suni çim temizliği çok kolay yapılabilmektedir.

Çiçek

Nurteks - Suni Çim

Bahar ve Yaz Ayları için 4 Bahçe Dekorasyon Fikri

Çiçek olan her alan kendisini güzel gösterir. Bu sebeple bahçeniz için saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz ve bahar ayları için bakımı da oldukça kolay ve keyifli olacaktır. Yine bahçenizin bir alanını çiçekler için toprak zemin de bırakabilirsiniz. Çiçeklere bakmak doğal çime bakım vermekten daha kolaydır.

Salıncak

Salıncak en keyifli dekorasyon ürünlerinden bir tanesidir. Bahçede kullanacağınız salıncağı suni çimin üzerine de koyabilirsiniz. Salıncağı suni çimin üzerine koymak, suni çime herhangi bir zarar vermez.

Masa

Bahar ve Yaz Ayları için 4 Bahçe Dekorasyon Fikri

Bahar ve Yaz Ayları için 4 Bahçe Dekorasyon Fikri

Bahçede yenen yemeklerin tadı her zaman farklı olacaktır. Bahar ve yaz aylarında keyifli yemek için bahçede yiyeceğiniz yemek sizin için oldukça iyi olabilir. Kullanacağınız bahçe masanız büyük veya küçük seçilebilir. Masa seçerken yağmur ve güneşten etkilenmeyen bir malzeme olmasına özen gösterebilirsiniz.

Masayı suni çimin üzerine koyabilirsiniz. Suni çim zarar görür mü gibi bir sorunun cevabı ise: suni çim zarar görmez, masanın veya diğer ürünlerin oluşturduğu izleri süpürerek düzeltebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Call Now Button