2020 Domotex Fuarı’nda Biz de Varız!

2020 Domotex Fuarı’nda Biz de Varız!

Dünyanın önde gelen halı ve zemin kaplamaları fuarlarından birisi olan DOMOTEX Fuarı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da yer alacağız. İki farklı salonda, toplam 250 metrekarelik standlarımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. 10-13 Ocak 2020 tarihleri arasında Almanya ’da gerçekleşecek fuarda, en son tasarımlarımızı ve yeni sezonun trend ürünlerini sergileyeceğiz.

Dünyanın dört bir yanından gelecek katılımcıların olduğu fuarda; otel halısı, duvardan duvara halı ve suni çim koleksiyonlarımız ile yer alacağız. Duvardan duvara halıdaki son trendler ile birlikte, yeni sezon ürünlerimizin sergileneceği bu fuarda; dekoratif, peyzaj ve spor zeminlerde kullanılan son teknoloji suni çim ürünlerimizi sizlere sunacağız.

Fuarda çok sayıda suni çim ile farklı teknik özelliklerde, desen ve renklerdeki duvardan duvara, yolluk, paspas vb. halılarımızı kullanıcı ile buluşturacağız. Ürünlerimizi yakından inceleme fırsatı bulacak misafirlerimiz; otel ve yaşam alanları için en uygun ürünler hakkında bilgileri uzman satış ekibimizden alabilecekler.

Fuarda görüşmek üzere!

DOMOTEX 2020
Tarih: 10-13.01.2020
Stand Numarası: A46 (Hall 6) , C71/1 (Hall 11)
Yer: Hannover / Almanya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.