Adam & Eve Hotel Artık Yemyeşil!

Antalya’nın en gözde otellerinden olan Adam & Eve, özel mimari tasarımı ile 8 yıldır “En iyi tasarım” ödülü alan bir yapıt.

Antalya’nın doğallığına vurgu yapan mavi ve yeşili yansıtan özel mimari tasarımıyla 8 yıldır en iyi tasarım ödülünü alan Adam & Eve Otel dış cephe ve izolasyon uygulamalarını Nurteks ile yürüttü.

Nurteks

Mimarisi Eren TALU tarafından yapılan otelde dış cephe kaplaması tamamen özel tasarım sentetik çimden oluşmaktadır. Türkiye’nin sentetik çim üretici firması olan Nurteks Halı San Ve Tic. A.Ş. proje için dış cephe ve izolasyon uygulamaları konusunda yıllardır deneyim sahibi olan Grass İzolasyon ve Çim Dünyası ile ortak yürütülen çalışma sonucu dünyanın ilk ve tek membran’lı sentetik çim dış cephe kaplama malzemesini GRASSMEMBRAN’ı otel ve villa cephelerine uygulanmıştır.

Nurteks

Toplam 43.000m2 sentetik çim uygulaması olup yine dünyanın en çok sentetik çim uygulaması yapılmış inşaat projesi olarak da dikkat çekmektedir. Dünyanın önde gelen iplik üreticilerinden olan Bonar’ın ipleri ile üretilen ürünlerin Antalya gibi sıcağı ile meşhur bir bölgede, deniz kenarında ve kış aylarında ki fırtınalarına rağmen hala yem yeşil…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.